Integruotas debesis ir AI: pagreitina skaitmenines transformacijas

0


Sujungus debesų kompiuterijos ir dirbtinio intelekto jėgas, iš esmės keičiant skaitmenines transformacijas, technologijų milžinai, tokie kaip „Microsoft Corp.“ ir „Hewlett Packard Enterprise Co.“, dabar sutelkia dėmesį į integruotus debesų ir dirbtinio intelekto sprendimus, kad pagerintų įmonės infrastruktūrą. Šiuo bendradarbiavimu siekiama paspartinti transformacijos keliones visiškai išlaisvinant duomenų galią, suteikiant įmonėms darnius ir daug duomenų turinčius sprendimus, kurie suteikia precedento neturintį judrumą ir įžvalgą.

Dion Ubert, „Microsoft Corp.“ pasaulinio prisitaikymo debesų ir dirbtinio intelekto pardavimo direktorius, „HPE Discover 2024“ metu kalba su CUBE apie integruotus debesies ir AI sprendimus.

„Microsoft“ atstovas Dionas Ubertas kalbasi su „TheCUBE“ apie integruotus debesų ir dirbtinio intelekto sprendimus.

„Mes, Microsoft, sukūrėme naują strategiją, vadinamą prisitaikančiu debesiu. O adaptyvusis debesis yra debesis, kuris prisitaiko prie mūsų klientų aplinkybių, kad galėtų paleisti „Azure“ bet kur ir visur su mūsų pirminiu ir antriniu darbo krūviu“, – sakė Dion Ubert (nuotraukoje), „Microsoft“ pasaulinio prisitaikymo debesies ir dirbtinio intelekto pardavimo direktorius. „Tai didžiulis skirtumas rinkoje, palyginti su tais kitais sprendimais. Taigi, kai pagalvoji apie tai, mes tikrai kartu su HPE ir platforma sukūrėme tokią strategiją, kuri iš tikrųjų atneša debesį klientui, o ne klientui į debesį.

Ubertas kalbėjosi su „CUBE Research“ atstovu Dave'u Vellante'u ir Rebecca Knight HPE Discover per išskirtinę transliaciją „CUBE“, SiliconANGLE Media tiesioginės transliacijos studijoje. Jie aptarė, kaip HPE ir „Microsoft“ teikia debesį klientams, hibridinių debesų svarbą ir perversmą pažangioje kompiuterijoje. (* Atskleidimas žemiau.)

Proceso transformavimas naudojant integruotus debesies ir AI sprendimus

Kadangi duomenų krūvos įmonėse yra darnesnės nei bet kada anksčiau, daugeliui vadovų kyla klausimas, kaip paimti šiuos duomenis ir pritaikyti juos savo hibridinėms debesų infrastruktūroms. „Microsoft Fabric“, visapusiška analizės duomenų platforma, yra vienas atsakymas į šį klausimą.

„Galite tai padaryti dabar naudodamiesi paslaugomis, kuriose įgalinta „Arc“, kad paleistumėte ją su HPE aparatine įranga ir naudodami analizuojamus vietinius duomenis bei sukurtumėte visapusišką informaciją nuo debesies iki veiksmo, nuo Azure iki debesies požiūrio taško. jūsų duomenys rodo, kokios yra pagrindinės tendencijos šioje srityje“, – sakė Ubertas.

„Microsoft“ ir HPE toliau kartu diegia naujoves, daugiausia dėmesio skirdamos pažangiems kompiuteriams kaip perspektyviam ateities kraštovaizdžiui. Abu mano, kad ši sritis yra derlinga dirva dideliems pasiekimams.

„Mes sujungiame visus formos veiksnius, kurie veikia mūsų programinėje įrangoje. Tai yra mūsų prisitaikančio debesies dalis, kurioje prisitaikome prie klientų aplinkybių, kad galėtume naudoti „Azure“ bet kur ir visur, nes manome, kad pasaulis yra hibridinis“, – sakė Ubertas.

Štai visas vaizdo interviu, dalis „SiliconANGLE“ ir „TheCUBE Research“ pranešimų apie HPE Discover:

(* Atskleidimas: TheCUBE yra mokamas HPE Discover žiniasklaidos partneris. Nei Hewlett Packard Enterprise Co. ir Intel Corp., pagrindiniai CUBE renginių aprėpties rėmėjai, nei kiti rėmėjai nekontroliuoja turinio CUBE ar SiliconANGLE.)

Nuotrauka: SiliconANGLE


Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -