„Secureworks“ akcijos šoktelėjo 16% dėl stiprių pirmojo ketvirčio rezultatų

0„Secureworks Corp.“ akcijos šiandien pakilo 16,4% po kibernetinio saugumo tiekėjo paskelbta pirmojo ketvirčio fiskaliniai rezultatai viršijo lūkesčius.

Atlantoje įsikūrusi „Secureworks“ per tris mėnesius, pasibaigusius gegužės 3 d., uždirbo 85,7 mln. USD pajamų, o tai viršijo 84,2 mln. Tuo pačiu metu prieš metus bendrovė pranešė, kad pardavimai siekė 94,4 mln. Nuosmukį nulėmė „Secureworks“ sprendimas nutraukti verslo padalinį, orientuotą į valdomų kibernetinio saugumo paslaugų teikimą.

Bendrovė išjungia padalinį, kad sutelktų dėmesį į pavyzdinį kibernetinio saugumo įrankių rinkinį „Taegis“. „Secureworks“ duomenimis, pajamos iš produktų linijos pirmąjį ketvirtį per metus išaugo 10% iki 69,1 mln. Programinės įrangos gamintojas teigia, kad „Taegis“ pakoreguotas bendrasis pelnas taip pat padidėjo ir pasiekė 74,3%.

„Nuolatinis mūsų Taegis bendrosios maržos didėjimas atspindi mūsų nuolatinį dėmesį į veiklos efektyvumą, kurį lemia mūsų investicijos į dirbtinį intelektą ir unikalią debesų architektūrą“, – sakė „Secureworks“ vyriausioji finansų direktorė Alpana Wegner. „Pirmojo ketvirčio finansinių įsipareigojimų vykdymas sustiprina mūsų pasitikėjimą, kad įgyvendinsime 2025 m. fiskalinę perspektyvą.

Taegis produktų rinkinį sudaro trys pagrindiniai komponentai. Pirmasis, Taegis XDR, gali nuskaityti įmonės debesų aplinką, darbuotojų įrenginius ir kitus technologijų išteklius, ar nėra kenkėjiškos veiklos. „Secureworks“ siūlo įrankį kartu su „Taegis VDR“, kuris aptinka infrastruktūros spragas, kurias įsilaužėliai gali panaudoti būsimose kibernetinėse atakose.

Trečiasis pagrindinis produktų rinkinio komponentas debiutavo praėjusį mėnesį. Taegis NDR, kaip vadinamas įrankis, gali nuskaityti įmonės tinklo srautą ir ieškoti kenkėjiškų užklausų. „Secureworks“ teigia, kad programinė įranga gali blokuoti bandymus pažeisti iš karto po to, kai jie aptinkami, be žmogaus įvesties.

In an investuotojo pristatymas Šiandien išleista bendrovė detalizavo, kad Taegis naudojasi apie 2000 organizacijų. „Secureworks“ teigia, kad tai padeda tiems klientams kiekvieną savaitę analizuoti apie penkis trilijonus su kibernetiniu saugumu susijusių duomenų taškų iš savo infrastruktūros. Iki šiol programinės įrangos gamintojas surinko daugiau nei 50 petabaitų grėsmės duomenų, kuriuos naudoja patobulinti savo pažeidimų aptikimo algoritmus.

10 % pajamų padidėjimas, kurį Taegis pristatė per pirmąjį ketvirtį, padėjo Secureworks gauti netikėtą pelną. Bendrovė uždirbo 4,2 mln. USD pakoreguotas grynąsias pajamas, arba penkis centus vienai akcijai, po to, kai pernai tuo pačiu metu prarado 17,1 mln. USD. Analitikai tikėjosi pakoreguoto vieno cento nuostolio vienai akcijai.

Kartu su savo pirmojo ketvirčio rezultatų paskelbimu Secureworks pagerino savo visų metų pajamų prognozę. Kovo mėnesį bendrovė prognozavo pakoreguotas grynąsias pajamas iki 7 mln. „Secureworks“ dabar tikisi pakoreguotų grynųjų pajamų nuo 3 iki 8 mln. USD, o pajamos – nuo ​​325 iki 335 mln.

Vaizdas: Secureworks

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -