Tobulėjant dirbtinio intelekto kraštovaizdžiui Howie Xu pradeda naują laidą

0Jis yra pažįstamas nuolatiniams CUBE žiūrovams – pramonės analitikas Howie Xu neseniai surengė panelę per theCUBE Supercloud 6. Dabar jis yra technologijų ir verslo laidos „Baitas į ateitį“ vedėjas ir CUBE Collective įkūrėjas.

Xu (nuotraukoje) dažnai kalbasi su įkūrėjais, kai turi galimybę arba dalyvauja „TheCUBE Supercloud“ renginių serijoje. Tačiau jis nusprendė, kad nori padaryti daugiau ir padaryti tai sistemingesnį, pažymėjo jis.

„Bendruomenė, žmonės išorėje, jie norėjo klausytis, kaip ir žmonės norėjo išgirsti, ką mes norime apie tai kalbėti“, – sakė Xu. „Jiems naudingos žinios, įžvalgos. Manau, kad tai savotiškas laimėjimas steigėjams, man pačiam ir tada bendruomenei.

CUBE kolektyvas yra naujo požiūrio, apimančio atvirą modelį, dalis. Dalyviai tampa „theCUBE“ analitikų bendruomenės dalimi, kur „CUBE“ dalijasi savo platforma, kad suteiktų daugiau žinių ir ryšių, teigia „CUBE Research“ vykdomasis analitikas Johnas Furrier.

„Turime daug kitų žmonių, ir jūs pamatysite daug daugiau apie „CUBE Collective“, – sakė Furrier. „Prisijunkite prie komandos, prisijunkite prie bendruomenės, dalyvaukite pokalbyje, prisidėkite ir pasinaudokite theCUBE bei visų theCUBE absolventų ištekliais ir su tuo susijusiu tinklo efektu.

Xu prisijungė prie Furrier CUBE pokalbiui per išskirtinį interviu CUBE, SiliconANGLE Media tiesioginės transliacijos studijoje. Jie aptarė AI pažangą ir generatyvaus dirbtinio intelekto programų ateitį.

AI nubrėžia kelią į priekį

AI pasaulyje praėjo gana daug laiko, ypač turint omenyje naujienas, kad „Amazon Web Services Inc.“ generalinis direktorius Adam Selipsky pasitrauks ir jį pakeis ilgametis AWS vadovas Mattas Garmanas. OpenAI taip pat paskelbė apie naują pavyzdinį AI modelį, pavadintą GPT-4o.

„Nuostabi dalis yra tai, kad jūs iš esmės turite beveik realų laiką pirmyn ir atgal“, – sakė Xu. „Užkulisiuose tai daugiau nei tik realiuoju laiku ar ne. Jame yra daug esminių dalykų. Vienas iš jų yra multimodalinis.

Anksčiau šis procesas apimdavo balsą į tekstą. Xu pažymėjo, kad tai reikalauja tam tikrų samprotavimų prieš pereinant prie teksto keliais etapais.

„Problema yra delsa, ir jei kiekviename žingsnyje yra klaida, ji tarsi plinta“, – sakė Xu. „Dabar atrodo, kad jie gali dirbti visapusiškai, multimodališkai. Esu tikras, kad čia ir ten vis dar yra kažkas sudėtingo kodavimo, bet tai rodo tendenciją.

Neseniai Xu šia tema kalbėjosi su vienu geriausių tyrinėtojų. Lieka klausimas, kur viskas vyksta dėl didelio kalbos modelio?

„Ar tai yra „nuo galo iki galo“, savotiškas multimodalinis judėjimas į priekį? – svarstė jis. „Manau, kad jis ir aš esame viename puslapyje. Ateityje tai nebus tekstas [to] tekstas, tai bus bet kas. Kad bet kas gali būti vaizdo, garso, einantis per transformatoriaus modelį.

Kita vertus, tai gali būti garsas, vaizdo įrašas, vaizdas ar tekstas, pasak Xu. Nors dar nesame visiškai to taško, pažanga vyksta.

„Manau, kad pasaulis juda link to“, – sakė jis.

Štai visas theCUBE vaizdo interviu su Howie Xu:

Nuotrauka: SiliconANGLE

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -