„Microsoft AI“ generalinis direktorius Mustafa Suleyman atvirame žiniatinklyje turinį apibūdina kaip „nemokamą programinę įrangą“.

0Neseniai vykusioje diskusijoje apie tai, ar dirbtinio intelekto modeliai gali naudoti tokią medžiagą, garsus „Microsoft Corp.“ vadovas teigė, kad turinys atvirame žiniatinklyje yra „nemokamas“.

Mustafa Suleyman, „Microsoft AI“ vykdomasis direktorius, pasakė tokias pastabas antradienio interviu „Aspen Ideas Festival“ metu. „Windows Central“. pranešė diskusija šiandien. Į klausimą, ar „AI įmonės veiksmingai pavogė pasaulio intelektinės nuosavybės teises“, Suleymanas atsakė neigiamai. Jis teigė, kad dirbtinio intelekto modeliai gali naudoti turinį atvirame žiniatinklyje, nes tai veiksmingai nemokama programinė įranga arba intelektinė nuosavybė, kurią galima naudoti ir modifikuoti nemokamai.

„Kalbant apie turinį, kuris jau yra atvirame žiniatinklyje, socialinė šio turinio sutartis nuo devintojo dešimtmečio buvo tokia, kad jis yra sąžiningas naudojimas“, – sakė Suleymanas. „Jį kopijuoti, atkurti, atgaminti gali bet kas. Tai buvo nemokama programa, jei norite. Tai buvo supratimas.”

Suleymanas pridūrė, kad kai kurių tipų žiniatinklio turinys nebūtinai gali būti laikomas nemokama programine įranga. Visų pirma jis atkreipė dėmesį į turinį iš leidėjų, kurie nurodė AI teikėjams nenuskaityti savo svetainių.

„Yra atskira kategorija, kurioje svetainė, leidėjas ar naujienų organizacija aiškiai pasakė: „Nekrapštykite ir nenuskaitykite manęs dėl jokios kitos priežasties, išskyrus indeksavimą, kad kiti žmonės galėtų rasti tą turinį“. Tai pilka zona, ir aš manau, kad tai pavyks per teismus“, – sakė Suleymanas.

Suleymanas anksčiau šiais metais tapo „Microsoft AI“ generaliniu direktoriumi, prieš tai ėjęs tas pačias pareigas įmonėje „Inflection AI Inc.“, didelėje kalbos modelių kūrėjoje, kurią įkūrė 2022 m. „Microsoft“ pasamdytas Suleymanas, „Inflection AI“ vienas iš įkūrėjų Karén Simonyan ir daugelis kitų startuolio darbuotojų kovo mėn. pagal sandorį, kurio vertė, kaip pranešama, yra 650 mln. Bendrovė taip pat sutiko licencijuoti „Inflection AI“ LLM.

Prieš „Inflection AI“ Suleymanas įkūrė JK įsikūrusią AI įmonę „DeepMind“, kurią 2014 m. įsigijo „Google LLC“. „DeepMind“ tapo pagrindine paieškos milžino mašininio mokymosi tyrimų grupės dalimi. Suleymanas buvo taikomojo AI vadovas grupėje prieš paleisdamas „Inflection AI“.

Šios savaitės vadovo pastabos dėl AI modelių internetinio turinio naudojimo sulaukė didelio dėmesio, nes ši tema yra kelių tebevykstančių ieškinių tema. Kai kurie iš šių ieškinių buvo pateikti „Microsoft“ ir „OpenAI“.

Gruodžio mėnesį „The New York Times“. padavė į teismą dvi bendrovės per mokymo duomenų rinkinį, kuris buvo naudojamas kuriant kai kuriuos OpenAI LLM. Duomenų rinkinys tariamai paremtas „Common Crawl“ – žiniatinklio turinio saugykla, kurioje yra 16 mln. įrašų iš „Times“ valdomų svetainių. Be to, ieškinyje reikalaujama, kad „ChatGPT“ ir „Bing“ kartais suteikia prieigą prie mokamų straipsnių.

Praėjusį balandį aštuoni laikraščiai, valdomi rizikos draudimo fondo „Alden Global Capital“. paduotas panašus ieškinys prieš „Microsoft“ ir „OpenAI“. Grupė kaltina dvi įmones be leidimo naudojant straipsnius savo dirbtinio intelekto paslaugose.

Nuotrauka: Christopheris Wilsonas/Wikimedia

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -