„Lucid Motors“ sumažina 400 darbo vietų prieš itin svarbų visureigio pristatymą

0


„Lucid Motors“ atleidžia apie 400 darbuotojų arba apytiksliai 6% savo darbuotojų, vykdydama restruktūrizavimą prieš savo pirmojo elektrinio visureigio pristatymą vėliau šiais metais.

Bendrovė penktadienio rytą pateikė teisės aktų reikalavimus, kad tikisi užbaigti restruktūrizavimą iki trečiojo ketvirčio pabaigos ir kad tai kainuos nuo 21 iki 25 mln.

Naujas mažinimo etapas įvyko praėjus šiek tiek daugiau nei metams po to, kai „Lucid Motors“ sumažino 1 300 darbo vietų.

„Esu įsitikinęs, kad „Lucid“ pristatys geriausią pasaulyje visureigį ir dramatiškai išplės mūsų bendrą adresuojamą rinką, bet mes kol kas negauname pajamų iš programos“, – sakė generalinis direktorius Peteris Rawlinsonas el. laišku bendrovei. „Kaip visada turime išlikti budrūs dėl išlaidų. Mes optimizuojame savo išteklius tokiu būdu, kuris, mūsų manymu, geriausiai padės bendrovei ateities sėkmės ir augimo galimybėms, nes sutelkiame dėmesį į savo ambicingų tikslų siekimą.

Rawlinsonas teigė, kad bus mažinami tiek Lucid etatiniai, tiek sutartiniai darbuotojai ir kad jie apims „vadovavimą ir vidutinio lygio valdymą“. Valandiniai gamybos ir logistikos darbuotojai neturės įtakos.

„Lucid“ restruktūrizavimas taip pat susijęs su didžiuliais „Tesla“ sumažinimais maždaug per pastarąjį mėnesį. Beveik kiekviena Šiaurės Amerikos elektrinių transporto priemonių įmonė šiais metais sumažino darbuotojų skaičių, nes pastarųjų kelerių metų sparčiai augimas atvėso.

„Lucid“ ypač sunkiai ieškojo pirkėjų savo vieninteliam esamam modeliui „Air“ sedanui, nors 2024 m. pirmąjį ketvirtį bendrovė pasiekė pristatymo rekordą. Kovo mėnesį bendrovė iš savo daugumos savininko – Saudo Arabijos suverenios nuosavybės – surinko dar 1 mlrd. fondą.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -