Finbourne surinko 55 mln. svarų sterlingų, kad suskaidytų finansinių duomenų kaupiklius su AI

0JK įsikūrusi finansinių duomenų valdymo startuolis „Finbourne Technology Ltd.“ šiandien paskelbė užbaigęs 55 mln. svarų (70 mln. USD) vidutinio etapo finansavimo etapą, kad padėtų investicijų valdytojams ir finansų įstaigoms palengvinti gyvenimą suteikdama jiems dirbtinio intelekto pagrįstų įžvalgų. .

Šiandienos B serijos etapui vadovavo „Highland Europe“ ir AVP, o 2021 m. bendrovė baigė investuoti 15 mln.

Bendrovę 2016 m. įkūrė bankininkų ir investuotojų komanda, anksčiau dirbusi tokiose institucijose kaip UBS Group AG ir Nomura Holdings Inc. Jų misija – iš naujo išrasti būdą, kaip finansų įmonės saugo, pasiekia ir analizuoja finansinius ir investicijų duomenis.

Bendrovė teigia, kad jos platformą naudoja šimtai turto valdytojų, turto savininkų ir turto serverių, kurie gauna naudos iš patikimesnių įžvalgų, didesnio efektyvumo ir mastelio.

Finansų bendruomenė vis labiau priklauso nuo didelių duomenų analizės. Šiuolaikinių investicijų valdytojų darbas apima didžiųjų duomenų masių analizę, siekiant suprasti verslo ateities perspektyvas visame pasaulyje, kad jie galėtų nustatyti geriausias investicijas savo klientams. Ir šis procesas tampa vis labiau automatizuotas naudojant AI.

Arda silosus

„Finbourne“ šiuo atžvilgiu siekia tapti pramonės lyderiu. Vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius Thomas McHugh sakė „TechCrunch“, kad anksčiau dirbo „Royal Bank of Scotland“, kuris 2008 m. buvo didžiausias bankas pasaulyje, tačiau pateko į bedugnę, kai tais metais buvo pernelyg paveiktas JAV antrinio kredito paskolų krizės.

RBS galiausiai pavyko išvengti visiško žlugimo, o McHugh buvo įpareigotas padėti pertvarkyti banko duomenų krūvą, kad būtų suskaidytos jo paslėptos duomenų struktūros, kad būtų išvengta tokios situacijos pasikartojimo. Jis paaiškino, kad visi banko verslo padaliniai veikė silosuose, todėl jo sąnaudos tapo nekontroliuojamos. „Turėjome išplėšti iš verslo šimtus milijonų išlaidų“, – paaiškino jis.

McHugh tai padarė pakeisdamas RBS duomenų infrastruktūrą. Jį įkvėpė „Amazon Web Services Inc.“, debesų kompiuterijos infrastruktūros milžinės, kuriai tuo metu buvo vos dveji metai, iškilimas. Nors AWS dar turėjo išaugti į tokį begemotą, koks yra šiandien, McHugh sakė jau matantis, kad ji siūlo įtikinamą alternatyvų duomenų saugojimo ir naudojimo modelį.

RBS galiausiai sukūrė didelį duomenų krūvą, apimantį kiekvieną finansinio turto klasę, ir visą savo finansinę informaciją sujungė į vieną didžiulį duomenų rinkinį. Jos kredito, nuosavybės ir fiksuotų pajamų sistemos buvo perkeltos į tą pačią platformą.

Įkūręs Finbourne, McHugh dabar taiko šį efektyvesnį duomenų modelį kitoms finansinėms organizacijoms. Bankai gali vykdyti visas savo operacijas debesijos platformoje, o ne naudoti savo sistemas, panašiai kaip įmonė gali vykdyti visą pardavimo organizaciją platformoje, pvz., „Salesforce“.

„Finbourne“ pavyzdinis produktas yra LUSID platforma, kuri yra programinės įrangos, kaip paslaugos, pasiūlymas, kuris, kaip teigiama, teikia „iš priekio į galą“ portfelio valdymo, fondų apskaitos, užsakymų valdymo, atitikties ir kt. LUSID platforma apima tokius komponentus kaip LUSID operatyvinių duomenų saugykla, kuri apima investicijų ir apskaitos įrašų knygas; Turto valdymo analizės įrankiai; portfelio valdymo platforma, kuri seka grynuosius pinigus, pozicijas, pozicijas ir pan.; ir duomenų virtualizacijos įrankis įžvalgoms gauti.

Žinoma, „Finbourne“ naudoja dirbtinio intelekto modelius per visą savo technologijų paketą, kurio pagrindinis tikslas yra automatizuoti duomenų valdymą ir gauti naudingų įžvalgų investuotojams. Be to, startuolis taip pat teikia įrankius dirbtinio intelekto mokymo duomenims ruošti ir planuoja toliau plėstis šioje srityje.

Finburno verslas klesti, o startuolis teigia laimėjęs daugybę naujų klientų tokiuose sektoriuose kaip bankininkystė, kapitalo rinkos ir investicijų valdymas, kur klientai yra „Northern Trust Corp.“, „Pension Insurance Corp.“ ir „Omba Advisory & Investments Ltd.“.

Finburno investuotojai teigia esantys įsitikinę bendrovės perspektyvomis. Tony Zappala, „Highland Europe“ partneris, teigė, kad tai padeda finansų įstaigoms perkelti neefektyvias senas technologijas ir naudoti modernią duomenų architektūrą, kuri palaiko efektyvesnes operacijas ir sprendimų priėmimą.

Tomis nuotaikomis pasidalijo AVP generalinis partneris Imranas Akramas, kuris teigė, kad nuo 2020 m., kai pirmą kartą pamatė, kaip ji galėtų integruoti investicinius duomenis į vieną platformą, buvo įsitikinęs, kad bendrovė kažko siekia. „Tai yra aiškus skirtumas ir ypač svarbus kylančiai AI bangai“, – sakė jis.

Finbourne'as teigė, kad pinigai iš šiandienos turo padės remti kitą komercinės plėtros etapą, kuriam reikia plėsti pardavimų, produktų ir rinkodaros galimybes JAV, JK, Airijoje, Singapūre ir Australijoje.

Vaizdas: SiliconANGLE / Microsoft Designer

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -