Kibernetinis saugumas AI amžiuje yra kitoks gyvūnas

0


Dirbtinio intelekto amžiuje, kai vis atsiranda naujų grėsmių, visi nerimauja dėl kibernetinio saugumo, tačiau kai kurie mano, kad 100% apsauga yra mitas.

„Šiuo metu esame tokioje aplinkoje, kur visi nori, kad viskas būtų sutvarkyta. Ir aš visada į tai žiūriu kaip į įmonę, „Red Hat“ ar bet kurią kitą, turinčią ribotą išteklių kiekį“, – sakė Vincentas Danenas (nuotraukoje), Red Hat Inc. produktų saugumo viceprezidentas.Jei išskirtume dalykus, kurie galbūt nebuvo tokie svarbūs, arba su jais susidorotume tik tada, kai jie pradėjo būti svarbūs, kai jie yra išnaudojami, visus tuos išteklius būtų galima sutaupyti ir sutelkti dėmesį į kai kuriuos iš tų iniciatyvių dalykų.

Danenas kalbėjosi su „CUBE Research“. Rebeka Knight ir Robas Strechay adresu „Red Hat“ viršūnių susitikimas, per išskirtinę transliaciją „TheCUBE“, „SiliconANGLE Media“ tiesioginės transliacijos studijoje. Jie aptarė, kaip pasikeitė kibernetinio saugumo aplinka ir „Red Hat“ strategijos juda į priekį. (* Atskleidimas žemiau.)

Vincentas Danenas, „Red Hat Inc.“ produktų saugumo viceprezidentas, „Red Hat Summit“ metu gilinasi į dirbtinio intelekto kibernetinio saugumo strategijas.

„Red Hat“ Vincentas Danenas su CUBE aptaria kovą dėl išteklių atremiant kibernetinio saugumo atakas.

AI naudojimas siekiant palengvinti kibernetinio saugumo ekspertų krūvį

AI technologijų plitimas reiškia, kad, pasak Daneno, į saugumą reikia žiūrėti kitaip, nes modelio apsauga yra sudėtingesnis darbas nei įprastos programinės įrangos apsauga.

„Jie nėra lyginimas nuo obuolių iki obuolių. Turime į juos žiūrėti skirtingais būdais. Ir net tai, kaip klasifikuojame, tarkime, modelio saugos problemos sunkumą, nebus toks pat kaip produkto sunkumas“, – sakė jis.

Nepaisant raginimo iš anksto užtikrinti visišką saugumą, Danenas tvirtina, kad kadangi įmonės turi ribotus išteklius, vartotojai turi susitaikyti su „priimtina rizika“, kurią jis palygina su gatvės kirtimu ar įskridimu į skrydį.

„Turite naudoti kelias technologijas ir įvairius būdus, kaip kovoti su grėsme. Manau, kad pusiausvyra, kurią turime pasiekti, yra ta, kad galite išleisti beprotišką pinigų sumą visoms šioms technologijoms, bet turite išsiaiškinti, kurios iš jų jums labiausiai tinka“, – sakė jis.

Pasak Daneno, perdegimas yra svarbi kibernetinio saugumo pramonės problema. Jis mano, kad dirbtinis intelektas galėtų sumažinti šią problemą sumažindamas inžinierių ir saugumo ekspertų darbo krūvį.

„Mes tiesiogine prasme esame ugniagesiai, einantys iš gaisro į ugnį“, – sakė jis. „Jei galiu sumažinti tą triūsą… Suteikiu savo žmonėms pralaidumą, kad galėčiau ieškoti kokių nors aktyvesnių dalykų. Norime sukurti technologiją, kuria pasitiki mūsų klientai ir kuri būtų naudinga visai pramonei ir tik padėtų žmonėms šioje planetoje.

Štai visas vaizdo interviu, dalis „SiliconANGLE“ ir „TheCUBE Research“ pranešimų apie „Red Hat“ viršūnių susitikimas:

(* Atskleidimas: Red Hat Inc. rėmė šį CUBE segmentą. Nei Red Hat, nei kiti rėmėjai nekontroliuoja turinio CUBE ar SiliconANGLE.)

Nuotrauka: SiliconANGLE

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -