„Google“ investuos 350 mln. USD į Indijos elektroninės prekybos rinką „Flipkart“.

0„Google LLC“ perka 350 mln. USD vertės didžiausios Indijos elektroninės prekybos įmonės „Flipkart Pvt Ltd.“ akcijų.

„Bloomberg“ pranešė, kad paieškos milžinas suteiks kapitalą kaip dalį finansavimo, kurio vertė beveik 1 mlrd. Teigiama, kad investicijoms vadovauja „Walmart Inc.“, didžioji „Flipkart“ akcininkė. Praėjusį gruodį „Walmart“ paskelbė apie planus investuoti į elektroninės prekybos įmonę 600 mln.

Bengaluru įsikūręs „Flipkart“ pradėjo veikti 2007 m. kaip internetinis knygynas. Vėlesniais metais įmonė išsiplėtė į kitas produktų kategorijas, įsigydama konkurentų. Šiandien jos elektroninės prekybos prekyvietė suteikia prieigą prie daugiau nei 150 milijonų prekių, o vartotojų bazę sudaro daugiau nei 400 milijonų vartotojų.

Viena iš įmonių, kurią „Flipkart“ įsigijo kaip dalį savo įsigijimo, buvo mobiliųjų mokėjimų startuolis „PhonePe“. Kai sandoris buvo baigtas 2017 m., elektroninės prekybos rinkos operatorius atskleidė, kad jo vertė yra 20 mln. Po įsigijimo „PhonePe“ tapo populiariausia Indijos mobiliųjų mokėjimų platforma, o vėliau atsiskyrė ir tapo nepriklausoma įmone.

2018 m. „Flipkart“ pardavė 77% akcijų „Walmart“ už 16 mlrd. Praėjusiais metais plytų ir skiedinio milžinas padidino savo akcijų paketą, nusipirkęs 1,4 mlrd. USD vertės akcijų iš „Tiger Global“. Tuo metu „Wall Street Journal“ pranešė, kad pagal sandorį „Flipkart“ buvo įvertinta 35 mlrd.

Pranešama, kad naujas 1 milijardo dolerių finansavimo etapas, prie kurio Google įneša 350 milijonų dolerių, padidins elektroninės prekybos įmonės vertę iki 37 milijardų dolerių. Kokio dydžio akcijų paketą mainais gaus paieškos milžinas, nebuvo atskleista. Tačiau bendrovės atskleidė, kad „Flipkart“ planuoja padidinti „Google“ debesų platformos naudojimą kaip sandorio dalį.

„Google“ siūlomos investicijos ir bendradarbiavimas debesyje padės „Flipkart“ plėsti verslą ir modernizuoti skaitmeninę infrastruktūrą, kad būtų galima aptarnauti klientus visoje šalyje“, – sakoma „Flipkart“ pranešime.

Sandoris sudarytas praėjus maždaug dvejiems metams po „Google“. paskelbė 1 milijardo dolerių investicija į vieną didžiausių Indijos interneto tiekėjų Bharti Airtel Ltd. Tuo metu bendrovės detalizavo, kad maždaug trečdalis kapitalo buvo skirta rinkai ir produktų bendradarbiavimui. Google anksčiau nusipirkau 7,73% mobiliojo ryšio tinklo operatoriaus „Jio Platforms Ltd.“, didžiausio „Bharti Airtel“ konkurento, akcijų už 4,5 mlrd.

„Amazon.com Inc.“ taip pat daug investuoja į Indiją. Praėjusiais metais įmonė paskelbė planuoja investuoti į šalį beveik 26 mln. USD iki 2030 m. Šią sumą papildys daugiau nei 6,5 mlrd. USD, kuriuos ji išleido per pastarąjį dešimtmetį vietinei elektroninės prekybos rinkai, kuri konkuruoja su „Flipkart“, plėsti.

Vaizdas: Flipkartas

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -