Pranešama, kad konkurentai „Apple“ ir „Meta Platforms“ diskutuoja apie generatyvią AI partnerystę

0Pranešama, kad siekdama neatsilikti lenktynėse dėl pažangių generuojamųjų dirbtinių galimybių integravimo į savo aparatinę įrangą, „Apple Inc.“ diskutuoja apie partnerystę su savo ilgamete konkurente „Meta Platforms Inc.“, pagrindine „Facebook“ įmone.

Siūloma partnerystė apimtų „Apple“ integruoti „Meta's Llama 3“ didelės kalbos modelį su „Apple Intelligence“ funkcijų rinkiniu, kuris vėliau šiais metais bus pristatytas „iPhone“, „iPad“ ir „Mac“ kompiuteriuose.

Anksčiau šį mėnesį paskelbta, kad per kelis ateinančius mėnesius „Apple Intelligence“ debiutuos su būsimais „iOS 18“, „iPadOS 18“ ir „Mac OS“ atnaujinimais. Ji integruos generatyviąsias AI galimybes į „Apple“ įrenginius, todėl vartotojai galės užduoti klausimus, generuoti ir apibendrinti tekstą, kurti ir redaguoti vaizdus ir dar daugiau.

„Apple“ sprendimas pabandyti bendradarbiauti su „Meta“ yra intriguojantis, nes šios dvi bendrovės niekada nebuvo geriausios bičiulės. Jų santykiai labai pašlijo 2021 m., kai „Apple“ pristatė privatumo pakeitimus savo mobiliuosiuose įrenginiuose, dėl kurių „Meta“ bus sunkiau parduoti tikslinius skelbimus. Anot „Meta“, dėl šio sprendimo 2022 m. ji prarado apie 10 milijardų dolerių pajamų. Jie taip pat konkuruoja virtualios realybės ausinių srityje.

Tačiau poreikis neatsilikti nuo generatyvaus AI lenktynių gali įtikinti abi įmones atidėti šias problemas ir susitarti dėl bendradarbiavimo.

„The Wall Street Journal“, kuris šiandien pirmą kartą pranešė apie derybas, teigė, kad „Llama 3“ integracija greičiausiai bus panaši į „Apple“ susitarimą su „OpenAI“, kurio „ChatGPT“ šiuo metu yra vienintelis trečiosios šalies AI modelis „Apple Intelligence“. Nors „Apple“ sukūrė kai kuriuos savo mažesnius LLM savo viduje, ji teigė, kad atlikdama sudėtingesnes užduotis pasikliaus trečiosiomis šalimis.

Pavyzdžiui, „Apple“ pasakė, kad jei vartotojas užduoda Siri sudėtingą klausimą, pvz., „Kaip paruošti skirtingų skonių penkių patiekalų patiekalą? jis paklaus naudotojo, ar jis norėtų nusiųsti tą užklausą į „ChatGPT“. Jei vartotojas sutinka, „ChatGPT“ pateiks atsakymą tiesiogiai „Siri“. Be to, „Apple“ taip pat padarys „ChatGPT“ prieinamą savo rašymo įrankių skydelyje vartotojams, kuriems reikia generuoti tekstą, pvz., el. laišką ar esė.

Pagal „Apple“ susitarimo su „OpenAI“ sąlygas, „ChatGPT“ nebus leidžiama rinkti naudotojo duomenų ir, vartotojui baigus bendrauti su juo, ji turi ištrinti visas pokalbių istorijas.

Nors „OpenAI“ yra pirmasis paskelbtas partneris, „Apple“ teigė, kad nori bendradarbiauti su kitais AI kūrėjais, ir, kaip pranešama, surengė derybas su „Google LLC“ dėl savo „Gemini LLM“ šeimos naudojimo, taip pat su tokiais startuoliais kaip Anthropic PBC.

Anot žurnalo, „Apple“ susitarimas su „OpenAI“ nebus susijęs su pinigų perdavimu. Vietoj to, tai leis „OpenAI“ parduoti aukščiausios kokybės „ChatGPT“ prenumeratas per „Apple Intelligence“, o „Apple“ sumažins, nes visi tokie pirkimai bus apdorojami „Apple App Store“.

Tačiau neaišku, ar „Meta“ būtų atvira panašiam sandoriui, nes jos „Llama 3“ modelis yra vienas žinomiausių atvirojo kodo generuojamųjų AI modelių. Už prieigą nereikia mokėti.

Vaizdas: Unsplash

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -