„Tracebit“ finansuoja 5 mln. USD, kad būtų galima masiškai pritaikyti kibernetinės grėsmės apgaulės būdus

0JK įsikūrusi „grėsmės apgaulės“ startuolis „Tracebit Ltd.“ šiandien paskelbė baigęs 5 mln.

Šiandienos raundą vedė Accel, jame dalyvavo Tapestry VC, 20Sales ir investuotojai angelai, tokie kaip Guy Podjarny, Snyk Ltd. įkūrėjas, Timas Sadleris ir Edas Bishopas, Tessian Ltd. įkūrėjai ir Mandy Andress, vyriausioji technologijų pareigūnė. Elastic NV.

„Tracebit“ sukūrė debesų pagrindu veikiančią grėsmių apgaulės platformą, leidžiančią įmonėms sukurti vadinamąsias „kanarėlės“, kurios yra netikri „medaus puodai“, skirti įsilaužėliams privilioti save atskleisti. Sukūrusios šias kanarėlės, saugos komandos gali nustatyti grėsmes savo sistemose, sužinoti apie jų elgesį ir atskleisti kibernetinės gynybos spragas.

Kurdamos kanarėlės, apsaugos komandos turi būdą pritraukti piktybiškus veikėjus ir sugauti juos veikiant. Jei tai daroma teisingai, tokia grėsmės apgaulės technika gali būti galinga. „Tracebit“ atkreipia dėmesį į tyrimus, kurie rodo, kad kibernetinės atakos yra daug mažiau veiksmingos ir juda lėčiau, kai užpuolikas suvokia, kad pažeistoje sistemoje yra kanarėlių.

Nors kanarėlės yra veiksmingos, tradiciškai jas buvo brangu ir sudėtinga sukurti, o tai reiškia, kad grėsmių apgaulės būdus naudoja tik keletas aukščiausio lygio įmonių, kurios gali sau leisti skirti daug išteklių tokioms iniciatyvoms. Grėsmės apgaulės mastelio keitimas debesų infrastruktūrose paprastai yra labai nepraktiškas, nes reikia kruopštaus projektavimo, sąrankos ir priežiūros.

Būtent tai „Tracebit“ siekia pakeisti naudodama savo platformą, skirtą grėsmių apgaulės mažinimui, atverdama kelią tūkstančiams įmonių pradėti naudoti tokius metodus.

Platforma yra pirmoji pramonėje, kuri naudoja debesies programavimo sąsajas, kad sukurtų paruoštas ir pritaikytas kanarėlės, kurias galima įdiegti keliuose debesų tinkluose, siekiant suvilioti įvairias grėsmes. Jis sukurtas naudojant tai, ką „Tracebit“ apibūdina kaip „lengvo prisilietimo“ infrastruktūrą, o tai reiškia, kad įmonės gali sukurti ir įjungti grėsmių apgaulę debesų tinkluose vos per 30 minučių be jokios tam skirtos aparatinės įrangos.

Anot startuolio, nuo pradžios šių metų pradžioje jos platforma jau išaugo, kad apsaugotų daugiau nei 250 debesies paskyrų ir daugiau nei 1500 iki šiol įdiegtų debesies išteklių, kiekvieną savaitę apdorodama daugiau nei 2,4 milijardo saugos įvykių.

Riot Games Inc. vyriausiasis informacijos saugumo pareigūnas Chrisas Hymesas teigė, kad jo įmonė buvo viena pirmųjų, sugebėjusių panaudoti „Tracebit“ platformą, kad padidintų apgaulingą aprėptį savo debesų kompiuterijos srityse. „Automatizuota platforma leido mums greitai diegti, o tikslus jos aptikimo pobūdis sukuria mažos apimties, didelės vertės įspėjimus“, – sakė jis.

„Tracebit“ pernai įkūrė jos generalinis direktorius Andy Smithas ir vyriausiasis technologijų pareigūnas Samas Coxas, kurie anksčiau penkerius metus kartu dirbo JK kibernetinio saugumo įmonėje „Tessian“ ir paliko ją prieš pat „Proofpoint“ įsigijimą.

Smithas teigė, kad bendrovės misija yra sudaryti sąlygas masiškai taikyti grėsmės apgaulės būdus visoje įmonėje. Taip elgdamasi ji mano, kad tai gali sutrumpinti vidutinį laiką, kurio įmonės užtrunka aptikti įsibrovėlius savo sistemose, nuo kelių mėnesių iki kelių minučių.

„Honeypots yra vienas didžiausių atgrasymo priemonių nuo kibernetinių atakų, tačiau dėl jų brangumo ir sudėtingumo per ilgai nebuvo naudojamasi“, – sakė Smithas. „Šis finansavimas padės mums apgauti grėsmę įmonėms, kurios iki tol negalėjo ja pasinaudoti.

Bendrovė teigė, kad panaudos šiandienos turo lėšas produkto kūrimui paremti ir savo nedidelei inžinierių komandai plėsti.

„Accel“ partneris Andrejus Brasoveanu sakė, kad susitiko su Smithu ir Coxu, kai jie vis dar dirbo „Tessian“, kurį taip pat finansavo jo įmonė. „Aš žinojau, kad jie ne tik patyrę technologai, bet ir turi stiprių komercinių instinktų“, – sakė jis. „Tracebit debesyse sukurtas požiūris į grėsmių apgaudinėjimą ir dėmesys šiuolaikiniams „DevOps“ įrankiams ir praktikai jau sulaukė įspūdingo klientų susidomėjimo.

Vaizdas: SiliconANGLE / Microsoft Designer

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -