Pranešama, kad „Apple“ pristatys dirbtinio intelekto sukurtus jaustukus, LLM valdomą „Siri“ su „iOS 18“.

0Pranešama, kad Apple Inc. ruošiasi integruoti naujus dirbtinio intelekto modelius į keletą iOS komponentų, įskaitant integruotą jaustukų biblioteką ir Siri.

Bloomberg pranešė būsimus patobulinimus sekmadienį, cituodama šaltinius, susipažinusius su šiuo klausimu. Tikimasi, kad „Apple“ pristatys funkcijas kitą mėnesį WWDC 2024 kūrėjų renginyje. Tikimasi, kad atnaujinimai debiutuos kartu keletas kitų naujų AI galimybių kurie buvo nutekinti per pastarąsias kelias savaites.

„Apple“ istoriškai kasmet išplėtė jaustukų katalogą „iOS“ su keliomis dešimtimis papildymų. Tikimasi, kad WWDC metu bendrovė pristatys dirbtinio intelekto įrankį, kuris leis vartotojams sukurti savo pasirinktinius jaustukus naudojant natūralios kalbos instrukcijas. Neaišku, kurios programos palaikys šią funkciją.

Be to, vartotojai taip pat gali turėti galimybę animuoti jaustukus, kuriuos jie sukuria naudodami AI įrankį. Vasario mėnesį „Apple“ tyrėjų grupė detalus mašininio mokymosi programa, vadinama Keyframe, kuri gali animuoti statinius vaizdus pagal vartotojo raginimus. Po gaubtu jis naudoja didelių kalbų modelius, kad vartotojo instrukcijas paverstų judesio dizainu.

Tikimasi, kad kartu su jaustukų bibliotekos atnaujinimu „Apple“ pagerins „iOS“ programų piktogramų rodymo būdą. Pranešama, kad vartotojai įgis galimybę keisti piktogramų spalvas ir laisviau jas išdėstyti savo pagrindiniuose ekranuose. Šiuo metu „iOS“ pagrindiniame ekrane rodomos tik fiksuoto tinklelio išdėstymo piktogramos.

Pranešama, kad „Siri“ yra dar vienas pagrindinis operacinės sistemos atnaujinimo akcentas. Tikimasi, kad „Apple“ padarys AI asistentą naudingesnį „Apple Watch“ naudotojams, taip pat aprūpins jį viduje sukurtais LLM, kurie sugeneruos natūraliau skambančius atsakymus. „Amazon.com Inc.“ yra pranešama rengia panašų atnaujinimą savo varžovui Alexa asistentui, kuris pridės pasirinktinius LLM, kad pagerintų vartotojo patirtį.

Yra tik ribota informacija apie neuroninius tinklus, kuriuos „Apple“ naudoja dirbtinio intelekto funkcijoms maitinti iOS 18. „Bloomberg“ teigimu, daugiausiai aparatinės įrangos reikalaujančios AI užduotys bus perkeltos į debesyje įdiegtus modelius. Mažiau reikalaujantys skaičiavimai bus atliekami vartotojo įrenginyje.

Balandžio mėnesį „Apple“. atvirojo kodo mažų kalbų modelių rinkinys, sukurtas veikti įrenginiuose su ribotu skaičiavimo pajėgumu. Kartu ji išleido įrankį, skirtą kalbų modeliams paversti tokia forma, kuri gali veikti „iPhone“. Technologijos, sukurtos kaip šio projekto dalis, gali būti pritaikytos kai kuriems AI patobulinimams iOS 18.

Pranešama, kad kai kurie operacinės sistemos naujinimo patobulinimai bus aprūpinti OpenAI AI modeliais. „Bloomberg“ teigimu, „Apple“ oficialiai paskelbs apie savo ilgalaikę partnerystę su LLM kūrėju WWDC. A atskira ataskaita paskelbta praėjusį mėnesį pasiūlė, kad įmonės galėtų kartu kurti pokalbių roboto paslaugą ir naujus paieškos įrankius, skirtus iOS.

Nuotrauka: Pixabay

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -