Yra tikras apetitas „Fintech“ alternatyvai „QuickBooks“.

0


Sveiki atvykę į TechCrunch Fintech! Šią savaitę apžvelgsime nuolatinius Synapse bankroto padarinius, kaip Layer nori sutrikdyti MVĮ apskaitą ir dar daugiau!

Norėdami gauti didžiausių ir svarbiausių „TechCrunch“ finansinių technologijų istorijų santrauką, kuri kiekvieną antradienį 7:00 val. PT būtų pristatyta į jūsų gautuosius, prenumeruoti čia.

Didžioji istorija

Sudėtingos bankininkystės kaip paslaugos (BaaS) paleidimo perspektyvos Sinapsė Praėjusią savaitę JAV patikėtinis pateikė skubų ieškinį, prašydamas bendrovės skolos reorganizavimo 11 skyriaus bankrotą paversti likvidavimu pagal 7 skyrių dėl „šiurkščio netinkamo turto valdymo“. Atrodo, kad dėl bankroto gresia iki 20 milijonų fintech indėlininkų. Kaip praneša „Fintech Business Weekly“ leidinys Jasonas Mikula, „Daugelis galutinių „fintech“ vartotojų, kuriems buvo suteikta galimybė gauti įšaldytas lėšas, pasidalijo pražūtingu poveikiu, kurį tai padarė jų gyvenimui, su teismu, o šimtai dalyvių dalyvavo posėdyje. [on Friday]. Deja, Synapse žlugimo pasekmės tęsiasi.

Savaitės analizė

Atrodo, kad yra tikras apetitas alternatyvai „QuickBooks“ – senajai MVĮ apskaitos alternatyvai, sprendžiant iš šios istorijos apie Layer 2,3 mln. USD padidinimą. Sluoksnis yra linkęs į tai, ką apibūdina kaip geresnę vartotojo patirtį naudojant įterptąją apskaitą. Jos klientai yra tie, kurie dirba su mažomis ir vidutinėmis įmonėmis, kad galėtų pasiūlyti apskaitos ir apskaitos funkcijas savo gaminiuose. „Better Tomorrow Ventures“ vadovavo išankstinei investicijai į startuolį, o prie jos prisijungė įmonių, tokių kaip „Square“, „Plaid“, „Unit“ ir „Check“, vadovų grupė.

Dolerių ir centų

PayHOA, anksčiau paleistas Kentukyje įsikūręs startuolis, siūlantis programinę įrangą savarankiškai valdomoms namų savininkų asociacijoms (HOA), yra pavyzdys, kaip realaus pasaulio problemos gali virsti galimybėmis. Jis ką tik surinko 27,5 mln. USD A serijos turą aplinkoje, kurioje beveik 30 mln. USD A serijos turai nebėra įprasti.

Pirkite dabar, mokėkite vėliau paslaugos tapo tokios paplitusios, kad BNPL taip pat gali būti tik dar vienas būdas pasakyti „skola“. Tačiau Meksikoje, kur BNPL platforma Aplazo veikia, dėl didelio nepakankamo banko gyventojų skaičiaus BNPL labiau primena grynųjų pinigų alternatyvą. Neseniai surengtas 45 mln. USD vertės B serijos turas, kuriam vadovavo QED Investors, turėtų padėti dar labiau išplėsti savo pasiekiamumą tiek virtualiai, tiek fiziškai.

Kalbant apie QED, tai taip pat paskatino 10 mln Pagarbakuri naudoja dirbtinį intelektą, kad išsiaiškintų vartotojų išlaidų įpročius, kad galėtų teikti labiau asmeninius finansinius patarimus.

Aeropay„Pay-by-bank“ sprendimų įmonėms, kurios pradėjo padėti mažmenininkams kanapėmis ir žaidimų įmonėms atlikti mokėjimus, tiekėjas, dabar žengia į „Visa“ ir „Mastercard“ teritoriją, atnaujindamas mokėjimo tinklus. Ir tai ką tik surinko 20 milijonų dolerių B serijos ture.

Ką dar rašome

Vartotojų finansinės apsaugos biuras (CFPB) padavė ieškinį SoLo fondaifintech įmonė, kuri įgalina tarpusavio skolinimą, teigdama, kad bendrovė naudojo „tamsiuosius skaitmeninius modelius“, kad apgautų skolininkus, ir neteisėtai imdavo mokesčius, reklamuodama vartotojams, kad mokesčių nėra.

Didelio susidomėjimo antraštės

CFPB imasi veiksmų prieš „Chime Financial“ dėl neteisėto delsimo grąžinti lėšas

„Deel“ bendradarbiauja su „Carta“, kad pasiūlytų nuosavybės mokesčio išskaičiavimo funkcijas

„Insurtech Cover Genius“ pritraukia 80 mln. USD E serijos finansavimą (TC padengė paskutinį savo padidinimą čia)

„Yendo“ surinko 165 mln. USD už „transporto priemonės apsaugotą“ kredito kortelę

„FinLocker“ surinko 17 mln. USD B serijos finansavimo etape

„Bunq“ įeina į draudimo rinką per naują partnerystę

„Square“ prideda naujų kompleksinių sprendimų restoranams

Įterptosios apskaitos startuolis „Teal“ surinko 8 mln

ICYMI: „Baselayer“ pritraukia 6,5 ​​mln. USD pradinį finansavimą

Norite susisiekti su patarimu? Rašykite man el. laišką adresu maryann@techcrunch.com arba atsiųskite man pranešimą „Signal“ numeriu 408.204.3036. Taip pat galite išsiųsti pranešimą visai „TechCrunch“ komandai adresu tips@techcrunch.com. Norėdami užtikrinti saugesnį ryšį, spustelėkite čia norėdami susisiekti su mumiskuri apima SecureDrop (instrukcijos čia) ir nuorodos į šifruotas pranešimų siuntimo programas.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -