„Google“ pastatys pirmąjį povandeninį šviesolaidinį kabelį, jungiantį Afriką su Australija

0


„Google“ ruošiasi statyti pirmąjį povandeninį šviesolaidinį kabelį, jungiantį Afrikos ir Australijos žemynus.

Naujienos ateina, kai pagrindiniai debesų hiperskaleriai kovoja dėl verslo dolerių, o „Google“ pasivijo AWS ir „Microsoft“ Azure.

Pažymėtina, kad „Google“ pranešimas susijęs su plačiai paplitusiais gedimais Rytų Afrikoje, kurie buvo priskirti netinkamiems povandeniniams kabeliams. O įmonei, kuri remiasi atspariu ryšiu, kad galėtų teikti savo paslaugas vartotojams ir įmonėms, „Google“ aiškiai bando tuo pasinaudoti, kad galėtų tapti sprendimu.

Naujasis kabelis, pavadintas „Umoja“, prasideda Kenijoje ir driekiasi per įvairias šalis, įskaitant Ugandą, Ruandą, Kongo Demokratinę Respubliką, Zambiją ir Zimbabvę, o po to baigia kelionę į Pietų Afriką – ypač pirmuosius „Google“ Afrikos duomenis. centro regionuose, kuris Johanesburge veikia nuo šių metų pradžios.

Antžeminė maršruto dalis iš tikrųjų jau baigta, „Google“ patvirtino „TechCrunch“, kuri teigė, kad bendradarbiauja su to segmento įmone „Liquid Intelligent Technologies“. Tačiau jau vyksta kabelio per Indijos vandenyną nukreipimo į Pertą (Australija) darbai.

„Umoja leis Afrikos šalims patikimiau susisiekti tarpusavyje ir su likusiu pasauliu“, – šiandien dienoraščio įraše sakė Brianas Quigley, „Google Cloud“ pasaulinės tinklo infrastruktūros viceprezidentas. „Naujo maršruto, besiskiriančio nuo esamų susisiekimo maršrutų, sukūrimas yra labai svarbus norint išlaikyti atsparų tinklą regione, kuris istoriškai patyrė didelių nuostolių.

Google Umoja laidas
Google Umoja laidas
Vaizdo kreditai: Google

Pasaulio jūras, vandenynus ir vandens kelius driekiasi šimtai kabelių, o „Big Tech“, įskaitant „Google“, „Meta“, „Microsoft“ ir „Amazon“, teigia vis didesnę infrastruktūros dalį. Priežastis paprasta: kuo daugiau kabelių ir duomenų centrų, tuo geresnę paslaugų kokybę šios įmonės gali teikti savo klientams, nesvarbu, ar tai būtų mažesnio vėlavimo „YouTube“ srautai, ar greitesnis duomenų perdavimas įmonėms, investuojančioms į debesį.

Dabartinis artimiausias povandeninio kabelio maršrutas, kurį „Google“ siūlo su Umoja, būtų Omano Australijos kabelis (OAC), jungiantis Omaną su Pertu, kuris buvo atidarytas 2022 m. O pati „Google“ jau investavo į įvairius kabelių tiesimo projektus, sutelktus aplink Afriką, įskaitant Equiano, jungiantis Portugaliją su Nigerija ir Pietų Afrika.

Anksčiau šiais metais „Google“ taip pat paskelbė apie planus nutiesti vieną iš pirmųjų povandeninių kabelių, jungiančių Pietų Ameriką su Azijos ir Ramiojo vandenyno regionu, einančius iš Čilės į Australiją per Prancūzijos Polineziją.

Nors „Google“ nenurodė konkretaus „Umoja“ užbaigimo termino, atstovas „TechCrunch“ sakė, kad tipiškas povandeninio kabelio tiesimas nuo planavimo iki eksploatavimo trunka apie trejus metus. Taigi galime tikėtis, kad šis kabelis bus paruoštas geriausiu laiku maždaug 2026 m.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -