X atnaujina politiką, kad leistų tam tikrą seksualinio pobūdžio turinį ir dirbtinio intelekto sukurtą pornografiją

0Elono Musko „X Corp.“ šiandien galėjo sužavėti keletą žmonių, kai atnaujino savo politiką ir oficialiai leido platformoje platinti įvairaus pobūdžio seksualinį turinį, įskaitant dirbtinio intelekto sukurtą principą.

X, kuri anksčiau buvo „Twitter Inc.“, visada buvo NSFW arba „darbui nesaugus“ turinio namais, nors bendrovė niekada nebuvo visiškai aiški dėl taisyklių. Anksčiau šiais metais platforma buvo smarkiai kritikuojama dėl nepakankamo veikimo, kai dainininkės Taylor Swift vaizdiniai ir vaizdo įrašai pasirodė X.

Vėliau kilęs triukšmas, kuris pasiekė Baltuosius rūmus, paskatino daugiau raginimų reguliuoti AI. X ir kitos socialinės platformos bėgant metams žengė puikią liniją, kai kalbama apie nesąmoningą seksualinį turinį. Šiandien X išaiškino, kas yra leidžiama ir kas neleidžiama, o pastarajai kategorijai priklauso viskas, kas nesuderinama, išskyrus nuogumą ir „seksualinį elgesį“, jei kas nors su tuo sutinka.

„Manome, kad naudotojai turėtų turėti galimybę kurti, platinti ir vartoti su seksualine tematika susijusią medžiagą, jei tik ji kuriama ir platinama bendru sutarimu“, – sakė X. „Seksualinė raiška, vaizdinė ar rašytinė, gali būti teisėta meninės raiškos forma. Tikime suaugusiųjų savarankiškumu dalyvauti ir kurti turinį, atspindintį jų pačių įsitikinimus, troškimus ir patirtį, įskaitant susijusius su seksualumu.

Tai neleidžia suaugusiesiems skirto turinio, kuris yra išnaudojamas, susijęs su nepilnamečiais, yra nepadorus arba objektyvizuojantis turinyje esantį asmenį ar žmones. Turinys taip pat negali būti rodomas „labai matomose vietose“, ty reklamjuostėse ar profilio nuotraukose. Vartotojai, paskelbiantys tokį turinį, turės jį pažymėti etikete ir jis bus rodomas po įspėjimu apie turinį suaugusiems, nesvarbu, ar tai vaizdas, ar vaizdo įrašas. Jaunesni nei 18 metų asmenys negalės matyti tokio turinio, be to, bus galimi pranešimo ir apeliacijos mechanizmai.

Tai gali būti gana drąsus žingsnis X, kuris, atrodo, niekada nėra toli nuo visuomenės dėmesio dabar, kai Muskas, dažnai prieštaringas, yra savininkas. Be to, seksualinis turinys, kuriuo dalijamasi internete, yra labiausiai pavojaus varpais skambanti tema. Liberalus X požiūris į seksą gali atverti bendrovei daugiau pajamų, tačiau galime tikėtis fejerverkų.

Nuotrauka: Freepik

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -