Aurora ir Volvo pristato savaeigį sunkvežimį, sukurtą ateities be vairuotojo

0


Naujas savaeigis sunkvežimis, pagamintas „Volvo“ ir pakrautas su „Aurora Innovation“ sukurta autonominių transporto priemonių technologija, viešuosiuose greitkeliuose galėtų pasirodyti jau šią vasarą.

„Volvo VNL Autonomous“ sunkvežimis, kuris buvo pristatytas pirmadienio vakarą „ACT Expo“ Las Vegase, yra „Aurora“ ir „Volvo Autonomous Solutions“ partnerystės produktas. „Aurora“ per ateinančius kelis mėnesius planuoja pradėti vežti krovinius šiais „Volvo“ savaeigiais sunkvežimiais. Sunkvežimiai veiks autonominiu režimu ir prie vairo vis tiek turės žmogaus saugos operatorių, kuris prireikus perims valdymą.

„Aurora“ atstovo teigimu, vėliau šiais metais bendrovė planuoja paskelbti bandomąsias programas su klientais, kurie naudos „Volvo VNL Autonomous“ sunkvežimį. „Volvo“ jau pradėjo gaminti pirminį bandomąjį šių savarankiškai važiuojančių sunkvežimių parką savo Naujosios upės slėnio surinkimo gamykloje Virdžinijoje.

„Volvo VNL Autonomous“ sunkvežimis buvo pristatytas, kai „Aurora“ ir toliau siekia savo užsibrėžto tikslo iki 2024 m. pabaigos parduoti savarankiškai važiuojančius sunkvežimius. Iš pradžių bendrovė planuoja vežti krovinius tarp Dalaso ir Hiustono, naudodama iki 20 be vairuotojų 8 klasės sunkvežimių. šį kartą be žmogaus prie vairo. „Aurora“ atsisakė pasidalyti, ar „Volvo“ ar kito jos partnerio „Paccar“ pagaminti sunkvežimiai bus tame inauguraciniame be vairuotojų parke.

„Aurora“ – vienai iš paskutiniųjų savarankiškų krovinių gabenimo įmonių – būtinas komercializavimas. Praėjusiais metais „Waymo Via“ sustabdė savo savarankiško sunkvežimio programą, o „TuSimple“ neseniai paliko JAV rinką, siekdama plėstis Azijoje. „Aurora“ taip pat nebuvo apsaugota nuo didelių kapitalo išlaidų kuriant ir paleidžiant komercinius autonominius sunkvežimius. Sausio mėnesį bendrovė atleido 3% savo darbo jėgos, kad sumažintų išlaidas prieš pradedant komercinę veiklą.

Konsolidacija AV pramonėje „Aurora“ reiškė mažiau konkurentų. „Einride“, „Torc“ ir „Kodiak Robotics“, kurie atskleidė savo specialiai sukurtą savarankišką didelį įrenginį, yra vieni iš nedaugelio, kurie liko.

„Volvo“ partnerystė, kurią bendrovės pirmą kartą parašė 2021 m. kovo mėn., yra viena iš „Aurora“ komercializavimo strategijos dalių. „Aurora“ pradėjo bandomąsias programas su logistikos bendrovėmis „FedEx“, „Ryder“, „Schneider“ ir „Uber Freight“. Sausio mėnesį „Aurora“ ir automobilių tiekėjas „Continental“ užbaigė pirmąjį daugiau nei 300 mln. USD vertės projekto etapą, skirtą masinei autonominių transporto priemonių techninei įrangai komerciniams savarankiškai važiuojantiems sunkvežimiams gaminti. Abi bendrovės baigė kurti ir sistemos architektūrą AV aparatūros rinkiniui, taip pat antrinio kompiuterio, kuris gali perimti operacijas, jei įvyktų gedimas, projektą. „Continental“ techninės įrangos rinkinys „Aurora“ sunkvežimiuose nebus iki 2027 m., tačiau „Volvo VNL“ vis tiek bus aprūpintas saugos funkcijomis, teigia bendrovė.

Anot „Aurora“, „Volvo“ sunkvežimyje yra perteklinės vairavimo, stabdymo, ryšio, skaičiavimo, galios valdymo, energijos kaupimo ir transporto priemonės judesio valdymo sistemos. Sunkvežimis taip pat yra integruotas su vadinamąja Aurora Driver, savarankiško vairavimo sistema, kurią sudaro du kompiuteriai, savarankiško vairavimo programinė įranga, vidinis lidar, galintis aptikti objektus daugiau nei 1300 pėdų atstumu, didelės raiškos kameros ir vaizdo radaras.

„Mūsų platformos inžinerijos požiūriu pirmenybė teikiama saugai, įtraukiant aukšto užtikrinimo dubliavimo sistemas, skirtas sušvelninti galimas avarines situacijas“, – pranešime sakė Shahrukhas Kazmi, „Volvo Autonomous Solutions“ vyriausiasis produktų pareigūnas. „Mes sukūrėme „Volvo VNL Autonomous“ nuo pat pradžių, integruodami šias dubliavimo sistemas, siekdami užtikrinti, kad kiekvienas saugai svarbus komponentas būtų sąmoningai dubliuojamas, taip žymiai padidinant saugumą ir patikimumą.

Kai „Aurora“ ir „Volvo“ patvirtins šią platformą, planuojama pradėti visiškai be vairuotojų operacijas su „kuklaus dydžio sunkvežimių parku“, – teigia „Aurora“ atstovas, kuris atsisakė pateikti konkretų terminą. Atstovas sakė, kad per ateinančius kelerius metus „Aurora“ ir „Volvo“ tikisi pradėti didelės apimties „Volvo VNL“, integruoto su „Aurora Driver“, gamybą.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -