„Google“ stiprina pastangas prieš plataus masto su Kinija susijusią įtakos operacijai

0„Google LLC“ grėsmių analizės grupė šiandien pasidalijo įžvalgomis apie tai, kaip ji imasi produktyvios įtakos operacijos veikėjo DRAGONBRIDGE – „šlamšto poveikio tinklo“, tariamai susieto su Kinija ir veikiantį keliose platformose.

DRAGONBRIDGE, taip pat žinomas kaip „Spamouflage Dragon“, pirmą kartą buvo pabrėžtas „Google TAG“ 2023 m. sausio mėn. Grupė žinoma kaip daug žemos kokybės turinio įvairiose platformose, tačiau, nepaisant didelių pastangų, jai sunku pasiekti reikšmingą įsitraukimą. iš autentiškų vartotojų.

Grupės veikla apima Kinijos Liaudies Respublikai palankių pasakojimų apie įvairius dabarties įvykius skleidimą ir JAV kritikavimą, o turinys pirmiausia skirtas kiniškai kalbantiems, bet taip pat rodomas anglų ir kitomis kalbomis.

2023 m. „Google“ sugebėjo sutrikdyti daugiau nei 65 000 „DRAGONBRIDGE“ veiklos atvejų „YouTube“ ir „Blogger“ – pastarasis, matyt, vis dar egzistuoja – tai atspindi „Google“ nuolatinį dėmesį į įtakos operacijai ir jos sėkmę plečiant aptikimo pastangas „Google“ produktuose.

Pirmąjį 2024 m. ketvirtį „Google“ sutrikdė daugiau nei 10 000 DRAGONBRIDGE veiklos atvejų „YouTube“ ir „Blogger“. Bendras „Google“ sutrikdytų DRAGONBRIDGE veiklos atvejų skaičius viršijo 175 000.

Nors DRAGONBRIDGE yra produktyvus, „Google TAG“ teigia, kad įtakos operacija „praktiškai nesukelia natūralių vartotojų įsitraukimo“. Iki 2023 m. iš daugiau nei 57 000 su DRAGONBRIDGE susietų „YouTube“ kanalų, kurie buvo išjungti, 80 % prenumeratorių neturėjo. Iš daugiau nei 900 000 sustabdytų vaizdo įrašų daugiau nei 65 % peržiūrų buvo mažiau nei 100, o 30 % – nulis.

Kai DRAGONBRIDGE turinys buvo įtrauktas, „Google TAG“ nustatė, kad įtraukimas buvo beveik visiškai neautentiškas, gautas iš kitų DRAGONBRIDGE paskyrų, o ne iš autentiškų naudotojų. Komentarų veikla taip pat buvo daugiausia iš kitų DRAGONBRIDGE paskyrų.

Įprastame DRAGONBRIDGE vaizdo įraše yra robotų balso perdavimas, standartinė filmuota medžiaga ir viešai prieinami vaizdai. Pastebėta, kad vaizdo įrašuose yra balso perdavimas ir teksto perdangos su nepatogiomis frazėmis, leidžiančiomis suprasti mašininį vertimą.

Neseniai vykusioje kampanijoje, nukreiptoje į Taivano visuotinius rinkimus sausio mėn., DRAGONBRIDGE paskelbė tūkstančius vaizdo įrašų ir komentarų „YouTube“, naudodamas sintetinį garsą ir avatarus, siekdamas reklamuoti klaidingą „slaptos istorijos“ dokumentą, kuriame kritikuojamas kadenciją baigiantis Kinijos prezidentas Tsai Ing-wen. Kampanijos pasiekiamumas buvo ribotas, o ekologiški naudotojai praktiškai neįtraukė, o „YouTube“ nutraukė su veikla susietus kanalus.

Kitas DRAGONBRIDGE turinys apima JAV skirtus pasakojimus, kurie, kaip teigiama, vaizduoja vyriausybę, visuomenę ir demokratiją neigiamai, perkeliant politinius ir socialinius pasakojimus, kurie vystosi kartu su antraštėmis.

„Nepaisant to, kad jiems nepavyko susilaukti autentiškos auditorijos, DRAGONBRIDGE sukuria daug turinio įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose, yra atkakli ir toliau eksperimentuoja savo taktikos ir technikos srityje“, – teigiama pranešime. „Štai kodėl Google pastaraisiais metais padidino savo pastangas, kad sutrikdytų DRAGONBRIDGE koordinuojamą neautentišką veiklą mūsų platformose.

Vaizdas: DRAGONBRIDGE / Google

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -