„Microsoft“ naujos „Volumetric Apps“, skirtos „Quest“ ausinėms, išplečia „Windows“ programas į 3D erdvę

0


„Microsoft“ antradienį per savo kasmetinę „Build“ konferenciją paskelbė, kad „Windows Volumetric Apps“ pristato į „Meta Quest“ ausines. Partnerystė leis „Microsoft“ prijungti „Windows 365“ ir vietinį kompiuterį prie „Quest“ ausinių, todėl kūrėjai galės išplėsti savo programas į 3D erdvę.

„Giliname savo partnerystę su Meta, kad „Windows“ būtų aukščiausios klasės patirtis „Quest“ įrenginiuose“, – renginio metu sakė „Microsoft“ Windows ir įrenginių viceprezidentas Pavanas Davuluri. „Windows gali pasinaudoti unikaliomis Quest galimybėmis išplėsti Windows programas į 3D erdvę.

Vaizdo kreditai: Microsoft

Kūrėjai gali prisiregistruoti naudoti kūrėjo peržiūrą šiandien, kad gautų prieigą prie „tūrinės API“. „Microsoft“ teigia, kad plėtinys leis vartotojams pagerinti erdvinį supratimą nepaliekant programos, kuri veikia jų darbą.

Registracijos puslapyje rašoma, kad „Microsoft“ ieško kūrėjų, kurie „gamina arba teikia papildinius 3D Windows darbalaukio programoms arba klientų, kurie dirba su 3D programomis Windows darbalaukio programose, kurie nori išplėsti šias programas į 3D turinį su mišria realybe“.

„Microsoft“ jau dirba su „Meta“, kad sukurtų riboto leidimo „Meta Quest VR“ ausines, įkvėptas „Xbox“. Be to, praėjusių metų gruodį bendrovė „Quest“ pristatė „Microsoft 365“ produktyvumo patirtį iš „Word“, „Excel“ ir „PowerPoint“.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -