JAV skelbia, kad skiria 1,6 mlrd. USD pažangių lustų pakavimo technologijų tyrimams finansuoti

0JAV prekybos departamentas šiandien paskelbė apie naujo federalinio finansavimo konkurso, kuriuo siekiama paskatinti pažangesnių kompiuterių lustų pakavimo technologijų tyrimus ir plėtrą, paskelbimą.

Bideno administracija skyrė 1,6 milijardo dolerių finansavimą, o tai paskutinis Baltųjų rūmų bandymas atgaivinti JAV puslaidininkių pramonę.

Prekybos departamentas pranešime teigė, kad pinigai bus gauti per 2022 m. lustų ir mokslo įstatymą ir bus naudojami dotacijų finansavimui penkiose mokslinių tyrimų srityse. Lėšos taip pat padės finansuoti prototipų technologijų kūrimą, sakė komercijos sekretorė standartams ir technologijoms Laurie E. Locascio.

Pakuotė reiškia puslaidininkių apvalkalo ir jų prijungimo prie įrenginių procesą ir yra esminis lustų gamybos pramonės pogrupis. Tačiau JAV šiame sektoriuje atsilieka ir sudaro tik 3% pasaulio lustų pakavimo pajėgumų. Didžioji dalis šio darbo atliekama Azijos šalyse, tokiose kaip Taivanas ir Pietų Korėja.

JAV vyriausybė nori tai pakeisti, kad sumažintų savo priklausomybę nuo užsienio tiekėjų. Ji jau suteikė paskatų įmonėms, įskaitant „Intel Corp.“, „SK Hynix Inc.“, „Amkor Technology Inc.“ ir „Samsung Electronics Co. Ltd.“, siekdama paskatinti jas statyti drožlių pakavimo gamyklas JAV.

„Bloomberg“ pranešė, kad finansavimas įkvėps įmones diegti naujoves tokiose srityse kaip greitesnių duomenų perdavimo technologijų kūrimas ir efektyvesnis šilumos valdymas. Be to, lėšos taip pat bus skirtos moksliniams tyrimams ir plėtrai tokiose srityse kaip didelio našumo skaičiavimas ir mažos galios puslaidininkių sistemos, skirtos dirbtinio intelekto modeliams.

„Mūsų moksliniai tyrimai ir plėtros pastangos pažangių pakuočių srityje bus sutelktos į didelės paklausos programas, tokias kaip didelio našumo kompiuteriai ir mažos galios elektronika, kurių reikia norint pirmauti dirbtinio intelekto srityje“, – sakė Locascio.

Ji sakė, kad šis pranešimas yra tik naujausias Bideno administracijos įsipareigojimo investuoti į pažangiausius mokslinius tyrimus ir plėtrą pavyzdys, kuris yra labai svarbus kuriant kokybiškas darbo vietas JAV. Vyriausybė ketina padėti JAV susigrąžinti „pažangios puslaidininkių gamybos lyderės“ statusą. – pridūrė ji.

„Per dešimtmetį, vykdydami CHIPS Amerikai finansuojamus mokslinius tyrimus ir plėtrą, sukursime vietinę pakavimo pramonę, kurioje JAV ir užsienyje gaminami pažangūs mazgų lustai gali būti pakuojami Jungtinėse Valstijose, o naujoviškas dizainas ir architektūra bus įgalinti naudojant pažangiausias pakuotes. pajėgumų“, – sakė ji.

Šiandienos pranešimas yra didžiausia finansavimo galimybė, atsirandanti iš 11 milijardų dolerių fondo, skirto CHIPS įstatyme. Tame teisės akte taip pat buvo skirta 39 milijardų dolerių vertės dotacijos, 75 milijardai dolerių paskolų ir paskolų garantijų bei 25 % mokesčių kreditai, siekiant suvilioti puslaidininkių gamintojus statyti naujus įrenginius JAV teritorijoje po dešimtmečius trukusios gamybos perkėlimo į Aziją.

Didelė dalis šių lėšų jau buvo išdalinta lustų gamintojams. Balandžio mėn. Prekybos departamentas susitarė dėl 6,6 milijardo dolerių dotacijų ir iki 5 milijardų dolerių paskolų ir galimų mokesčių kreditų paketo Taiwan Semiconductor Manufacturing Co., skirto naujos lustų pakavimo įmonės Arizonoje statybai finansuoti. Apskritai administracija įsipareigojo TSMC finansuoti daugiau nei 27 mlrd.

„Intel Corp.“ taip pat gavo didžiulę CHIPS įstatymo pinigų dalį, skirtą paremti naujos lustų gamyklos plėtrą Ocotillo miestelyje Čandleryje, Arizonoje, o „Samsung“ gavo 6,4 mlrd. USD vertės paketą už siūlomą gamyklą Taylor Teksase. Kiti, pavyzdžiui, „GlobalFoundries Inc.“, taip pat gavo milijardus dolerių dotacijų ir paskolų.

Šiandien paskelbta federalinė finansavimo programa padės išplėsti mokslinius tyrimus ir plėtrą penkiose kategorijose, susijusiose su lustų pakavimu, įskaitant įrangą ir įrankius, energijos tiekimą ir šilumos valdymą, jungčių technologiją, elektroninio dizaino automatizavimą ir mikroschemas, kurios yra moduliniai kompiuterių lustų komponentai. Prekybos departamentas tikisi gauti kelis apdovanojimus iki 150 mln. USD kiekvienoje kategorijoje.


Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -