Deloitte ir Informatica susivienija, kad vairuotų ESG

0


Informatica World metu jau buvo diskutuojama apie tvarumą ir aplinkos, socialinius ir valdymo klausimus. Tačiau yra daug daugiau, ką aptarti, ypač atsižvelgiant į tai, kad duomenų centrai nebūtinai yra pasirengę dirbtinio intelekto bangai ir jos poveikiui ESG.

Ši sritis domina didžiules įmones, tokias kaip Deloitte Touche Tohmatsu Ltd., kuri turi daug klientų ir dirba su daugybe duomenų. Bendrovė, bendradarbiaujanti su „Informatica Inc.“, mano, kad vyriausiasis duomenų pareigūnas yra unikalus, kad galėtų siekti organizacijos tvarumo, teigia Meredith Kalman (nuotraukoje kairėje), „Deloitte“ vyresnioji strategijos ir analizės vadovė.

Meredith Kalman, vyresnioji Deloitte strategijos ir analitikos vadovė, Leventas Erginas, pasaulinis ESG tvarumo strategas ir ESG strateginių aljansų partnerysčių vadovas, aptarė ESG strategijas parodoje Informatica World 2024.

Deloitte ir Informatica atstovai aptaria ESG duomenų valdymo galimybes su CUBE Informatica World 2024.

„Galų gale jie yra atsakingi už tų tvarumo duomenų kokybę ir užtikrina, kad organizacija tais duomenimis pasitikėtų“, – sakė ji. „Jei galvojate apie tai iš viršaus į apačią, jie turi iš tikrųjų bendradarbiauti su generaliniu direktoriumi, kad nustatytų tvarumo strategiją, išsiaiškintų, kokie yra jų organizacijos prioritetai, susiję su tvarumu, ir pereiti prie vyriausiojo finansininko.

Kalmanas kartu su Leventu Erginu (dešinėje), pasauliniu vyriausiuoju ESG tvarumo strategu ir pasauliniu ESG strateginio aljanso vadovu Informatica, ir Wout Vandegaer (viduryje), pasaulinio informatikos aljanso vadovaujančiu partneriu Deloitte, kalbėjosi su CUBE tyrimų pagrindiniu analitiku Robu Strechay. „Informatica World“ išskirtinės transliacijos metu „TheCUBE“, „SiliconANGLE Media“ tiesioginės transliacijos studijoje. Jie aptarė, kaip generatyvus AI gali būti panaudotas ESG duomenų valdyme ir kitose tvarumo strategijose. (* Atskleidimas žemiau.)

Naršymas su tvarumu, ESG ir duomenų iššūkiais

Anot Kalmano, perėjus dirbti į vyriausiąjį finansų pareigūną, finansų direktoriai turi nustatyti, kokie reglamentai taikomi jų organizacijos tvarumui, išsiaiškinti, kada jie turi atitikti, ir sudaryti veiksmų planą. Tada yra tiekimo grandinė ir operacijos.

„Vyriausiasis duomenų pareigūnas turi išsiaiškinti, gerai, kaip man bendradarbiauti su tiekėjais, kad surinkčiau duomenis, kurių reikia norint parengti visas tvarumo ataskaitas? Ji pasakė. „Galų gale jūs turite vyriausiąjį informacijos pareigūną. Kaip išlaikyti šią tvarumo duomenų ir ataskaitų teikimo platformą? Koks bus to planas ir kaip jį integruoti su likusia IT ekosistema?

Žinoma, čia yra duomenų problemų. Pasak Kalmano, didžiausias iššūkis, susijęs su duomenimis, yra skirtingų taisyklių ir režimų, kurių įmonės turi laikytis, valdymas.

„Tada taip pat yra organizacinė ir pokyčių perspektyva. Kaip suderinti visus žmones iš verslo, duomenų valdymo, IT, kuriems dienos pabaigoje reikia sujungti visus šiuos duomenis ir juos sutvarkyti, kad būtų galima gauti ir pranešti? Ji pasakė.

Vandegaer teigimu, pagrindinis bendras pagrindinis elementas, kurį „Informatica“ teikia „Deliotte“, yra kliento vertės kelionės greitintuvas. Žinoma, nė viena įmonė negali išspręsti šios problemos pati.

„Reikia suburti ekosistemą, kuri suteiktų geriausias kiekvienos iš šių etaloninės architektūros sudedamųjų dalių galimybes. Informatica yra priekyje ir centre, bet pagalvokite apie Workiva, Persefoni, Snowflake arba Databricks. Turite sukurti tą ekosistemą, kad mūsų klientams būtų suteikta vertė“, – sakė jis.

Štai visas vaizdo interviu, dalis „SiliconANGLE“ ir „TheCUBE Research“ informacijos apie „Informatica World“:

(* Atskleidimas: Informatica Inc. ir Deloitte Touche Tohmatsu Ltd rėmė šį CUBE segmentą. Nei Informatica, Deloitte, nei kiti rėmėjai nekontroliuoja turinio CUBE ar SiliconANGLE.)

Nuotrauka: SiliconANGLE

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -