Finansinės programinės įrangos gamintoją „AuditBoard“ už 3 mlrd. USD įsigys „Hg Capital“.

0AuditBoard Inc., programinės įrangos platformos, padedančios įmonėms užtikrinti, kad jų finansinės ataskaitos būtų tikslios, kūrėją, įsigis Hg Capital už daugiau nei 3 mlrd.

Įmonės paskelbė susitarimas ketvirtadienį. Cituojant šaltinius, susipažinusius su šiuo klausimu, Axios Šiandien pranešė, kad „AuditBoard“ anksčiau atmetė kelis perėmimo pasiūlymus ir rengėsi viešai skelbti 2025 arba 2026 m. Pranešama, kad Hg pasiūlymas buvo toks konkurencingas, kad programinės įrangos gamintojas jį priėmė tik po keturių savaičių peržiūros.

Ilgalaikė Hg yra privataus kapitalo įmonė, turinti didelius akcijų paketus keliose įmonės programinės įrangos įmonėse. Tai Norvegijos apskaitos ir žmogiškųjų išteklių programų tiekėjos „Visma“ kontrolinis akcininkas gavo praėjusiais metais buvo įvertintas 21 mlrd. „Hg“ taip pat yra vienas didžiausių investuotojų į „Iris Software Group Ltd“, kuri gruodį surinko finansavimą 4 mlrd.

AuditBoard savo ruožtu suteikia platformą, kuri padeda įmonėms laikytis Sarbanes-Oxley akto. Tai teisės aktas, nurodantis, kokių veiksmų turi imtis viešai parduodama įmonė, kad užtikrintų, jog finansiniai duomenys, kuriais ji dalijasi su investuotojais, yra tikslūs. Naudodamosi „AuditBoard“ platforma, apskaitos komandos gali stebėti, kaip jos laikosi teisės aktuose nustatytų taisyklių.

Programinėje įrangoje taip pat yra modulių, skirtų daugiau nei pusšimčiai kitų užduočių. Vienas modulis skirtas padėti įmonėms stebėti jų informacinių technologijų infrastruktūros riziką, pvz., kibernetinio saugumo silpnąsias vietas. Kitas įrankis – OpsAudit – gali būti naudojamas įmonės produktų kokybei ir kitiems verslo veiklos aspektams audituoti.

AuditBoard taip pat žada padėti įmonėms nustatyti galimas problemas už keturių organizacijos sienų. Vienas iš jos platformos modulių – TPRM – gali būti naudojamas įvertinti, ar įmonės tiekėjai turi veiksmingus kibernetinio saugumo mechanizmus. Programinė įranga leidžia prašyti informacijos iš naujai įtraukto tiekėjo apie jo pažeidimų prevencijos programą, taip pat stebėti, kaip programa keičiasi laikui bėgant.

Per pastaruosius kelis mėnesius „AuditBoard“ savo programinės įrangos portfelį aprūpino daugybe dirbtinio intelekto funkcijų. Jie skirti automatizuoti užduotis, pvz., verslo rizikos aprašymų rašymą.

„Kai 2014 m. įkūrėme AuditBoard, mūsų tikslas buvo naudoti programinę įrangą, kad išspręstume rimtus auditoriaus iššūkius“, – sakė vienas iš įkūrėjų Danielis Kimas. „Šis įsigijimas parodo ne tik mūsų vizijos įgyvendinimą, bet ir patvirtina, kad į klientą ir specialistą orientuotas požiūris yra tinkamas būdas kurti technologijas, kurias vartotojai aistringai vertins.

Šią savaitę „AuditBoard“ detalizavo, kad jos platformą naudoja daugiau nei 2 000 įmonių, įskaitant beveik pusę „Fortune 500“. Šie klientai per metus jos programinei įrangai išleidžia daugiau nei 200 mln. Be to, „AuditBoard“ buvo pelninga nuo 2018 m., ty tais metais, kai surinko paskutinį 40 mln. USD finansavimo etapą.

Vaizdas: AuditBoard

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -