Automobilių gyvavimo ciklo duomenų paleidimo „Solera“ parduoda IPO, siekdama surinkti 1,5 mlrd. USD

0Automobilių duomenų programinės įrangos startuolis „Solera Corp.“ penktadienį JAV vertybinių popierių ir biržų komisijai pateikė dokumentus dėl pirminio viešo siūlymo, patvirtindamas ankstesnę „Bloomberg“ ataskaitą, kuri pirmą kartą atskleidė jos IPO planus.

Šis paraiškos padavimas yra dar vienas požymis, kad investuotojai ėmė lėtai siūlyti akcijas po sėkmingų technologijų įmonių, tokių kaip Rubrik Inc., Raspberry Pi Holdings plc ir Reddit Inc., sėkmingų pristatymų šiais metais.

„Reuters“, kuri pirmą kartą pranešė apie naujienas, teigia, kad dokumentuose nebuvo nurodytas kainų diapazonas ar akcijų, kurios bus išleistos „Solera“ IPO, skaičius. Tikimasi, kad ši informacija bus atskleista vėliau, tačiau neįvardinti šaltiniai „Reuters“ ir „Bloomberg“ sakė, kad bendrovė siekia surinkti net 1,5 mlrd. USD, įvertindama apie 10–13 mlrd. USD.

„Solera“ yra didelių duomenų analizės įmonė, orientuota į automobilių pramonę. Jo programinė įranga analizuoja automobilių ir kitų transporto priemonių gyvavimo ciklo duomenis, kad klientams, tarp kurių yra automobilių prekiautojai ir draudikai, suteiktų esminių įžvalgų. Šios įžvalgos padeda klientams išspręsti transporto priemonių pretenzijas, remonto darbus ir, be kita ko, leidžia numatyti transporto priemonių parkų techninę priežiūrą. „Solera“ duomenimis, visame pasaulyje ji gali pasigirti daugiau nei 280 000 klientų.

Pasak šaltinių, „Vista Equity Partners“ remiama bendrovė savo IPO potencialiems investuotojams gali pradėti platinti jau kitą mėnesį. Bendrovė iš pradžių konfidencialiai pateikė prašymą dėl savo IPO gegužės mėn.

Remiantis „Bloomberg“ duomenimis, šie metai buvo geri JAV IPO, nes naujai kotiruojamos bendrovės per pirmuosius šešis mėnesius surinko daugiau nei 21 mlrd. Įspūdingi debiutai buvo „Astera Labs Inc.“, kompiuterių lustų debesijos duomenų centrams tiekėja, kovo mėn. per IPO pritraukusi 712,8 mln. Kitą mėnesį duomenų saugos programinės įrangos įmonė „Rubrik“ viešai debiutavo 752 mln. USD, o praėjusį mėnesį Londone „Raspberry Pi Holdings“ surinko 228 mln.

Taip pat praėjusį mėnesį į sveikatos apsaugą orientuota dirbtinio intelekto bendrovė Tempus AI Inc., debiutavusi Nasdaq biržoje, surinko 410 mln.

Tikimasi, kad prie „Solera“ prisijungs kitos technologijų įmonės, įskaitant dirbtinio intelekto lustų gamintoją „Cerebras Systems Inc.“, kuris praėjusį mėnesį pateikė dokumentus SEC, ir mažmeninės prekybos programinės įrangos įmonę „Commercetools GmbH“, kuri dar nepateikė dokumentų, bet dėl ​​to kėlė triukšmą. .

„Solera“ dar nėra pelninga. Pateikta paraiška parodė, kad per 12 mėnesių laikotarpį, pasibaigusį kovo 31 d., ji patyrė 486,3 mln. Didėjantys nuostoliai ir pėsčiųjų pajamų augimo tempas rodo, kad įmonė dar turi ką nuveikti, kol ji pradės siekti pelno.

Holgeris Muelleris iš „Constellation Research Inc.“ teigė, kad „Solera“ įtraukimas į sąrašą rodo, kad duomenų ekonomika plečiasi ir apima platformas, labiau orientuotas į konkrečias pramonės vertikales. „Taip yra „Solera“, kuri siūlo įtikinamą pasiūlymą ir teikia pagrindines duomenų įžvalgas, kurios gali padėti padidinti klientų pajamas“, – sakė jis. „Tokios įmonės kaip „Solera“ netgi gali nutiesti kelią naujam „duomenų kaip paslaugos“ segmentui platesnėje duomenų pramonėje, tačiau jo sėkmė dar nėra garantuota, nes per pastaruosius metus jos veikla sumažėjo pelningumo požiūriu, todėl jos vadovai turės rasti būdą, kaip įtikinti investuotojus, kad jie stengiasi tai išspręsti.

„Solera“ pareiškime teigė, kad per IPO surinktus pinigus panaudos įsiskolinimams apmokėti ir „bendriesiems įmonės tikslams“. Tikimasi, kad po IPO pagrindinis jos rėmėjas „Vista“ ir toliau kontroliuos daugumą bendrovės balsavimo teisių.

Teigiama, kad „Goldman Sachs Group Inc.“, „Morgan Stanley“, „Bank of America Corp.“ ir „Jefferies Financial Group Inc.“ vadovauja paraiškos padavimui, o „Solera“ bus įtraukta į Niujorko vertybinių popierių biržą su žymeniu „SLRA“.

Vaizdas: Solera

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -