X turėtų sugrąžinti žvaigždes, o ne slėpti „patinka“

0


Elon Musk's X ruošiasi „patinka“ paspaudimus padaryti privačius socialiniame tinkle, o tai gali suklaidinti vartotojus dėl skirtumo tarp dalykų, kuriuos jie pamėgo, ir to, ką jie pažymėjo. Remiantis naujais įmonės darbuotojų įrašais, sprendimas slėpti „patinka“ yra skirtas paskatinti įsitraukti, leidžiant žmonėms pamėgti turinį, kuris atrodo „nerimtas“, ir apsaugoti savo viešąjį įvaizdį.

Neaišku, kad tai geriausias problemų, kurias bando išspręsti X, sprendimas, pvz., daugiau signalo algoritmui, kad jis galėtų geriau pritaikyti turinį pagal jūsų interesus.

Pakeitimas atrodo šiek tiek nereikalingas, atsižvelgiant į tai, kad X, įmonė, anksčiau žinoma kaip „Twitter“, jau turėjo privatų būdą išsaugoti įrašus platformoje: žymes. Nors X žymės yra skirtos rinkti įrašus, į kuriuos galbūt norėsite grįžti, arba gijas, kurias galbūt norėsite perskaityti vėliau, jos taip pat buvo privatesnė „patinka“ alternatyva.

Sumaištį didina tai, kad vartotojai galės matyti, kam patiko jų įrašai, taip pat visų jų įrašų ir atsakymų skaičius. Kitaip tariant, privatus „patinka“ yra tik pusiau privatus – tai žino plakatas, kuris, jei norėtų, teoriškai galėtų atskleisti kieno nors „patinka“. Jei X bando paskatinti „įtemptą“ įsitraukimą, pvz., spausti „Patinka“ įrašus, kuriuose pateikiamas suaugusiesiems skirtas turinys arba ekstremalios politinės pozicijos, žmonės vis tiek gali nedrąsiai paspausti „patinka“ tą turinį, nes tai nėra visiškai privati ​​sistema.

Vietoj to, jie gali ir toliau naudoti X žymes ar net išorinius nuorodų išsaugojimo įrankius, kad išsaugotų patikusius įrašus, kurių jie nenori rizikuoti.

Remiantis X darbuotojų įrašais, vartotojai nebegalės matyti „Patinka“ mygtukų, susietų su kitų žmonių įrašais, ir negalės naršyti po „Patinka“ per savo profilio skirtuką. Tai gali padėti išvengti kitų šnipinėjimo, bet taip pat pašalina naudingą atradimo funkciją.

Pavyzdžiui, jei ką tik prisijungiate prie X, galite naršyti kitų stebimų žmonių „Patinka“, kad gautumėte idėjų apie tai, kas dar jiems gali atrodyti įdomūs ir patrauklūs. Arba, jei naršote kito asmens profilį, kad nustatytumėte, ar norite jį stebėti, galite naudoti jo mygtukus „Patinka“, kad suprastumėte, koks turinys jam paprastai patinka.

Tikroji „Patinka“ problema yra ta, kad šios funkcijos sukūrimas pakeitė anksčiau buvusios žymėjimo funkcijos prasmę. Prieš tai, kai ji buvo pakeista iš žvaigždės į širdies piktogramą, kaip tuo metu buvo mada, ši funkcija buvo labiau „mėgstamiausia“, o ne palaikymo signalas. Teoriškai vartotojai galėjo pamėgti bet ką, nes tai nerodė, kad turinys jiems iš tikrųjų patiko ar sutiko su juo.

Greičiau tai gali būti kažkas, ką jie tiesiog dokumentavo – politiko pareiškimas, su kuriuo jūs labai nesutikote, bet norėjote prisiminti; postas, dėl kurio reikia atlikti tolesnius tyrimus; įrašai, kuriuos rinkote, kad vėliau sukurtumėte kolekciją „Moments“ (RIP); labiausiai liūdinantys ar juokingiausi milijardieriaus įrašai ir kt. Niekas negalėjo pagrįstai apkaltinti jūsų, kad „patinka“ turinys, nes nespustelėjote širdies piktogramos, o tai suteikia jums įtikinamą paneigimą.

Kai „Twitter“ iš žvaigždžių perėjo į širdis, vartotojai buvo pasipiktinę. Jie suprato, kad širdys perteikia visiškai kitokią prasmę, kuri turėjo įtakos jų naudojimuisi socialiniu tinklu.

Tuo metu „TechCrunch“ rašė: „…„Patinka“ riboja tai, ką jis leidžia vartotojui išreikšti“, o funkcija „Favorite“ gali reikšti įvairius dalykus, pvz., „ačiū, rankos paspaudimas, skrybėlės galiukas, ar net Robertas DeNiro žiūri žemyn. Tada „TechCrunch“ teigė, kad pakeitimas nuo žvaigždžių prie širdžių neišspręs didesnių „Twitter“ problemų, susijusių su vartotojų bazės didinimu ir aktyvesniu įsitraukimu, ir iš esmės to nepavyko. Įmonei teko rasti išėjimą po ketvirčio po ketvirčio, ​​kai augimas buvo pastovus.

Dėl neigiamo poveikio dėl pakeitimo „Twitter“ vėliau paleido žymes, kad sugrąžintų būdą ką nors išsaugoti privačiai, įskaitant tuos įrašus, su kuriais nebūtinai sutikote, ir tuos, kuriuos ketinote dar kartą nurodyti.

Dabar, kai X vėl keičia „Patinka“ funkcionalumą, daugelis vartotojų registruoja savo nusivylimą. X žmonės siūlo įvairias šio siūlomo pakeitimo alternatyvas, pvz., „Patinka“ padaryti privatų kaip parinktį, o ne numatytąją, arba ilgai spausti širdies piktogramą, kad paliktų anoniminį mygtuką „Patinka“. Kiti perspėjo, kad „Patinka“ mygtukų privatizavimas gali sukelti manipuliavimą, nes kūrėjai naudoja robotų armijas, kad pagerintų savo turinį ir padėtų gauti pajamų.

Taip pat yra ir kitas sprendimas, apie kurį užsiminė buvęs „Twitter“ generalinis direktorius Jackas Dorsey. Nors šiais laikais nesutinkame su daugybe Dorsey teiginių – pavyzdžiui, kad Nostras yra socialinių reikalų ateitis arba kad Bluesky yra tam tikra cenzūros platforma – diskusijose „Patinka“ prieš žvaigždes, jis kažko užsiima.

Dorsey įraše X parašė: „…„like“/❤️ iš pradžių buvo ⭐️. mes niekada neturėjome nuo to nutolti.

Jo įrašas turi daugiau nei 700 „Patinka“ ir daug atsakymų, sutinkančių su nuomone.

Jei X siekia ne daugiau privatumo, susijusių su naudotojo įtraukimo funkcijomis, o daugiau signalų, susijusių su jo algoritmu, jam nereikia slėpti mygtukų „Patinka“. Paprastas perėjimas nuo širdies piktogramos – galbūt į žvaigždę! – būtų daug mažiau dramatiškas pokytis siekiant to paties tikslo.

Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -