Sulaikytas degalų vagis (video)

0


sulaikytas-degalu-vagis-(video)

Padaugėjus degalų arbasčių Vilniuje, policijos pareigūnai skiria dėmesį šioms veikoms užkardyti. Pasirinkus vieną iš priemonių – neviešą patruliavimą, Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnams pavyko nustatyti ir sulaikyti įtariamąjį, kuris ilgą laiką galimai vogdavo degalus iš įvairių sostinių degalinių.

Sulaikytas asmuo – Azerbaidžano Respublikos pilietis. 31-erių metų užsienietis, Lietuvoje teikė pavežėjo paslaugas, policijos žiniomis dėl arbasčių ir neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, taip pat apie 70 kartų yra trauktas administracinėn atsakomybėn.

„Verslininkas“ į degalines susiruošdavo kaip į darbą. Turima duomenų, kad asmuo sistemingai vogdavo degalus iš skirtingų degalinių po 2-3 kartus per dieną, kaskart įsipildavo ne daugiau kaip už 150 eurų, taip siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės.

Šių metų gegužės 21 d. pareigūnų dėmesį patraukė tai, kad asmuo, atvažiavęs į degalinę su pavežėjų pamėgtu automobiliu „Toyota Prius“, pripylė degalų į bagažinę buvusią talpą ir nesusimokėjęs staigiai pasišalino. Buvo bandomos papildomos pajėgos, kadangi asmuo sparčiai didino važiavimo greitį, chuliganiškai vairavo, išvažiuodamas į priešpriešinio eismo juostą. Galiausiai, įvažiavęs į nuošaliau gatvę, sustojo ir neišjungęs variklio, bandymo bėgti ir slėptis, tačiau nepavyko. Vyras buvo sulaikytas.

Sulaikius asmenį, paaiškėjo įdomios detalės – apžiūrint iš išorės, pareigūnams užkliuvo tai, kad valstybinio numerio ženklai (kaip vėliau paaiškėjo, vogti) transportui pritvirtinti – lyg po ir būtų kažkas dar. Pareigūnų nuojauta pasitvirtino – nuėmus numerio lentelę, paaiškėjo, jog po jais paaiškėjo vairuojamam automobiliui priklausontys numeriai. Bagažinėje buvo rastos 5 talpos su viduje, kaip tikėtina, degalais, kurių tik įpsiylęs spruko.

Pareigūnai dar daugiau atvejų. Užsienietis vairavo Turkijos piliečiui priklausantis žinomas, o pats buvo praradęs teisę vairuoti. Vėliau nustatyta, kad jis naudojosi vogtomis net keliomis skirtingomis valstybinio numerio ženklų lentelėmis. Taip pat, sugalvojęs dar vieną gudrybę – vairuodavo automobilį su nukirptu diržu, jo pagrindinę saugojimą pritvirtino prie diržo mechanizmo, kad sustabdžius policijai, galėtų greitai pasišalinti iš automobilio.

31-erių metų amžiaus užsieniečiui paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėnesių laikotarpiui. Asmens atžvilgiu be kitų bylų pradėtas tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 g. 2 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, ​​arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras.

Daugiau naujienų rasite portale Miesto naujienos.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -