„Jio Financial“ padalinys nupirks 4,32 mlrd. USD vertės telekomunikacijų įrangos iš „Reliance Retail“.

0


„Jio Leasing Services Ltd“ (JLSL), „Jio Financial Services“ dukterinė įmonė, per ateinančius dvejus finansinius metus iš „Reliance Retail“ planuoja pirkti klientų patalpų įrangą, įrenginius ir telekomunikacijų įrangą už 4,32 mlrd. akcininkai, norintys patvirtinti sandorį.

JLSL pradeda eksploatuoti „Device-as-a-Service“ (DaaS) modelį – ji nuomos telekomunikacijų įrenginius kartu su susijusiomis paslaugomis „Reliance Jio Infocomm“ klientams. „Reliance Retail“, kurios vertė 2023 m. sieks apie 100 mlrd. USD, „Reliance Industries“ parduos įrenginius JLSL už savikainą ir maržą.

Sandoris bus vienas didžiausių įrangos sandorių Indijos telekomunikacijų sektoriuje. Pereidama prie išperkamosios nuomos modelio per JLSL, Jio siekia, kad klientams būtų prieinamesnė prieiga prie naujausių 5G įrenginių ir į savo tinklą pritrauktų daugiau abonentų.

Sandoris bus paskirstytas finansiniams metams, kurie baigsis 2025 m. kovo mėn. ir 2026 m. kovo mėn.

„Jio Financial Services“ buvo mažai žinoma nebankinė „Reliance Industries“ finansinė dukterinė įmonė, kol konglomeratas padalinį išskaidė ir pernai įtraukė į sąrašą. „Reliance“ vis dar valdo daugiau nei 80% bendrovės akcijų.

„Jio Financial Services“ taip pat planuoja pasiūlyti savo mokėjimų kaupimo ir šliuzo paslaugas „Jio Platforms“ ir „Reliance Retail“, teigiama pranešime.

Sandoris reiškia didėjantį „Jio Financial Services“ susidomėjimą verslu, ne tik skolinimu. Naudodama „DaaS“ modelį, įmonė planuoja verslui išnuomoti tokius įrenginius kaip nešiojamieji kompiuteriai ir mobilusis interneto prieigos taškas „AirFiber“.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -