Tarpinė programinė įranga sudaro naują IBM AI strategijos šerdį

0


Ekspertai prognozuoja, kad iki 2030 metų dirbtinis intelektas prisidės apytiksliai 4 trilijonai dolerių iki metinio BVP produktyvumo, tačiau tai dar tik pradinė pramonės stadija ir eksperimentavimas vyksta.

„IBM Think 2024“ metu IBM padarė a įdomių pranešimų serija apie savo „watsonx“ platformą, kuri rodo, kad įmonė visiškai nesinaudoja AI tarpine programine įranga.

Ritika Gunnar, IBM duomenų ir dirbtinio intelekto generalinė direktorė, ir Sanjeev Mohan, SanjMo direktorius, diskutuoja apie IBM AI tarpinės programinės įrangos strategiją pokalbyje su CUBE konferencijoje IBM Think 2024.

IBM Ritika Gunnar (viduryje) ir SanjMo Sanjeev Mohan (kairėje) aptaria IBM besivystančią tarpinės programinės įrangos strategiją su „CUBE Research“ vyriausiuoju analitiku Dave'u Vellante (dešinėje).

„Pagreitis su watsonx – girdėjote daug pranešimų apie tai, ką mes darome savo watsonx platformoje apie tai, ką darome dirbtinio intelekto, duomenų, valdymo srityse“, – sakė jis. Ritika Gunnar (nuotraukoje, viduryje), IBM Corp. duomenų ir dirbtinio intelekto generalinis direktorius. „Mes judame greitai, ir tai tik pradžia.

Gunaras ir Sanjeevas Mohanas (kairėje), SanjMo direktorius, kalbėjosi su „CUBE Research“ vyriausiuoju analitiku Dave'as Vellante'as adresu IBM Think, per išskirtinę transliaciją „TheCUBE“, „SiliconANGLE Media“ tiesioginės transliacijos studijoje. Jie aptarė naujus IBM pranešimus ir tai, kaip įmonė siekia įsitvirtinti dirbtinio intelekto eroje. (* Atskleidimas žemiau.)

Perėjimas prie AI tarpinės programinės įrangos

IBM išleido nauji „watsonx“ AI asistentai, skirti koduotojams „Java“ ir „Z“, taip pat atvirojo kodo „Granite“ modelių šeima, todėl dirbtinis intelektas tampa labiau prieinamas įmonėms. IBM ir Red Hat Inc. taip pat neseniai paskelbė InstructLabkuri leidžia atvirojo kodo kūrėjams tinkinti Granite didelių kalbų modelius.

„Mes tikrai džiaugiamės, kad įmonės generuojantis AI gali būti keičiamas statybininkui“, – sakė Gunaras. „Generatyvusis dirbtinis intelektas iš tikrųjų išplečia galimybes ne tik duomenų mokslininkui, bet ir likusiai verslo daliai. Tai iš tikrųjų yra tai, kad kiekvienas kūrėjas taptų AI kūrėju.

IBM plečiant savo ekosistemas su tokiais partneriais kaip „Amazon Web Services Inc.“ ir „Microsoft Corp.“, bendrovė strategiškai perkelia savo dėmesį į AI tarpinę programinę įrangą ir kelių platformų integraciją. IBM koncertasAI automatizavimo platforma padės vartotojams valdyti savo AI programas.

„IBM yra lazeris, orientuotas į tai, ką jūs vadinate superdebesis, tai yra infrastruktūros sluoksnis“, – sakė Mohanas. „Visa IBM esmė dabar yra naudoti tai, ką turite, turėti platų aparatinės įrangos spektrą, kad ją paleistumėte, ir dirbtinį intelektą per visą tą patį. Tikslas yra, kad vartojimas būtų be trinties. Štai kur IBM eina.

Štai visas vaizdo interviu, dalis „SiliconANGLE“ ir „TheCUBE Research“ pranešimų apie IBM Think:

(* Atskleidimas: IBM Corp. rėmė šį CUBE segmentą. Nei IBM, nei kiti rėmėjai nekontroliuoja turinio CUBE ar SiliconANGLE.)

Nuotrauka: SiliconANGLE

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -