„Computex“ renginyje „Nvidia“ praneša apie naujus AI įrankius, skirtus kūrėjams, kad būtų galima naudotis naujos kartos patirtimi

0„Nvidia Corp.“ šiandien Taipėjuje vykusioje „Computex 2024“ parodoje paskelbė apie naujus dirbtinio intelekto įrankius, kurie padės kūrėjams optimizuoti ir įdiegti savo programas staliniams kompiuteriams ir „Windows“ bei įtraukti dirbtinio intelekto asistentus į savo žaidimus.

Dauguma iš anksto paruoštų generatyvinių AI modelių yra bendrosios paskirties ir buvo suprojektuoti duomenų centruijie atsakys bendrai ir be asmenybės jausmo bei neutraliu balsu. Kūrėjai, dirbantys su vartotojais žaidimuose arba programoje su kai kuriais kaip ir Punch turi sugebėti atsakyti tema ir stiliumi, atitinkančiu ką jie yra dirbant su ir taip pat optimizuokite jį aparatinei įrangai kad tai bėga toliau.

Siekdama tai išspręsti, „Nvidia“ paskelbė apie RTX AI Toolkit – įrankių rinkinį ir programinės įrangos kūrimo rinkinį, kuris suteiks kūrėjams viską, ko reikia norint optimizuoti ir įdiegti AI modelius „Windows“ programoms ir organizuoti išvadas debesyje. Visa tai atsižvelgiant į mašinos, kurioje veikia AI modelis, ir programos galimybes, tebūnie žaidimas arba produktyvumo programa.

Pavyzdžiui, naudojant bendrą iš anksto išmokytą didelės kalbos modelį personažui vaidmenų žaidime, galima gauti pagrįstą dialogą.Bet tai būtų neįkvėptas irpaskambino inir jis veiktų gana lėtai net ir galingoje RTX 4090 vaizdo plokštėje. Atlikus optimizavimą ir patikslinus dirbtinio intelekto įrankių rinkinį, jis galėtų sukurti labai pritaikytą patirtį, kuri atitiktų kūrėjo nustatymus, foną ir viziją. taip pat bėgti greičiau su mažesnėmis sąnaudomis.

„TRTX AI įrankių rinkinys padės „Windows“ programų ir žaidimų kūrėjams panaikinti atotrūkį tarp galingų naujų galimų AI modelių ir „Windows“ programų kūrimo poreikių.sakė Jessie Clayton, „Nvidia“ AI PC produktų direktorė.

Žengdama tai dar vieną žingsnį, „Nvidia“ taip pat paskelbė apie optimizuotas išvadų mikro paslaugas, vadinami NIM, skirtą DI varomiems skaitmeniniams žmonėms pritaikyti žaidimuose ir kaip avatarus bendraujant su klientais. Tai technologija, pirmą kartą pristatė platformą, pavadintą Avataro debesies variklisarba ACE, SIGGRAPH 2022 m. ir demonstravo šios technologijos galią GTC 2024 žaidime naratyvinis dizainas su keliais simboliais.

Dabar, Nvidia leidžia kūrėjams sukurti šiuos naujus skaitmeninius žmogaus AI modelius ir įdiegti juos kaip mikropaslaugas, kurios gali veikti vietoje arba debesyje kartu su naujuoju „Nvidia AI“ išvadų tvarkytuvu, kuris juos dinamiškai sureguliuos ir subalansuos apkrovą.

„Nvidia AI Inference Manager“ arba AIM programinės įrangos kūrimo įrankių rinkinys dabar yra prieinamas ankstyvoje prieigoje, o tai supaprastins AI integravimo procesą kompiuterių programų kūrėjams, naudojantiems savo AI programas staliniuose kompiuteriuose ir debesyje. Jis gali iš anksto sukonfigūruoti AI modelius, variklius ir priklausomybes NIM formatu ir palaiko visas pagrindines išvadų sistemas, įskaitant TensorRT, DirectML, Llama.cpp ir PyTorch-CUDA daugelyje procesorių, įskaitant CPU, NPU ir CPU.

Žaidimo pokalbių robotai su G-Assist

Žaidėjai ir žaidimų kūrėjai netrukus gaus dar vieną atnaujinimą su nauja pokalbių roboto paslauga, vadinama G-Assist, kuri suteiks žaidėjams pagalbą tada ir ten, kur jiems to labiausiai reikia: atsižvelgiant į jų žaidimų patirtį. pats.

Žaidimai pats yra sudėtinga pramogų patirtis su daugybe valdiklių, elementų, raktinių žodžių, vietos ir simbolius, kuriuos reikia prisiminti. tai Neretai žaidėjas greitai priblokšta vaidmenų žaidime, kai bando prisiminti, kur jiems reikia grįžti į atlikti užduotį arba jei jie yra jie grįžta į žaidimą neturiu paėmė per šešis mėnesius.

Norėdami su tuo susidoroti dauguma žaidėjai bus eikite į internetą ieškoti Norėdami gauti informacijos forumuose, wiki arba žiūrėti vaizdo įrašus kelias minutes.

„Tturimos informacijos kiekis yra didžiulis. Yra daugiau nei 3 trilijonai žodžių su žaidimu susijusių žinių,sakė Guillermo Simanas, „Nvidia“ žaidimų produktų vyresnysis produktų vadovas.Taigi suprantama, kad 70 % žaidėjų skundėsi norintys lengviau gauti žinių. Dėl to mes kūrimo įrankiai ir AI modeliai kūrėjams, siekiant pagerinti ekosistemą su žaidimų ir programų AI padėjėjais.

Tai Čia veikia G-Assist, kuri paims grotuvo balso arba teksto raginimą kartu su kontekstu ekrane ir suteikti rekomendacijas dėl jų žaidimo ir padėti jiems žaisti, kad jie nedaryk turi išeiti iš žaidimo arba pasiimti planšetinį kompiuterį.

AI padėjėjas gali eiti toliau nei tiesiog siūlome žaidimo rekomendacijas, netgi tyrinėdami optimizavimo galimybes žaidėjo žaidimų aparatas. Pavyzdžiui, ji taip pat gali suteikti įžvalgų apie grafikos nustatymų koregavimą, kad būtų galima išnaudoti visas vaizdinio reagavimo ir ekranus galimybes arba sunaudoja mažiau nešiojamojo kompiuterio energijos.

Vaizdas: SiliconANGLE / Microsoft Designer

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -