Auganti AI lustų paklausa padeda „Marvell“ kompensuoti nerimą keliantį pajamų mažėjimą kitur, tačiau akcijų mažėjimas

0Puslaidininkių gamintoja „Marvell Technology Inc.“ per pirmąjį ketvirtį įveikė dirbtinio intelekto paklausos bangą, kad uždirbtų solidžias pajamas, tačiau jos akcijos po darbo valandų šiek tiek sumažėjo tą dieną, kai daugelis kitų technologijų kompanijų pastebėjo didžiulį nuosmukį.

Bendrovė pranešė apie pajamas prieš tam tikras išlaidas, pvz., 24 centų kompensaciją už akciją, pensu viršijančią jos pačios prognozę ir atitinkančią Wall Street prognozes. Pajamos per laikotarpį sumažėjo 12%, palyginti su praėjusiais metais, iki 1,16 mlrd. JAV dolerių, tačiau viršijo sutartą 1,15 mlrd. Ji taip pat pranešė apie pakoreguotą 62,4% bendrąjį pelną, kuris pateko į prognozuojamą 62%–64% diapazoną.

Geri rezultatai reiškė, kad „Marvell“ sugebėjo pagerinti savo pelną ir per ketvirtį patyrė 215,6 mln. USD grynąjį nuostolį, palyginti su 392,7 mln. USD nuostoliu tuo pačiu laikotarpiu prieš metus.

Bendrovė yra pagrindinis žaidėjas duomenų saugojimo, tinklų ir automobilių lustų gamybos pasaulyje. Pagrindiniai jos klientai yra debesų kompiuterijos paslaugų teikėjai, telekomunikacijų įmonės ir automobilių gamintojai. Nors „Marvell“ yra daug mažesnis nei konkuruojantys lustų gamintojai, tokie kaip „Intel Corp.“ ir „Nvidia Corp.“, „Marvell“ yra gerai įsitvirtinusi pramonėje ir naudojasi dideliu silicio, galinčio užtikrinti dirbtinio intelekto darbo krūvius, paklausa.

Ketvirčio žvaigždė buvo „Marvell“ duomenų centrų verslas, kurio pajamos šoktelėjo 87%, palyginti su praėjusiais metais, o praėjusį ketvirtį išaugo 54%.

AI pagreitis padėjo sumažinti spaudimą likusiems „Marvell“ verslo segmentams, kurie rodė nuosmukį visame pasaulyje. Pavyzdžiui, įmonės tinklų pajamos sumažėjo 58%, iki 153 mln. USD, o operatorių infrastruktūros pardavimai sumažėjo nerimą keliančiais 75%, iki 72 mln. USD. Vartotojų pajamos sumažėjo taip pat nerimą keliančiais 70%, iki tik 42 mln. USD, o automobilių ir pramonės lustų pardavimas sumažėjo 13% – 78 mln. USD.

Nenuostabu, kad „Marvell“ generalinis direktorius Mattas Murphy (nuotraukoje) norėjo pabrėžti sveikiausią įmonės verslo dalį, sakydamas, kad jos pajamas lėmė „didesnė, nei prognozuota AI paklausa“. Jis sakė, kad duomenų centrų paklausą lėmė „mūsų pritaikytų dirbtinio intelekto programų pakilimas“, kuris papildo ir taip didelę elektros optikos pajamų bazę.

„Antrojo 2025 m. fiskalinio ketvirčio pajamos vidutiniškai padidės 8 %“, – sakė Murphy ir pridūrė, kad šį augimą skatins pritaikytas dirbtinio intelekto silicis. „Mes matome palankią sąranką antrąjį šių fiskalinių metų pusmetį, kurią lėmė nuolatinis duomenų centrų augimas ir įmonių tinklų bei operatorių infrastruktūros atsigavimo pradžia.

„Marvel“ prognozuoja, kad antrojo ketvirčio pajamos sieks 1,25 mlrd. USD, duokite arba imkite 5%. Tai šiek tiek viršija „Street“ sutartą 1,22 mlrd. USD įvertinimą. Bendrovė taip pat mato 29 centų pelną vienai akcijai, o tai viršija „Street“ prognozę, kad antrojo ketvirčio pelnas sieks 28 centus vienai akcijai.

Nors rezultatai ir gairės apskritai buvo tvirti, „Marvell“ akcijos nukrito daugiau nei 4 proc., kai prekiaujama po darbo valandų.

Nuotrauka: „Marvell Technology“.

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu paspaudimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -