Paskutinė diena balsuoti už „TC Disrupt 2024“ auditorijos pasirinkimo programą

0


Dėmesio, technologijų entuziastai ir startuolių rėmėjai! Paskutinis atgalinis skaičiavimas yra čia: šiandien paskutinė diena balsuoti už „TechCrunch Disrupt 2024“ auditorijos pasirinkimo programą. Balsavimas baigiasi šį vakarą 23.59 val. PT, taigi tai paskutinė jūsų galimybė išgirsti savo balsą ir padėti išrinkti perspektyviausius startuolius, kurie žengs į šių metų „Disrupt“ sceną.

Kodėl jūsų balsas yra svarbus

TechCrunch Disrupt yra žinomas kaip geriausias ir ryškiausias startuolių ekosistemos demonstravimas. Programa „Auditorijos pasirinkimas“ suteikia jaudinantį aspektą, nes leidžia bendruomenei atlikti tiesioginį vaidmenį formuojant renginį. Jūsų balsas nulems, kurie pranešėjai turės galimybę pristatyti savo novatoriškas idėjas įtakingai investuotojų, pramonės lyderių ir kolegų verslininkų auditorijai.

Kaip atiduoti savo balsą

Apsilankykite balsavimo puslapyje > Peržiūrėkite kandidatus > spustelėkite mygtuką „Balsuoti už mane“ > Užregistruokite savo balsą.

Nepraleiskite progos – balsuokite dabar!

„TechCrunch Disrupt 2024“ vyks spalio 28–30 dienomis San Franciske. Sekite naujienas ir būtinai prisijunkite prie mūsų renginyje, kuris žada būti kupinas naujovių, įkvėpimo ir galimybių. Ankstyvieji išpardavimai baigsis kitą penktadienį!Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -