Privačios debesies naujovės ir VMware Cloud Foundation įžvalgos

0


Atėjo nauja privačių debesų inovacijų era, o visų žvilgsniai krypsta į „VMware“ po to, kai 2023 m. pabaigoje „Broadcom Inc.“ įsigijo naują žaidimą.

Šios savaitės „VMware Cloud Foundation Transformed“ renginio tikslas buvo suprasti ilgalaikę „VMware Cloud Foundation“ strategiją dirbtinio intelekto ir kelių debesų eroje. Pasak CUBE tyrimų vykdomojo analitiko Johno Furrierio, transliacija buvo proga suprasti, kaip ruošiama nauja „VMware“ lentelė.

John Furrier ir Christophe Bertrand, theCUBE.  aptarkite privačių debesų naujoves per „VMware Cloud Foundation Transformed“ renginį.

Pramonės analitikai John Furrier, Christophe Bertrand, Dave Vellante ir Rob Strechay per „VMware Cloud Foundation Transformed“ renginį pasakoja apie privačių debesų naujoves.

„Broadcom, akcijų padalijimas 10 už 1 – visi vertina vienas kitą, žinoma, VMware pusėje. Jie prisijungė prie tinkamos komandos“, – sakė Furrier. „Puslaidininkių verslas klesti. Tačiau „VMware“ keičiasi, o dūmai dabar po truputį pradeda nykti.

„SiliconANGLE Media“ tiesioginės transliacijos studijos „TheCUBE“ analitikai renginio metu kalbėjosi su pramonės profesionalais apie privačių debesų naujoves. Jie ištyrė naudojimo privačiame AI atvejus ir pateikė įžvalgų apie VMware ateitį. (* Atskleidimas žemiau.)

Štai trys pagrindinės įžvalgos, kurių galbūt praleidote iš „VMware Cloud Foundation Transformed“ įvykio:

1. VMware planas yra orientuotas į privačių debesų naujoves.

„VMware“ planas apima debesų infrastruktūros naujoves ir privatų dirbtinį intelektą. Pasak Christophe'o Bertrand'o, „CUBE Research“ vyriausiojo analitiko, įmonės kraštovaizdžio supratimas šiandien yra trejopas.

Johnas Furrieris, Dave'as Vellante'as ir Christophe'as Bertrandas iš theCUBE aptaria naujausias privačių debesų inovacijas per „VMware Cloud Foundation Transformed 2024“.

Johnas Furrieris ir Christophe'as Bertrandas aptaria „VMware“ požiūrį į privačių debesų naujoves.

„Partnerių pusėje jie aiškiai persitvarkė, svarstė galimybę priimti Broadcom programą, išsprendė daugybę sudėtingų licencijavimo klausimų tiek galutiniams vartotojams, tiek debesijos paslaugų partneriams“, – sakė Bertrand. „Manau, kad tai tikrai labai galinga“.

Produkto pusėje didelis iššūkis ir galimybė yra susiję su integracija. Tai ne tik viduje tarp įvairių VMware Cloud Foundation (VCF) komponentų, bet ir išorėje, pridūrė Bertrand.

„Tai bus absoliučiai esminis dalykas ekosistemai“, – sakė jis. „Tada, aišku, gen AI ir AI. Didelė tema, ir jie tikrai turi puikią kortą žaisti, jei gali įgyvendinti šią integraciją.

Kalbant apie VCF požiūrį į privačių debesų naujoves, buvo būtini paskelbti pakeitimai, kad viskas būtų sujungta, teigia pagrindinis „CUBE Research“ analitikas Robas Strechay. Tai apima naują požiūrį į Kubernetes.

„Kubernetes anksčiau buvo, nepasakyčiau, antrarūšis pilietis, bet anksčiau tai buvo papildinys, papildantis dabartinį VCF“, – sakė Strechay. „Įtraukus jį kaip į aukščiausios klasės piliečius, būdamas jos dalimi, valdydamas viską taip pat, tą patį stebėjimą, tą pačią darbo eigą, galėdamas atlikti grupes dideliu mastu, jie tikrai geriau žaidžia.

Kalbant apie VCF, didžiausias statymas yra tas, kad įmonės pritaikys VCF privačių debesų naujoves. Tačiau, pasak Dave'o Vellante'o, „CUBE Research“ vyriausiojo analitiko, „VMware Cloud Foundation“ visada buvo „on-prem“ debesies pagrindas.

„Dabar, kai pereiname prie mokymų ne debesyje, ar tai gali būti privataus dirbtinio intelekto, DI on-prem pagrindas? Ir tokia strategija“, – sakė Vellante.

Labai svarbu suprasti ir spręsti klientų priėmimo kliūtis. Pašalinę šias kliūtis ir vadovaudamiesi aiškiu planu, klientai gali efektyviai mokyti ir paleisti modelius, darydami išvadas tiek vietoje, tiek pakraštyje. Vellante pažymėjo, kad tokia yra sėkmės strategija.

„Manau, kad tai švari strategija“, – sakė jis. „Tai supaprastintas licencijavimo modelis, todėl tai prasminga. Palikti pakankamai mėsos ant kaulų partneriams, o dabar – žaidimas.

Štai visas vaizdo interviu su „CUBE“ analitikų komanda:

2. Yra statymas dėl privataus AI ir hibridinio debesies.

Kalbant apie „Broadcom“ privataus AI viziją, viskas priklauso nuo privatumo, partnerystės ir platformos lankstumo. Pasak Chriso Wolfo, pasaulinio AI ir pažangių paslaugų vadovo, „VMware Cloud Foundation Division“ iš Broadcom, kai bendrovė išdėstė savo planus, ji tikėjosi, kad privatumas ir duomenų kontrolė klientams tikrai buvo svarbūs.

Chrisas Wolfas, pasaulinis AI ir pažangių paslaugų vadovas, „VMware Cloud Foundation“ padalinys „Broadcom“, pasakoja apie „Broadcom“ privačios AI viziją „VMware Cloud Foundation Transformed 2024“.

„Broadcom“ Chrisas Wolfas kalbasi su „TheCUBE“ apie „Broadcom“ privataus AI viziją.

„Net praėjusią vasarą turėjome realių įžvalgų apie AI paslaugų valdymą įmonės duomenų centre, nes tai darėme patys“, – sakė jis. „Matėme, kad kai kurios mūsų vidaus paslaugos sudarė maždaug trečdalį panašių viešųjų debesijos paslaugų kainos. Žinojome, kad norime ne tik gauti šių privalumų, bet ir gauti mažesnes išlaidas.

Bendradarbiaujant su Nvidia Corp. buvo sukurtas privatus AI fondas, kuris dabar yra visuotinai prieinamas. Anot Wolf, šiais laikais reikalai juda taip greitai, kad įmonės negali pasikliauti viena platforma ar vienu sprendimu.

„Mes sakėme, kad turime laikytis platformos požiūrio, lažintis dėl AI infrastruktūros platformos, kuri suteiks jums tam tikrų galimybių, kad, kai kas pasikeistų, galėtumėte greitai ją pritaikyti“, – sakė Wolfas. „Pavyzdžiui, vieną iš geriausių vidinių AI paslaugų, per pastaruosius devynis mėnesius tris kartus keitėme pagrindo modelį vien todėl, kad gauname geresnių rezultatų. Platformos metodas suteikia jums tokį judrumą, ir tai yra pagrindinė priežastis, kodėl žmonės lažinasi už mus.

Žiūrėkite visą theCUBE interviu su Chrisu Wolfu čia.

Tuo tarpu svarbiausias dalykas, apie kurį klientai sako „VMware“, yra tai, kad jie pradeda laikytis daug labiau subalansuoto požiūrio į savo kelionę debesyje, teigia Krish Prasad (nuotraukoje), VMware Cloud Foundation skyriaus vyresnysis viceprezidentas ir generalinis direktorius. Broadcom. „Broadcom“ partnerystė su „VMware“ padėjo patobulinti hibridinį debesį.

„Klientai daugiausia dėmesio skyrė hibridiniam modeliui, todėl jie nori, kad mūsų sprendimai leistų jiems pritaikyti tą infrastruktūros modelį savo IT“, – sakė Prasadas. „Mūsų tikslas iš tikrųjų buvo pateikti klientams debesų platformą, kurią galite paleisti vietoje, su paslaugų teikėjais arba hiperskaleriais, kad klientai galėtų turėti valdomą aplinką iš viešųjų debesų ir tada turėti savo privačią. debesis, kuris jungiasi vienas su kitu tuo pačiu pagrindu po juo.

Štai visas theCUBE vaizdo interviu su Krish Prasad:

3. Produktai ir partnerystės yra didelė strategijos dalis.

„VMware Cloud Foundation Transformed“ renginys taip pat buvo galimybė daugiau sužinoti apie VCF portfelio produktus. Naujausiuose VCF leidimuose pabrėžta glaudesnė tinklo, saugojimo ir valdymo integracija.

VCF pristato virtualizuotą infrastruktūrą per vSphere, taip pat virtualizuotą tinklą per NSX ir virtualizuotą saugyklą naudojant vSAN. Anot Paulo Turnerio, Broadcom VMware Cloud Foundation padalinio vSphere produktų valdymo viceprezidento, būtina tuos produktus integruoti ir užtikrinti, kad jie veiktų, palengvintų jų veikimą ir kad klientai galėtų juos naudoti dideliu mastu.

Paulas Turneris, „vSphere“ produktų valdymo viceprezidentas, „VMware Cloud Foundation“ padalinys „Broadcom“, kalbėjosi su CUBE „VMware Cloud Foundation Transformed“ renginyje.

Broadcom Paulas Turneris kalbasi su CUBE VMware Cloud Foundation Transformed renginyje.

„Mes padarėme tai, kad įtraukėme visas tas grupes į VMware ir pasakėme: „Sukurkite, suburkite jas, suburkite komandas, vykdykite planą ir tikrai suteikite integruotą privataus debesies patirtį“. Tai mes padarėme“, – sakė Turneris.

Žiūrėkite visą theCUBE interviu su Paulu Turneriu čia.

Tuo tarpu partnerystės laikomos itin svarbiomis sėkmei. „VMware Cloud Foundation“ sutvirtino vieningą partnerių ekosistemą pagal „Broadcom Advantage“ partnerių programą.

„Svarbiausias dalykas mūsų rinkoje yra supaprastinimas. Nuo tada, kai įsigijome „Broadcom“, ėjome supaprastinimo keliu“, – sakė Ahmaras Mohammadas, partnerių, valdomų paslaugų ir sprendimų rinkai, „Broadcom“ VMware Cloud Foundation padalinio viceprezidentas. „Kalbant apie dalykų supaprastinimą, ypač mūsų partnerių ekosistemoje, reikia nustatyti aiškias plaukimo juostas, kad įsitikintume, jog dirbame arba dirbame su kiekvienu iš tų partnerių tose plaukimo juostose.

Štai visas theCUBE vaizdo interviu su Ahmaru Mohammadu:

Norėdami pamatyti daugiau „TheCUBE“ pranešimų apie „VMware Cloud Foundation Transformed“ įvykį, pateikiame visą įvykio vaizdo įrašų grojaraštį:

https://www.youtube.com/watch?v=videoseries

(* Atskleidimas: „TheCUBE“ yra mokamas „VMware Cloud Foundation Transformed“ renginio medijos partneris. Nei „VMware by Broadcom“, „CUBE“ renginių aprėpties rėmėjas, nei kiti rėmėjai nekontroliuoja turinio CUBE ar SiliconANGLE.)

Nuotrauka: SiliconANGLE

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -