„Google“ ir „Magic Leap“ yra papildytos realybės susitarimo partneriai

0Abėcėlė Inc „Google“ ir papildytos realybės startuolis „Magic Leap Inc.“ šiandien paskelbė, kad abi bendrovės suvienijo jėgas į strateginę partnerystę, kad bendradarbiautų kurdamos AR ir optikos sprendimus.

Nors pranešime mažai detalių, abi bendrovės teigė, kad partnerystė sujungs „Magic“. Šuolis optikos ir gamybos patirtis su Google technologinių naujovių galimybes, „Magic Leap“ sakė a tinklaraščio straipsnis.

„By sujungę pastangas galime puoselėti ateitį [extended reality] ekosistema su unikaliais ir novatoriškais produktų pasiūlymais,sakė Shahramas Izadi, „Google“ AR/XR viceprezidentas ir generalinis direktorius.

„Magic Leap“ yra gerai žinoma ankstyvoji AR ausinių kūrėja, kuri savo pirmąsias ausines pristatė 2019 m. Magiškas šuolis vienas. Papildyta realybė leidžia maišyti realią ir virtualią aplinką naudojant kompiuterines technologijashologramosvirtualių objektų ant to, ką vartotojai gali matyti projektuojamuose ant lengvų ausinių objektyvų. Bendrovė daugiausia dėmesio skiria AR naudojimo įmonėms ir pramonės atvejams ir nuo to laiko išleido Magiškas šuolis 2a galingesnis ir lengvos ausinės.

„Google“ taip pat anksti ištyrė papildytos realybės erdvę, vykdydama „Google Glass“ projektą 2011 m., kuris iš pradžių sukūrė į vartotoją orientuotą įrenginį. tai buvo akinių pora su fotoaparatu ir vizualine perdanga, leidžiančia vartotojamsmatytipapildyti vaizdai. Tačiau galiausiai „Google“. aparatą pastatė į lentyną 2015 m po metų bandymų. „Google Glass“ galiausiai buvo atnaujintas kaip įmonės produktas 2019 m ir dabar yra Google Glass Enterprise Edition 2 su geresne optika ir specifikacijomis.

Kaip įmonės papildytos realybės produktų gamintoja, „Google“ kovoja su „Microsoft Corp.“ su savo „HoloLens“ 2, ir labiau įtraukiančius produktus, tokius kaip mišrios realybės ausinės, pvz Meta Quest 3 iš Meta Platforms Inc. ir Vision Pro iš Apple Inc. Skirtingai nuo papildytosios realybės akinių šventojo gralio, šios ausinės yra palyginti didelės ir sudėtingos. Tačiau tiek „Apple“, tiek „Meta“ atskleidė AR ambicijas.

Kad AR pradėtų dirbtiprietaisai turi būti lengvi, lęšiai – nežymūs ir beveik tokie, kaip nešiojant standartinius akinius, pridedant vaizdo ir garso padidinimo.

Wišvakarės iki šiol išsiuntė keletą skirtingų papildytosios realybės įrenginių versijų, taigi mes o „Google“ turi ilgą platformų mąstymo istoriją,magija Šuolis Vyriausioji technologijų pareigūnė Julie Larson-Green pasakojo Reuters interviu.

Papildyta realybė taip pat bus labai susijusi su generatyvaus dirbtinio intelekto revoliucija „Google“, kuri neseniai pristatė naują AI agentą, vadinamą Projektas Astra. The naujas asistentas gali samprotauti iš vaizdų, kuriuos jis pateikia, ir palaikyti natūralius balso pokalbius realiuoju laiku. Sujungimas su vaizdo įrašu iš papildytos realybės akinių būtų kitas akivaizdus žingsnis plėtojant žmogaus sąveiką su AI.

Nuotrauka: Google

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu paspaudimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -