Technologijų rizikos valdymas besivystančiose technologijų srityse

0


Kadangi įmonės naudojasi greitai besivystančių technologijų teikiamais pranašumais ir iššūkiais, rizikos valdymo prioritetas tapo itin svarbus.

Saugumo pramonė patiria didelius sutrikimus, kuriuos lemia poreikis didinti efektyvumą ir nuolat investuoti į kovą su organizuotais blogais veikėjais. Pramonė susiduria su „ginklavimosi lenktynėmis“ su vis sudėtingesnėmis grėsmėmis. Pasak Haroldo Rivaso (nuotraukoje), „Trellix“ (Musarubra US LLC) vyriausiojo informacijos saugumo pareigūno, tokia aplinka reikalauja, kad įmonės ne tik sustiprintų saugumo operacijas, bet ir investuotų į naujas galimybes, kad išliktų priekyje.

Haroldas Rivasas, Trellix (Musarubra US LLC) CISO, RSA konferencijoje 2024 kalbasi su theCUBE apie technologijas ir rizikos valdymą.

Trellix CISO Haroldas Rivasas kalbasi su theCUBE apie technologijas ir rizikos valdymą.

„Turime galimybę smarkiai pagerinti saugumo operacijų komandų efektyvumą, tačiau taip pat susiduriame su tuo, kad mūsų blogi veikėjai telkiasi, organizuojasi ir ieško naujų bei veiksmingų būdų atakuoti organizacijas“, – sakė jis. sakė. „Vyksta gana didelės ginklavimosi varžybos. Mes tikrai investuojame. Mes svarstome ir neseniai išleidome galimybes, kurios, mūsų nuomone, padės tiems operatoriams. Ir tai tik pradžia“.

Rivas kalbėjosi su „CUBE Research“ atstovu Dave'u Vellante'u ir Shelly Kramer RSA konferencijoje, per išskirtinę transliaciją „CUBE“, „SiliconANGLE Media“ tiesioginės transliacijos studijoje. Jie aptarė poreikį sutelkti dėmesį į efektyvumo didinimą ir investavimą į naujus pajėgumus, padedančius kovoti su organizuotais blogais veikėjais. (* Atskleidimas žemiau.)

Subalansuokite naudą ir riziką su technologijomis per rizikos valdymą

CISO susiduria su iššūkiais, kad suprastų naujas galimybes, tačiau jie turi galimybę apibrėžti save kaip verslo įgalinančias priemones ir efektyviai valdyti riziką. Anot Rivas, CISO pripažįsta, kad reikia sektoriui pritaikytų dirbtinio intelekto strategijų, kad būtų pašalintas unikalus pažeidžiamumas ir galimybės įvairiose pramonės šakose.

„CISO vaidmuo vis dar rašomas. Daugeliui organizacijų nėra visiškai aišku, kur ir kaip panaudoti CISO“, – sakė jis. „Manau, kad CISO visur turėtų tai remtis kaip galimybe apibrėžti save kaip verslo skatintoją, kaip asmenį, kuris iš tikrųjų gali pakeisti verslą ir tuo pat metu gauti naudos iš to, kad vėliau gali geriau valdyti riziką. efektyviai“.

Saugos biudžetai didėja daug greičiau nei vidutiniai IT biudžetai, todėl kyla sunkumų suglaudinti ir sumažinti. Rivas teigė, kad specialių saugos biudžetų poreikis didėja, nes taip pat didėja saugos tiekėjų skaičius, o tik nedidelė dalis mažėja arba konsoliduojasi.

„Sukurti tinkamus santykius, kad suprastume, jog IT biudžetus kartais gali tekti sumažinti dėl rinkos jėgų, tačiau rizika dažnai tik didėja“, – sakė jis. „Taigi, turėdami platformą pokalbiui su savo valdybomis, su vykdomuoju komitetu, kuri leistų jums pripažinti, kad grėsmės nemažėja, ji tik blogėja, todėl reikės specialių saugumo biudžetų skyrimo. “

Štai visas vaizdo interviu, dalis „SiliconANGLE“ ir „TheCUBE Research“ pranešimų apie RSA konferenciją:

Remiamiems segmentams:

(* Atskleidimas: Trellix rėmė šį CUBE segmentą. Nei Trellix, nei kiti rėmėjai nekontroliuoja turinio CUBE ar SiliconANGLE.)

Nuotrauka: SiliconANGLE

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu paspaudimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -