„ZeroFox“ pristato naują mobiliąją programėlę, skirtą fizinės saugos žvalgybai realiuoju laiku

0Kibernetinio saugumo įmonė „ZeroFox Inc.“ šiandien paskelbė apie „ZeroFox PSI Mobile“ – fizinės saugos žvalgybos mobiliosios programos, skirtos įmonių saugumo specialistams, kuriems reikalinga dinamiška, žvalgyba pagrįsta fizinė sauga, pristatymą.

Bendrovė teigia, kad programa nuolat informuoja apie pasaulines fizines grėsmes keliaujantiems įmonės saugumo specialistams ir leidžia greitai reaguoti į fizinės saugos incidentus, kurie gali turėti įtakos darbuotojų saugai arba sutrikdyti svarbias verslo operacijas.

Pranešama, kad fizinio saugumo grėsmės verslui žymiai didėja. „ZeroFox“ teigia, kad jos žvalgybos duomenys rodo, kad 18% padaugėjo išorinių kibernetinio saugumo atakų, nukreiptų į vadovus, įskaitant fizinio saugumo grėsmes, įskaitant smurto aktus, reagavimo į ekstremalias situacijas ir kelionių patarimus. „ZeroFox“ teigia, kad fizinės grėsmės nelaukia, kol praktikai grįš prie savo darbo stalo, o naujoji programa leidžia įmonių saugumo komandoms pasiekti naujausią žvalgybos informaciją tiek vietoje, tiek už jos ribų.

„PSI Mobile App“, kurią galima naudoti „iOS“ ir „Android“, buvo sukurta specialiai keliaujantiems įmonių saugos specialistams ir suteikia visą esamą „ZeroFox“ dabartinio PSI sprendimo vertę, taip pat naujas į mobilųjį telefoną orientuotas funkcijas, padedančias dirbant lauke.

Jis siūlo nuolatinį stebėjimą ir matomumą naudojant dirbtinį intelektą ir specialius fizinio saugumo analitikus. Naudodama dirbtinio intelekto įrankius, „ZeroFox“ renka grėsmės duomenis iš paviršiaus, gilių ir tamsių tinklų, kad sukurtų platų duomenų ežerą su daugiau nei 12 milijardų istorinių grėsmių žvalgybos įrašų.

Ši technologija integruojama su trečiųjų šalių šaltiniais, kad būtų galima įvertinti kylančias ar neišvengiamas fizinio saugumo grėsmes. Programėlė taip pat suteikia galimybę dalytis vieta realiuoju laiku, sekdama pasaulines grėsmes, kurias galima pritaikyti pagal laiką ir vadovų mobiliųjų įrenginių artumą, apimančias šalis, valstijas, miestus ir geopolitines ribas.

Papildomos funkcijos apima interaktyvią geografinę vizualizaciją ir paieškos galimybes, taip pat visuotinių fizinio saugumo incidentų žymėjimą pagal tipą, vietą ir laiką prieš pateikiant juos interaktyviame žemėlapyje. Be to, kad saugumo komandos gali filtruoti, ieškoti, vizualizuoti ir dalytis svarbia įspėjimo informacija, „ZeroFox“ fizinės saugos analitikų komanda dirba visą parą, analizuodama ir patvirtindama informaciją iš socialinės žiniasklaidos, pogrindžio forumų ir svetainių, kad sukurtų itin tikslius įspėjimus beveik realiai. laikas.

„Mūsų pasaulis vis labiau globalėja ir tampa skaitmeniniu, todėl įmonių saugumo analitikai didelę laiko dalį praleidžia ne prie stalinių kompiuterių, todėl gali atsirasti spragų arba vėlavimų aprėptyje“, – sakė vyriausiasis produktų pareigūnas Johnas Prestridge'as. „Naudodamiesi šiomis naujomis į mobiliuosius įrenginius orientuotomis funkcijomis, pvz., tiesioginiais pranešimais ir pasirenkamu vietos dalijimusi, apginkluojame praktikuojančius aktyvius įrankius ir informaciją, kurios jiems reikia norint greitai reaguoti į fizinės saugos incidentus, turinčius įtakos jų organizacijos pasauliniam biurui, būstinei, patalpoms ir pagrindiniams darbuotojams.

Dabartiniams „ZeroFox“ klientams „PSI Mobile“ programa yra prieinama be papildomų mokesčių.

Vaizdas: ZeroFox / LinkedIn

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu paspaudimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -