Automobilių lenktynių ir aukštųjų technologijų duomenų sujungimas leidžia greičiau važiuoti visiems

0Nedaug dalykų juda greičiau nei aukštųjų technologijų lenktyniniai automobiliai, važiuojantys Indianapolio automobilių greičio ruožo ovalu. Gegužę amerikietis Josefas Newgardenas antrą kartą iš eilės laimėjo „Indy 500“, kurio vidutinis greitis buvo 167,763 mylių per valandą.

Tačiau Niugardeno automobilis atminimo dieną galėjo būti ne pats greičiausias daiktas senojoje plytinėje. Ši garbė gali priklausyti visiems duomenims, kurie tą dieną skraido IMS milimetrinės bangos 5G mazgais.

Verizon Communications Inc. sukūrė tinklą ir valdė paskirstytos antenos sistemos arba DAS pagrindinę dalį. Visi kiti vežėjai atsineša savo įrangą ir stovus, kad prisijungtų prie DAS, kad jų abonentai galėtų dalyvauti lenktynių duomenų rinkimuose. Pasak Rebecca Ruselink, „Penske Entertainment“, kuri valdo INDYCAR ir IMS, vyriausioji informacijos pareigūnė, DAS duomenų pralaidumas pasiekė 40 terabaitų ir kasmet didėja.

Ką tas galingas tinklas suteikia gerbėjams

350 000 žmonių, kurie lenktynių dieną susirenka trasoje, turi prieigą prie žaibiško tinklo ir šiuolaikinio duomenimis pagrįstų funkcijų meniu, kad galėtų mėgautis didžiausiomis automobilių lenktynėmis Amerikoje geriau nei bet kada.

NTT Corp. yra titulinis NTT INDYCAR SERIES rėmėjas ir oficialus IMS ir Indy 500 technologijų partneris. Pasaulinės technologijų bendrovės NTT DATA Inc. padalinys aktyviai dalyvauja renkant ir dalijantis visais lenktynių dieną ir laikotarpis iki jo. Bennettas Indartas, SMART World Solutions viceprezidentas, skirtas NTT DATA, sako, kad bendrovė teikia daugybę informacijos apie lenktynes, tvarkaraštį, vairuotojus ir komandas.

„NTT DATA komanda pateikia du sprendimus NTT INDYCAR SERIES. Viena iš jų yra lenktynių analizė arba duomenų įžvalgos apie pačias lenktynes“, – aiškino Indartas. „Surenkame ir dalinamės daugybe informacijos. Prieš lenktynes ​​vykdome algoritmą, kuriame atsižvelgiama į viską, nuo to, kaip lenktynininkai treniruojasi, jų kvalifikacijos progresą ir ankstesnes lenktynes. Tada mes prognozuojame, kas laimės, o tai bus išstumta socialinėje žiniasklaidoje ir NBC televizijoje.

Plytų gamyklos pavertimas išmania vieta

Nors pačios lenktynės yra šios dienos žvaigždė, su lenktynėmis susiję duomenys, prieinami gerbėjams INDYCAR programoje, turi savo žvaigždžių galią. „Jei norite, galite žiūrėti lenktynes ​​naudodami programėlę ir matysite lyderių lentelę, vairuotojų ir bokso ekipažų garsą bei tiesioginius srautus iš automobilių su vaizdo įrašais“, – sakė Indartas. „Mes daug dirbome ir toliau tobuliname.”

NTT DATA programinė įranga taip pat padeda operacinėms ir saugos komandoms atlikti savo darbą. „Duomenų tinklas stebi visus vartus, kad pamatytų, koks yra eilių laikas“, – sakė Indartas. „Šią informaciją galima stebėti darbuotojams ir gerbėjams per programą.

„Per pastaruosius metus ar dvejus mūsų programų naudotojų skaičius išaugo 50 %, daugiausia dėl patobulinimų, kuriuos įdiegėme prieš 2023 m. sezoną“, – sakė Ruselink. „Stengiamės sukurti gyvą visų aistringų ir atsitiktinių gerbėjų įsitraukimą.

Vienas iš būdų, kaip NTT DATA ir „Penske Entertainment“ komanda sukuria įsitraukimą, yra lenktyninių automobilių pavertimas duomenų šaltiniais. „Indy 500 ir kituose INDYCAR renginiuose kiekviename automobilyje yra kažkas panašaus į 140 jutiklių“, – paaiškino Indartas. „Mes šią informaciją apie tai, kas vyksta su automobiliais, kai jie yra trasoje, vadiname „duomenų istorijomis“.

Surenkamų ir su lenktynių organizatoriais, transliuotojais ir gerbėjais bendrinamų duomenų kiekis yra stulbinantis. Ir tai duoda tam tikrų grynuolių, rodančių reikšmingesnes vartotojų ir jų technologijų pasirinkimo tendencijas.

„Ankstesniais metais tarp gerbėjų apie 60 % naudojo Apple įrenginius, kad prisijungtų prie IMS tinklo“, – sakė Ruselink. „Šiemet 75% įrenginių buvo Apple įrenginiai. Nustebau pamačiusi, kad per pastaruosius kelerius metus jis taip svyruoja.

„Penske Entertainment“ komanda naudoja duomenis, sugeneruotus lenktynėse, kad pagerintų gerbėjų patirtį. „Vienas iš dalykų, kurių išmokome iš savo programos, yra tai, kad mums reikėjo daugiau investuoti į lyderių lentelės aspektą“, – sakė Ruselink. „Aš tai vadinu „skruzdžių žygiavimu“, nes žemėlapyje parodoma, kur lenktynių metu yra automobiliai. Žinome, kad lyderių lentelė yra labai svarbi. Tačiau taip pat galime matyti, kurios kitos programos sritys sulaukia gerbėjų susidomėjimo, todėl galime nuolat tobulinti ir tobulinti patirtį.

„Norime tų atsitiktinių gerbėjų, todėl stengiamės išmokti, kaip tai padaryti geriau jiems, ypač jaunajai kartai“, – pridūrė ji. „Štai kur technologija padeda juos nukreipti pas mus, ir mes norime juos išlaikyti.

IMS išsiunčia gerbėjų apklausą po kiekvieno Indianapolio 500 ir surenka daug informacijos, įskaitant tinklo reklamuotojo balą, kurį gerbėjai suteikia renginiui. „2023 m. mūsų grynojo reklamuotojo balas, klientų pasitenkinimo matas, pasiekė 87,3 balo pagal 100 balų skalę, o tai yra labai aukštas rodiklis sporto renginyje“, – sakė Ruselink.

Ventiliatoriai ir lenktynių organizatoriai gauna naudos iš duomenų

Visi jutiklių duomenys apie lenktyninius automobilius padeda vairuotojams ir komandoms mokytis ir parengti strategiją, kaip laimėti lenktynes. Tačiau dar vienas duomenų, sugeneruotų tokiuose renginiuose kaip „Indy 500“, pranašumas yra tai, kad gerbėjai džiaugiasi tribūnose, nes jiems reikia mažiau laiko stovėti prie įėjimo vartų ir koncesijos linijose.

„Speedway trasoje yra 23 vartai, o kiekvieni vartai turi kelis skaitytuvus“, – sakė Indartas. „Tai tik vienas duomenų srautas. Taip pat už vartų zonos turime kompiuterines vaizdo kameras. Mes susiejame tuos du duomenų srautus ir galime teikti informaciją per programą ir pasakyti gerbėjams, kiek laiko užtruks, kol jie pateks į vidų.

Indartas mano, kad tai panašu į tai, ką TSA daro oro uostuose. „Turime sureguliuotą algoritmą, kad suteiktų mums laukimo laiką tuo momentu ir 30 minučių“, – sakė jis. „Gerbėjai gali pažvelgti į programą, kurią naudoja norėdami parodyti bilietą prie vartų, kad pamatytų, kada jie pateks į vidų.

Ruselink sakė, kad ji „asmeniškai buvo labai maloniai nustebinta, kiek mažai laiko žmonės laukia eilėje, kad patektų į objektą. Mačiau, ką laikyčiau beprotiškai ilga eile. Ir žmonės patenka per 10 minučių. Ir aš turiu tai patvirtinančių duomenų. Parodyti, kad mums tai buvo įdomu.

Duomenų naudojimas ventiliatoriams įdėti į vairuotojo sėdynę

Kitas naujoviškas visų Indianapolyje surinktų duomenų panaudojimas – sukurti žinių simuliatorių, kad gerbėjai galėtų patirti, koks jausmas yra važiuoti galingu Indy automobiliu dideliu greičiu legendiniame ovale.

Norėdami tai sukurti, INDYCAR vairuotojas su jutikliais važiavo aplink trasą lenktynių greičiu, kad pajustų tikrus vairuotojo judesius jiems važiuojant trasa. Jie tai patobulino ir įdėjo į treniruoklį, kad gerbėjai galėtų jame sėdėti. „Tai buvo uždėti rankas ant vairo ir pėdas ten, kur jos būtų, kai esi pririštas prie sėdynės, ir jauti judesius, kai VR akiniai parodo tai, ką matai važiuodamas IMS“, – sakė Indartas.

Be lenktynių: duomenų naudojimas siekiant tvarumo

Duomenų rinkimas ir pritaikymas yra daugiau nei sporto pramogos. Vis daugiau žmonių ir organizacijų suvokia anglies emisijos poveikį aplinkai, todėl NTT DATA naudoja gausybę surinktų duomenų, kad galėtų sekti šią informaciją.

„Mano komanda pradėjo diskutuoti apie šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir anglies dioksido skaičiavimą mūsų klientams daugelyje pramonės šakų“, – sakė Indartas. „Mes ketiname naudoti tą pačią analitinę platformą [deployed at IMS], įjungiant energijos suvartojimą ir tada pateikiant ataskaitas, kad būtų sukurtas pagrindas. Daugelis įmonių net nežino, nuo ko pradėti. Taigi galime pateikti jų anglies dioksido apskaitos vaizdą. Tada įmonės gali, kaip mes padarėme su IMS, sukurti išmaniąją vietą arba skaitmeninį tos funkcijos, šiuo atveju šiltnamio efektą sukeliančių dujų, dvynį.

Automobilių lenktynių greitis nuolat didėja, kaip ir atitinkamų duomenų rinkimas ir naudojimas, galintis padėti sporto pramogų įmonėms ir organizacijoms daugelyje kitų pramonės šakų priimti greitus, efektyvius, duomenimis pagrįstus sprendimus.

Zeus Kerravala yra pagrindinis „Kerravala Consulting“ padalinio „ZK Research“ analitikas. Jis parašė šį straipsnį „SiliconANGLE“.

Nuotrauka: Indianapolis Motor Speedway

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -