Garry Tanas atskleidė savo „slaptą padažą“, skirtą patekti į „Y Combinator“.

0


Jei kada nors norėjote kreiptis į „Y Combinator“, štai keletas patarimų, kaip ikoninis greitintuvas renkasi įmones iš geriausiai išmanančio žmogaus: Garry Tano, „Y Combinator“ prezidento ir generalinio direktoriaus.

Vašingtono ekonomikos klubas surengė Tan Trečiadienį pokalbiui su Teresa Carlson, „General Catalyst“ valdybos nare.

Plačiai žinoma, kad „Y Combinator“ priima mažiau nei 1% gautų programų – paskutinė partija buvo sumažinta nuo 27 000 programų, sakė Tanas. Šiomis dienomis kohortas paprastai sudaro apie 250 įmonių. Taigi Carlsonas, be kitų temų, norėjo sužinoti, kas yra „slaptas padažas“, jei norite, norint gauti „Y Combinator“?

Pirma, tai gali būti viena iš nedaugelio vietų, kur jums nereikia nieko pažinti, kad patektumėte, sakė Tanas. Kiekvienas gali eiti į svetainę, pateikti paraišką ir pateikti vienos minutės vaizdo įrašą. 14 YC partnerių perskaitė paraiškas, kad suprastų keletą dalykų: kas yra potencialus pareiškėjo klientas ir ką steigėjai sukūrė praeityje? Tada geriausi kandidatai atsako į keletą partnerių klausimų.

„Tiek daug rizikos kapitalo investuotojų kas savaitę rengia susirinkimus ir sako „ne, ne, ne, ne“, o tada gal kelis kartus per metus sako „taip“, – sakė Tanas. „YC paverčia tai ant galvos“.

Vienas iš dalykų, kurių YC ieško, yra steigėjai, galintys sukurti rinką, kad jie matytų technologiją, kurios niekas dar neįsivaizdavo, sakė jis.

Tanas naudojo Coinbase Brianą Armstrongą kaip pavyzdį žmogaus, kuris sukūrė rinką. Kai Tanas pirmą kartą susitiko su Armstrongu, jis vis dar dirbo Airbnb kovos su sukčiavimu inžinieriumi. Armstrongas perskaitė Satoshi Nakamoto baltąjį knygą ir turėjo idėją.

„Jis pasakė: „Dar niekas tuo netiki, bet aš tuo tikiu ir noriu dirbti su programine įranga, kuri atskleistų šią beprotišką idėją, kad galėtum turėti suverenią kriptovaliutą“, – sakė Tanas. „Šiuo metu tai buvo labai nepaprasta idėja, bet mes to ir ieškome – pakraščio.

Jis toliau paaiškino, kad „paribinis dalykas“ yra nauja technologija, „kurią labai techniški žmonės yra apsėsti“ ir kuri „paliečia visą visuomenę“.

Po to, kai YC partneriai apklausė ir priėmė Armstrongą į programą, Tanas prisimena, kad su juo dirbo kas savaitę. Ir per tuos pokalbius jis suprato, kad jei kažkas panašaus į „Coinbase“, „tai bus tikrai didelis“. Tada kilo diskusija, kaip ją sukurti.

„Šauniausias dalykas, ką jis darė, buvo tai, kad buvo tikrai sunku net gauti Bitcoin“, – sakė Tanas. „Aš asmeniškai tai patyriau. Šie pakraščiai gali iš esmės virsti kažkuo labai dideliu.

Jis taip pat sakė, kad Armstrongas buvo pavyzdys kito dalyko, kurio YC partneriai ieško kandidatuose: „Jis buvo pirmasis principų mąstytojas“. Tanas turėjo omenyje, kad Armstrongas ne tik tikėjo tuo, kuo dar niekas netikėjo, bet ir ėmėsi išsiaiškinti, ką reikia sukurti, ar tai būtų programinė įranga, ar platinimas, kad sukurtų tai, ko niekas kitas nematė. Neužtenka vien atpažinti naują dalyką, jūs turite suprasti kai kuriuos žingsnius link jo kūrimo ir turėti planą patvirtinti, kad tai, ką sukūrėte, išsprendžia problemą, kurią iš pradžių ketinote išspręsti, sakė Tanas.

Praėjusią savaitę YC išgyveno daugybę interviu, ir Tanas sakė, kad visi įkūrėjai, kad jis nusprendė finansuoti, „atėjo su nauju atradimu, kurį jie atrado sąveikaudami su pačia technologija“.

„Tarsi sėdėdamas ant darbastalio supranti: „Ei, ar žinojai, kad yra robotų gamintojas, kuris dabar gamina humanoidinį robotą už 16 000 USD. Pirmadienį jis atkeliaus ant mano stalo, o mes stengsimės būti pirmieji žmonės, kurie tai komercializuoja“, – sakė Tanas. „Tai pirmosios principų įžvalgos, kuri yra labai įdomi sritis, pavyzdys.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -