„Redwood Materials“ bendradarbiauja su „Ultium Cells“, kad perdirbtų GM elektromobilių baterijų laužą

0


„Redwood Materials“, baterijų perdirbimo startuolis, įkurtas buvusio „Tesla“ įkūrėjo JB Straubelio, perdirbs akumuliatorių gamybos laužą, skirtą „General Motors“ elektromobiliams.

Bendrovė ketvirtadienį paskelbė, kad bendradarbiauja su Ultium Cells, bendra GM ir LG Energy Solution akumuliatorių gamybos įmone, siekdama perdirbti katodo, anodo ir elementų laužą iš Warren, Ohajo ir Spring Hill, Tenesio.

Akumuliatorių perdirbimas yra karšta pramonė, nes automobilių ir akumuliatorių gamintojai siekia kontroliuoti savo baterijų medžiagų tiekimą, o ne pasikliauti Kinija, pasauline lydere šioje srityje. JAV ir užsienyje tokiuose regionuose, kaip Europa, daugėja paskatų perdirbtoms ir šalyje gaminamoms svarbioms baterijų medžiagoms, pvz., ličiui, nikeliui, kobaltui, manganui ir grafitui.

Prezidento Joe Bideno Infliacijos mažinimo įstatymas, pasirašytas 2022 m. rugpjūčio mėn., numato mokesčių kreditą baterijų gamybai ir svarbių mineralų perdirbimui. „Redwood“ turėjo tiesioginės naudos iš to įstatymo, priimto 2023 m. vasarį, kai Energetikos departamentas suteikė startuoliui 2 mlrd. USD paskolą baterijų perdirbimo įrenginiui Nevadoje pastatyti. DOE taip pat suteikė Ultium Cells paskolą 2,5 milijardo JAV dolerių, kad galėtų plėtoti savo ląstelių gamybos įrenginius JAV

Kelias, skirtas realiai perdirbti EV baterijas, yra ilgas, nes dauguma tų baterijų gaminamos šiandien ir jų eksploatavimo laikas nesibaigs daugelį metų. Štai kodėl tokie sandoriai kaip šis su Ultium dėl laužo perdirbimo yra tokie svarbūs. „Redwood“, kuri taip pat turi sandorių su „Toyota“ ir „Panasonic“ (gamina baterijas „Tesla“), jau tapo buitiniu pavadinimu elektromobilių akumuliatorių perdirbimo srityje, tačiau bet kuriam startuoliui šioje srityje reikia trumpalaikės strategijos, kad liktų ant ilgo kilimo ir tūpimo tako. pelno.

O laužo gamyba – nemažas žygdarbis. Redwood atstovas TechCrunch sakė, kad vidutinė akumuliatorių gamykla pagamina nuo 5% iki 10% laužo, o tai reiškia, kad Redwood kasmet sutvarko apie 10 000 tonų medžiagos – tai atitinka kasdienius laužo krovinius.

„Redwood“ perdirbs „Ultium“ laužą ir perdirbs į aukštos kokybės baterijų medžiagas, kurios vėliau tiekiamos elementų gamintojams kaip vietinės gamybos anodo ir katodo komponentai, pranešė bendrovė.

Medžiagų apdorojimas – ne tik perdirbimas – taip pat yra ilgalaikės Redwood strategijos dalis, nes medžiagų kaina nuolat svyruoja. Dideli pinigai bus gauti perdirbant medžiagas, kurios šiandien paprastai siunčiamos perdirbti į Aziją, o vėliau siunčiamos atgal į JAV

2023 m. rugpjūčio mėn. Redwood surinko 1 milijardą JAV dolerių, kad padidintų savo baterijų perdirbimo įrenginius, iš dalies siekdama padidinti anodo vario folijos ir katodinių aktyviųjų medžiagų gamybos pajėgumus. Tuo metu bendrovė teigė, kad iki 2025 m. ji tikėjosi pagaminti apie 100 gigavatvalandžių per metus katodinių aktyviųjų medžiagų ir anodo folijos, kuri gali aprūpinti 1 mln. elektromobilių. Iki 2030 m. Redwood tikisi, kad gamybos apimtys padidės iki 500 GWh per metus. , kuris galėtų maitinti 5 milijonus elektromobilių. Bendrovė nepatvirtino, ar šis laikas vis dar yra tikslus.

Du „Ultium Cells“ įrenginiai, tieksiantys laužą „Redwood“, yra 2,8 mln. kvadratinių pėdų ploto operacijos, kurios, kaip tikimasi, kasmet pagamins daugiau nei 80 GWh kombinuotų baterijų elementų, ir „Redwood“ teigia, kad gaus didžiąją dalį šio laužo. 2021 m. „Ultium“ taip pat bendradarbiavo su Kanados baterijų perdirbimo įmone „Li-Cycle“, kad perdirbtų laužą, tačiau GM nepatvirtino, ar šis sandoris vis dar tęsiamas. „Ultium“ taip pat stato trečią objektą Mičigane. „Redwood“ nesakė, ar laužą gaus ir iš tos gamyklos.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -