Informatica World pabrėžė geresnę klientų patirtį

0


Vieni įdomiausių šių metų „Informatica World“ pokalbių, įskaitant apie geresnę klientų patirtį, buvo su „Informatica Inc.“ klientais, įskaitant Nacionalinę kelių ir vairuotojų asociaciją Ltd., kuri jau daugelį metų yra klientė.

Pasak Sumeet Kumar Agrawal (nuotraukoje, dešinėje), „Informatica“ produktų valdymo viceprezidento, svarstydama duomenų vertes, „Informatica“ pirmiausia galvoja apie klientus. Tai apima darbą su Vamsi Krishna Dhalli (kairėje), Nacionalinės kelių ir vairuotojų asociacijos vyresniuoju technologijų duomenų vadovu.

Vamsi Krishna Dhalli, Nacionalinės kelių ir vairuotojų asociacijos Ltd. vyresnysis duomenų vadovas, Sumeet Kumar Agrawal, Informatica Inc. produktų valdymo viceprezidentas, aptarė geresnę klientų patirtį per Informatica World.

Nacionalinės kelių ir vairuotojų asociacijos Vamsi Krishna Dhalli ir Informatikos atstovas Sumeet Kumar Agrawal kalbės su CUBE per 2024 m. Informatikos pasaulį.

„Glaudžiai bendradarbiaujame su Vamsi ir jo komanda, kad įsitikintume, jog suprantame jo naudojimo atvejus, susirūpinimą, taip pat stengiamės išsiaiškinti, kaip galėtume suteikti jiems geriausią praktiką iš kitų klientų“, – sakė Agrawal. „Pavyzdžiui, jei matau, kad yra geresnis būdas atlikti keletą dalykų, bandau tai perduoti Vamsiui ir jo komandai, kad jis galėtų tai įtraukti į savo veiksmų planą.

Agrawal ir Dhalli kalbėjosi su „CUBE Research“ Robu Strechay ir Rebecca Knight „Informatica World“ per išskirtinę transliaciją „CUBE“, „SiliconANGLE Media“ tiesioginės transliacijos studijoje. Jie aptarė, kaip geriausiai tvarkyti įvairius duomenų šaltinius ir kaip panaudoti dirbtinį intelektą siekiant pagerinti klientų patirtį. (* Atskleidimas žemiau.)

Nacionalinė kelių ir vairuotojų asociacija siekdama geresnės klientų patirties

Kai atsižvelgiama į tai, kaip duomenys tvarkomi organizacijose, jie dažnai gaunami iš įvairių vietų. Tada jis turi būti racionalizuotas į esybes, o metaduomenys turi būti perkelti, kad būtų galima pateikti tikslų atsakymą.

Svarbiausias naudojimo atvejis Dhalli pramonėje yra vieno kliento požiūris, ypač kai kalbama apie geresnę klientų patirtį. Čia, pasak Dhalli, atsirado „Informatica“.

„Jei matote daug verslo padalinių, daugybę skirtingų duomenų šaltinių, kad būtų galima įvesti ir įsigyti visus duomenis į mūsų duomenų ežerą ir suformuoti vieną kliento vaizdą iš kelių šaltinio identifikatorių informacijos grupių, tai buvo labai unikalu. į Informatiką“, – sakė jis. „Turėtume sugebėti suderinti kontekstą, remdamiesi jų PI informacija, ir pateikti tai išgyvenimo lygmeniui, kad tiksliai kam mums reikia kryžminio pardavimo, papildomo pardavimo, reikiamu laiku išsiųsti reikiamą pranešimą.

Jei asociacijai reikia kalbėtis su GenAI modeliu, ji apima REST API iš Informatica. Pasak Dhalli, tai žemo kodo, be kodo.

„Tai reiškia, kad visi mano CAI kūrėjai yra pasirengę naudoti ir yra pasirengę diegti visus AI sprendimus naudodami „Informatica“. Taigi tai yra vienas dalykas. Tačiau svarbiausias dalykas yra tai, kad turite būti pasirengę duomenims, kad dirbtinis intelektas būtų sėkmingas“, – sakė jis. „Be duomenų nėra AI. Taigi tai yra pagrindinis būdas užtikrinti, kad visi duomenys būtų gaunami reikiamu laiku ir būtų tinkamos kokybės mūsų „Google Cloud Platform“, kad pagerintume AI naudojimo atvejus.

Štai visas vaizdo interviu, dalis „SiliconANGLE“ ir „TheCUBE Research“ informacijos apie „Informatica World“:

(* Atskleidimas: „TheCUBE“ yra mokamas „Informatica World“ žiniasklaidos partneris. Nei „Informatica Inc.“, „CUBE“ renginių aprėpties rėmėjas, nei kiti rėmėjai nekontroliuoja turinio CUBE ar „SiliconANGLE“.)

Nuotrauka: SiliconANGLE

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -