Išlaisvinkite AWS Marketplace galią: atraskite geriausius sprendimus

0


Kaip Amazon Web Services Inc. ir toliau siūlo ekonomiškus ir keičiamo dydžio debesų kompiuterijos sprendimus, AWS Marketplace yra geidžiama, nes ji konsoliduoja, supaprastina ir racionalizuoja sąskaitų faktūrų išrašymą ir pirkimus.

Per rankinį procesą AWS Marketplace susitinka su įmonėmis ten, kur jos yra, supaprastindamos programinės įrangos įsigijimo ir pirkimo būdą. Anot šios priežasties, Red Hat Inc. yra reikšmingas partneris Kabilanas Mahendranas (nuotraukoje, kairėje), AWS pasaulinio strateginio aljanso lyderis.

„Geriausias būdas apibūdinti, kas yra AWS prekyvietė, klientai žiūri į tai kaip į „vieno langelio“ principą, kur gali įsigyti visą savo programinę įrangą“, – teigė Mahendranas. „Red Hat yra vienas iš mūsų pagrindinių strateginių partnerių, todėl jie nori įsigyti Red Hat programinės įrangos AWS Marketplace. Puikus „AWS Marketplace“ dalykas yra tai, kad klientai gali pasinaudoti svertu pirkimo būdus, su kuriais jie jau gerai žino.

Mahendran ir Bria Huber (dešinėje), pasaulinių debesų aljansų lyderis „Red Hat“, kalbėjosi su „CUBE Research“. Rebeka Knight ir Robas Strechay adresu „Red Hat“ viršūnių susitikimasper išskirtinę transliaciją „TheCUBE“, „SiliconANGLE Media“ tiesioginės transliacijos studijoje. Jie aptarė, kaip „AWS Marketplace“ supaprastino programinės įrangos pirkimą ir kodėl „Red Hat“ priėmė šią platformą. (* Atskleidimas žemiau.)

Kabilanas Mahendranas, pasaulinio strateginio aljanso lyderis „Amazon Web Services Inc.“, ir Bria Huber, pasaulinių debesų aljansų lyderė „Red Hat Inc.“, per „Red Hat“ aukščiausiojo lygio susitikimą kalbasi su „CUBE“ apie tai, kaip „AWS Marketplace“ supaprastino programinės įrangos pirkimą ir kodėl „Red Hat“ apkabino šią platformą.

Kabilanas Mahendranas iš AWS ir Bria Huber iš Red Hat kalbasi su theCUBE apie tai, kad AWS Marketplace yra vieno langelio programinės įrangos parduotuvė.

AWS Marketplace skatina RHEL pritaikymą

Kadangi „Red Hat Enterprise Linux“ veikia kaip žingsnis link patobulintų hibridinių debesų naujovių, „AWS Marketplace“ vaidina svarbų vaidmenį skatinant jos priėmimą, pasak Huberio. Generatyvusis AI neseniai buvo integruotas į RHEL siekiant pagerinti vartotojo patirtį.

„RHEL yra visko pagrindas, be abejo, mes turime didelį RHEL verslą per Marketplace“, – teigė ji. „Taip pat dabar turime 30 sąrašų. „OpenShift“, „Ansible“, „JBoss“, vadinasi. Kadangi mūsų klientai pereina prie hiperskalerių į AWS, mes tikrai norime sutelkti dėmesį į tai, kaip atrodo tas perkėlimas, ir užtikrinti, kad jie galėtų nusipirkti viską, ko jiems reikia.

Atsižvelgiant į tai, kad AWS prekyvietė leidžia įmonėms matyti savo debesų naudojimą, ji atlieka pagrindinį vaidmenį paspartinant debesies kelionę. Štai kodėl „Red Hat“ įkėlė koją į šią platformą, pasak Huberio.

„Mes norime eiti ten, kur yra mūsų klientai ir kur nori būti mūsų klientai“, – pažymėjo ji. „Tai iš tikrųjų padėjo mums „Red Hat“ kaip tradicinę vietoje veikiančią įmonę, kuriai „Red Hatters“ parduoda vietoje programinės įrangos prenumeratos, į šią kelionę į debesį, kur pirmiausia mums nesvarbu, kur mūsų klientai paskirsto darbo krūvį. “

Štai visas vaizdo interviu, dalis „SiliconANGLE“ ir „TheCUBE Research“ pranešimų apie „Red Hat“ viršūnių susitikimas:

(* Atskleidimas: „Amazon Web Services Inc.“ rėmė šį CUBE segmentą. Nei AWS, nei kiti rėmėjai nekontroliuoja turinio CUBE ar SiliconANGLE.)

Nuotrauka: SiliconANGLE

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu paspaudimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -