DI pranoksta studentus JK universiteto egzaminuose, kvailindamas žmonių pedagogus

0JK Redingo universiteto mokslininkai išreiškė susirūpinimą dėl testų vientisumo, kai jie slapta pateikė neredaguotus dirbtinio intelekto sukurtus egzaminų atsakymus, apgaudinėdami egzaminų žymenis ir įveikdami daugumą studentų.

Tyrimo metu mokslininkai sukūrė 33 netikras studentų tapatybes ir naudojo ChatGPT-4, kad atsakytų į 63 klausimus, susijusius su teisėtais internetiniais bakalauro psichologijos kursų vertinimais, kuriuose pateikiami trumpi ir esė tipo atsakymai. Kurso profesoriams, kurie pažymėjo egzaminus, apie eksperimentą nebuvo pranešta. Dirbtinio intelekto sukurti studentai vidutiniškai sekėsi geriau nei žmonės. Tai, kad jie buvo dirbtinis intelektas, „buvo neaptinkami“, sakė mokslininkai.

Tik vienas iš pateiktų popierių buvo pažymėtas kaip galimai ne žmogus. Tyrimo autoriai, pavadinę jį „didžiausiu ir patikimiausiu tokio pobūdžio akluoju tyrimu“, bandydami ištraukti pedagogų akis, teigė, kad tai tikrai turi reikšti, kad dirbtinis intelektas išlaikė „Turingo testą“ – kai žmonės nesugeba atskirti kompiuterio nuo žmogaus.

Dr. Peter Scarfe, vienas iš tyrimo autorių ir Redingo psichologijos ir klinikinių kalbos mokslų mokyklos docentas, tyrimą pavadino „ypač nerimą keliančiu“ ir pridūrė, kad jis turėtų būti „pažadinimo skambutis“ pedagogams, kurie tam tikru momentu yra Labai tikėtina, kad jie bus apgauti savo studentų, kurių egzaminų atsakymai yra įprasti generatyvūs AI modeliai.

„Daugelis įstaigų atsisakė tradicinių egzaminų, kad vertinimas būtų įtraukesnis“, – paaiškino Scarfe. „Mūsų tyrimai rodo, kad tarptautiniu mastu svarbu suprasti, kaip AI paveiks švietimo vertinimų vientisumą. Nebūtinai grįšime prie egzaminų ranka, bet pasaulinio švietimo sektorius turės vystytis atsižvelgiant į AI.

Susirūpinimą šiek tiek sumažino tai, kad dirbtinis intelektas ne taip gerai atsakinėjo į trečiojo kurso studentų testų klausimus, todėl reikėjo abstraktesnių samprotavimų. Tačiau dėl testų, skirtų pirmo ir antro kurso studentams, „ChatGPT“ šėlo namo. Nuo tada, kai buvo paskelbti tyrimo rezultatai, ekspertai teigė, kad tai gali reikšti kursinio darbo pabaigą.

Vaizdas: Freepik

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -