Imigrantų bankininkystės platforma „Majority“ užsitikrina 20 mln. USD, kai pajamos išaugo 3 kartus

0


Gali būti sudėtinga pasiimti ir persikelti į naują šalį, o dar sudėtingiau, jei nesate pripratę prie bankininkystės stiliaus toje konkrečioje šalyje.

Remiantis imigracijos tyrimų centro Imigracijos studijų centro duomenimis, didėjantis imigrantų į Jungtines Valstijas skaičius – dabar JAV gyvena apie 50 mln. Pavyzdžiui, tokios įmonės kaip „Comun“, „Maza“, „Alza“ ir „Welcome Technologies“ padeda lotynų kilmės imigrantams atidaryti banko sąskaitas.

Magnusas Larssonas, pats imigrantas iš Švedijos, susidūrė su panašiomis problemomis ir 2019 m. sukūrė Majamyje įsikūrusią „Majority“, kad jas išspręstų. Už 5,99 USD per mėnesį narystės mokestį migrantai gali atidaryti banko sąskaitą ir gauti debeto kortelę, bendruomenės nuolaidas, nemokamus tarptautinius pinigų pervedimus ir nuolaidą tarptautiniams skambučiams. Taip pat yra „peer-to-peer“ mokėjimo funkcija.

Sąskaitoms nereikia socialinio draudimo numerio ar JAV dokumentų, tik tarptautinio vyriausybės išduoto asmens tapatybės dokumento ir JAV gyvenamosios vietos įrodymo. Jie taip pat neturi overdrafto mokesčių ar minimalaus likučio reikalavimų. Be to, vartotojai turi prieigą prie daugumos „Patarėjų programos“ – apmokytų pagalbinių darbuotojų tinklo visoje šalyje, kurie patys yra imigrantai.

„Daugeliui klientų mes esame pagrindiniai santykiai, kuriuos jie palaiko, kai kalbama apie jų finansines paslaugas ir paslaugas, skirtas prisijungti prie savo šalies“, – „TechCrunch“ sakė Larssonas. „Dauguma migrantų nukenčia nuo daugybės grobuoniškų mokesčių. Kai kalbama apie finansines paslaugas, perlaidas ir pinigų pervežimą į užsienį, mokate fiksuotą mokestį, bet mes atimame kitus mokesčius.

Magnusas Larssonas, „Majority“ įkūrėjas ir generalinis direktorius. (Vaizdo kreditas: dauguma)

Daugumos požiūris pasiteisino: per pastaruosius metus bendrovė tris kartus padidino pajamas, o vartotojų skaičius padvigubėjo. Balandžio mėnesį dauguma pasiekė 40 milijonų dolerių metinių pasikartojančių pajamų ir 200 milijonų dolerių per mėnesį naujų indėlių, sakė Larssonas. Apskritai 2023 m. operacijų apimtis išaugo penkis kartus, o perlaidų – keturis kartus. Perlaidos yra tai, kaip kas nors iš JAV siunčia pinigus kam nors kitam asmeniui, pavyzdžiui, šeimos nariams, grįžusiems į namus.

„TechCrunch“ sekė „Majority“ augimo kelią nuo tada, kai 2021 m. užbaigė 19 mln. iš esamų investuotojų Valar Ventures ir Heartcore Capital.

Visas šis augimas paskatino Larssoną apsvarstyti galimybę pritraukti papildomą finansavimą, kad padėtų mokėti už didesnį augimą. Iš 20 milijonų dolerių pritraukto kapitalo 12,5 milijono dolerių yra nuosavas kapitalas, kita B serijos dalis. Raundui vadovavo „fintech“ įkūrėjai, įskaitant „Klarna“ įkūrėją Victorą Jacobssoną ir švedų serijinį verslininką Hjalmarą Winbladhą. „Valar Ventures“, „Heartcore Capital“ ir kitas esamas investuotojas „Avid Ventures“ vėl dalyvauja, o „Izettle“ įkūrėjai Magnusas Nilssonas ir Jacobas de Geeras taip pat dalyvavo.

Likusi pinigų dalis buvo 7,5 mln. USD kaip skolos finansavimas iš neįvardijamo banko. Iš viso dauguma iki šiol surinko 90 mln. USD akcinio kapitalo. Larssonas taip pat atsisakė pateikti bendrovės vertinimą, tačiau teigė, kad tai buvo lygus turas.

Be to, bendrovė neseniai pasamdė Abhi Pabba eiti vyriausiojo rizikos pareigūno pareigas. Pabba anksčiau dirbo „Apple“ kredito rizikos, susijusios su „Apple Card“, vadovu. Jis rems būsimas daugumos produktų plėtros pastangas.

Gavęs naują finansavimą, Larsson ketina toliau kurti produktus, įskaitant padėti vartotojams nustatyti kredito balą ir gauti prieigą prie kredito produktų. Bendrovė taip pat kuria produktus atleidimams, kad geriau valdytų riziką.

Pastarasis finansavimas taip pat yra paskutinis žingsnis pelningumo link, sakė Larssonas.

„Toks visada buvo tikslas ir gali įvykti kitais metais“, – sakė jis. „Esame tokioje stadijoje, kai gerai pažįstame savo klientus, žinome, kad jie myli mūsų produktą, ir žinome, kaip labai gerai išplėsti šią rinką. Tai, ką darome, yra tai, kad žmonės klestėtų ir jiems sektųsi geriau ir greičiau. Tai kažkas, ko reikia, ir toliau vertiname, kaip galėtume tai sukurti 300 milijonų žmonių.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -