Duomenų pramonę paskatino generatyvus AI: Qlik pirmauja

0


Duomenų pramonė sprogsta, o generuojantis dirbtinis intelektas padidina savo augimą ir potencialą.

Tai buvo visapusė nuomonė, kurią išreiškė pramonės analitikai Johnas Furrieris, Savannah Peterson ir Shelly Kramer, peržiūrėdami CUBE „Qlik Connect“ renginį šiandien Orlande.

Johnas Furrieris iš theCUBE kalba apie generatyvų AI naudojimą duomenų pramonėje Qlik Connect 2024

TheCUBE John Furrier kalba apie generatyvų AI naudojimą duomenų pramonėje.

„Jokių netikėtumų duomenys yra iššūkis kiekvienam“, – sakė Shelly Kramer (nuotraukoje, centre), „CUBE Research“ generalinė direktorė ir pagrindinė analitikė. „Visi stengiasi jį apkabinti, suprasti, kaip geriausiai jį panaudoti. Kai tik yra duomenų, atsiranda galimybė.

Krameris kalbėjosi su kita CUBE analitike Savannah Peterson (kairėje) ir John Furrier (dešinėje), „CUBE Research“ įkūrėju ir vykdomuoju analitiku Qlik Connect, per išskirtinę transliaciją „CUBE“, SiliconANGLE Media tiesioginės transliacijos studijoje. Jie aptarė, kokia ateitis laukia duomenų valdymo naudojant generatyvųjį AI ir kaip įmonės, tokios kaip QlikTech International AB, skatina inovacijas šioje srityje. (* Atskleidimas žemiau.)

Žvilgsnis į ateitį duomenų pramonėje

„Qlik Answers“ demonstracinė versija, prasidėjusi renginyje, leido pažvelgti į AI pagrįstos duomenų analizės ateitį. Pasak Furrier, įmonės, turinčios stiprią duomenų valdymo praktiką, įskaitant duomenų valdymą ir tvarkymą, yra geriausiai pasirengusios gauti naudos iš šios naujos kartos generuojamųjų AI įrankių.

„Pagaliau atėjome į erą, kai iš tikrųjų matome naudotojų patirties naudą, žmogiškąją duomenų valdymo pusę“, – sakė jis. „Galingas verslas įgalins daugiau taikomųjų programų. Mes tarsi matome, kaip dabar suvokia visas tas kartas, kurios anksčiau atėjo su duomenimis.

Anot Kramerio, „Qlik“ jau seniai siekia, kad duomenys taptų „pagrindiniu elementu“ savo klientų verslui. Bendrovės nusistovėjusios duomenų valdymo praktikos leidžia įmonei gerai pasinaudoti pastaruoju metu atsiradusiu generuojančiu dirbtiniu intelektu, priešingai nei įmonės, kurios iš anksto nenustatė duomenų prioriteto.

„Tai, ką dabar matome, yra būtinybė kurti kultūrą aplink duomenis“, – sakė Krameris. „Manau, kad matyti, kaip Qlik tai priėmė, ir matyti, kad darbas, kurį jie ilgą laiką dirbo apkasuose, dabar baigiasi, tai tikrai įdomu.

Kita technologinių sutrikimų banga

Sujungdama generatyvų dirbtinį intelektą su duomenimis, kad sukurtų galingas naujas galimybes, „Qlik Connect“ parodė, kodėl įmonės, investuojančios į duomenų pasirengimą, yra pasirengusios pasinaudoti kita technologinių sutrikimų banga ir produktyvumo padidėjimu.

„Manau, kad noriu paklausti, kokia jų strategija“, – sakė Furrier. „Jei tiesiog sujungsite taškus į priekį, produktyvumo revoliuciją, tai bus iš duomenų. Tai, ką jie daro ir skatina įmones, padės įmonėms kurti geresnę ateitį ir pasaulį.

Išskirtinis renginio pristatymas buvo „Qlik“ demonstravimas apie nestruktūruotų duomenų tvarkymo naudą kartu su struktūriniais duomenimis. Nestruktūruotų duomenų pridėjimas atveria naujas galimybes naudojant daugiarūšį generuojantį AI, o tai atveria duris „naujų programų ir naudojimo atvejų sprogimui“, kuris galingais naujais būdais panaudoja tiek struktūrizuotus, tiek nestruktūruotus duomenis, pabrėžė Furrier.

„Duomenų bazės buvo sukurtos daugelį metų, duomenų valdymo sprendimų kartos, tačiau struktūrinių ir nestruktūruotų duomenų naudojimo atėjimas iš tikrųjų yra įtikinamas dalykas, kuris man labai patinka“, – sakė jis. „Kai pridedate nestruktūrizuotų duomenų, multimodalinis generacinis AI pritaikymas tikrai įsibėgėja.

Štai visas vaizdo interviu, dalis „SiliconANGLE“ ir „TheCUBE Research“ pranešimų apie „Qlik Connect“:

(* Atskleidimas: „TheCUBE“ yra mokamas „Qlik Connect“ žiniasklaidos partneris. Nei „QlikTech International AB“, „CUBE“ renginių aprėpties rėmėjas, nei kiti rėmėjai nekontroliuoja turinio CUBE ar SiliconANGLE.)

Nuotrauka: SiliconANGLE

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -