Duomenų vizualizacijos sprendimai, transformuojantys verslą

0


„Qlik Connect“ susibūrimas Orlande subūrė daugybę klientų ir įmonių vadovų, kurie pasiūlė savo požiūrį į tai, kaip „QlikTech International AB“ ir asocijuotų partnerių robotikos, dirbtinio intelekto ir duomenų vizualizavimo sprendimai įneša pokyčių.

Viena iš šių perspektyvų kilo iš pasaulinės laivybos bendrovės United Parcel Service Inc. UPS turi savo Supply Chain Solutions padalinį, kuris teikia krovinių ekspedijavimo ir sandėliavimo paslaugas keliems klientams, o įmonė pristatė savo robotizuotą sprendimą kaip Qlik Connect vitrinos dalį.

CUBE tyrimų analitikai aptaria pagrindinius Qlik Connect akcentus.  duomenų vizualizavimo sprendimai

CUBE tyrimų analitikai aptaria pagrindinius Qlik Connect akcentus.

„Per pastaruosius ketverius ar penkerius metus mes pakeitėme savo verslą, labai pakrypome į robotiką, dirbtinį intelektą, automatizavimą“, – sakė UPS Supply Chain Solutions produktų sprendimų ir strategijos (visuotinio vykdymo) direktorius Scottas Hertelis (nuotraukoje). “[The robot] sandėlyje sukuria maršrutą, kuriuo keliauja, ir leidžia mūsų partneriams likti savo zonoje ir sumažinti kelionių skaičių. Tai iš tikrųjų apie tai, kur skaitmeninis susitinka su fiziniu ir kaip tai suderinama efektyvioje darbo aplinkoje [with] naudingi duomenys ir analizė, kurią galime panaudoti priimdami geresnius sprendimus.

Hertel kalbėjosi su CUBE Savannah Peterson Qlik Connect, per išskirtinę transliaciją „TheCUBE“, SiliconANGLE Media tiesioginės transliacijos studijoje. Be Hertel, Petersonas taip pat kalbėjosi su Casey George'u, Qlik pasaulinių pardavimų vykdomuoju viceprezidentu; Emma McAlister, „Henderson Group“ verslo žvalgybos ir duomenų analitikė; ir Miranda Foster, Qlik pasaulinės komunikacijos viceprezidentė atskiruose interviu. (* Atskleidimas žemiau.)

Qlik naudojimas tiekimo grandinės valdymui ir AI

UPS taip pat naudoja išmaniąją Qlik analizės platformą kaip tiekimo grandinės valdymo sprendimo dalį.

„Naudodami išmaniąją analizę naudojame Qlik, kad pateiktume duomenis apie mūsų klientų siuntimo profilį, siuntų svorį, pakuotes, tendencijas, zonas“, – sakė Hertel. „Tada mes naudojame jį viduje, kad galėtume atlikti daugybę vidinių klientų ir verslo rezultatų analizės ir ataskaitų teikimo.

Štai visas theCUBE vaizdo interviu su Scottu Herteliu:

Šios savaitės konferencijos naujienose buvo pristatytas Qlik Answers – pasiūlymas, kuris iš nestruktūrizuoto įmonės turinio išgauna vertingos informacijos. Pasak George'o, šis naujausias Qlik pranešimas padės įmonėms integruoti dirbtinį intelektą.

„Dabar dirbtinis intelektas yra visko ieties smaigalyje“, – TheCUBE sakė George'as. „Mūsų gebėjimas pritaikyti šią technologiją, įdiegti ją ir išspręsti tikras verslo problemas naudojant Qlik Answers yra nepaprastai galingas. Mes galime visiškai pritaikyti AI atsakymus verslui, kad išspręstume tikras verslo problemas.

Štai visas theCUBE vaizdo interviu su Casey George'u:

Analitikos taikymas duomenų vizualizavimo sprendimams

„Henderson Group“, keturių mažmeninės prekybos bakalėjos pramonės įmonių konsorciumas, priėmė „Qlik“ duomenų vizualizavimo sprendimus, kad valdytų analizės naudojimą įmonėje. Tai apėmė Qlik Sense, duomenų vizualizavimo įrankį, palengvinantį duomenų analizę.

„Neseniai pradėjome savitarnos iniciatyvą naudodami Qlik Sense“, – sakė McAlister. „Mokėme kelis verslo naudotojus kurti savo analizės prietaisų skydelius. Skirtingi skyriai ir galutiniai vartotojai yra tie, kurie tiksliai žino, kam jiems reikia duomenų, todėl mes sukūrėme tikrai kūrybingus, tikrai įdomius prietaisų skydelius.

„Qlik Sense“ padėjo „Henderson Group“ keliose pagrindinėse srityse, įskaitant produkto veikimo analizę pagal vietą.

„Viename iš mūsų sandėlių ieškome skirtingų produktų lentynų“, – paaiškino McAlister. „Turime prietaisų skydelį, kuris analizuoja skirtingų kategorijų našumą. Nagrinėjame naujus produktų asortimentus ir tai, kaip jų vieta skirtingose ​​parduotuvėse ar skirtingų tipų parduotuvėse veikia pardavimus.

Štai visas theCUBE vaizdo interviu su Emma McAlister:

Dėmesys atsakingam AI kūrimui

Viena iš „Qlik“ iniciatyvų, pristatytų „Connect“ renginio metu, buvo bendrovės AI taryba – dirbtinio intelekto ekspertų grupė, kurios misija buvo paspartinti atsakingą „Qlik“ dirbtiniu intelektu pagrįstų produktų portfelio vystymą.

„Manome, kad tai tikrai didelis skirtumas mums rinkoje ir tik visoje AI erdvėje“, – sakė Fosteris. „Tai žmonės, kurie į dirbtinį intelektą žiūri iš kelių skirtingų objektyvų, nesvarbu, ar tai būtų valdymas ir teisė, ar tai, kaip turėtume apie tai galvoti ir ką turime daryti. Tai tiesiog išmintingi žmonės, kuriuos sugebėjome įtraukti į Qlik ekosistemą.

Nuo atsakingo dirbtinio intelekto naudojimo iki robotikos, duomenų vizualizavimo ir verslo problemų sprendimo viena iš pagrindinių Qlik Connect žinučių yra ta, kad įmonės sprendimai sulaukia klientų dėmesio ir skatina aukštą lojalumo lygį.

„Mūsų klientų išlaikymo rodiklis yra 93 proc.“, – pažymėjo Fosteris. „Jie ir toliau kuria savo naudojamus sprendimus. Tai yra kažkas, kuo mes tikrai didžiuojamės kaip įmonė.

Štai visas theCUBE vaizdo interviu su Miranda Foster, „SiliconANGLE“ ir „TheCUBE Research“ aprėpties „Qlik Connect“ dalimi:

(* Atskleidimas: „TheCUBE“ yra mokamas „Qlik Connect“ žiniasklaidos partneris. Nei „QlikTech International AB“, „CUBE“ renginių aprėpties rėmėjas, nei kiti rėmėjai nekontroliuoja turinio CUBE ar SiliconANGLE.)

Nuotrauka: SiliconANGLE

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -