Atsižvelgdama į kibernetinio saugumo problemas, „Microsoft“ pasirenka „Windows“ atšaukimo funkciją

0„Microsoft Corp.“, gavusi JK reguliavimo patikrinimą ir kai kurių kibernetinio saugumo tyrinėtojų kritiką, ketina pakeisti savo naująjį „Windows“ skirtą „Recall“ įrankį.

Pavanas Davuluri, „Microsoft“ įmonės „Windows“ ir įrenginių viceprezidentas, išsamiai apibūdino atnaujinimą a tinklaraščio straipsnis paskelbta šiandien. Vienas iš svarbiausių pakeitimų yra tas, kad „Windows“ įjungs atšaukimą tik tuo atveju, jei vartotojai pasirinks jį įjungti. „Microsoft“ taip pat integruos naujus kibernetinio saugumo mechanizmus į šią funkciją, kuri bus plačiai prieinama vėliau šį mėnesį.

Atšaukti bus galima asmeniniams kompiuteriams, kurie atitinka neseniai bendrovės Copilot+ PC specifikaciją. Tai techninis standartas, reikalaujantis, kad mašinose būtų bent 16 gigabaitų RAM, 256 gigabaitų atminties ir lustas, optimizuotas dirbtinio intelekto modeliams paleisti. Kompiuteriai, atitinkantys „Microsoft“ kriterijus, gaus naujų dirbtinio intelekto ir kibernetinio saugumo galimybių rinkinį.

Viena iš į paketą įtrauktų galimybių yra „Recall“ – naujinimo, kurį „Microsoft“ šiandien paskelbė, akcentas. Įrankis kas penkias sekundes padaro vartotojo ekrano ekrano kopiją. Kai vartotojai ieško dokumento ar tinklalapio, kurį anksčiau pasiekė naudodami „Windows“ paieškos juostą, „Recall“ gali pateikti atitinkamas ekrano kopijas, kuriose rodoma jų sąveika su atitinkamu ištekliu.

Gegužės 21 d., kitą dieną po to, kai „Microsoft“ pristatė „Recall“ ir „Copilot PC+“ specifikaciją, JK privatumo priežiūros institucija paskelbė, kad tiria šią funkciją. Informacijos komisaro biuras tuo metu pareiškė, kad „klausia Microsoft“, kad gautų daugiau informacijos, kurią būtų galima panaudoti peržiūrai.

Visai neseniai kibernetinio saugumo tyrėjai išsiaiškino, kad „Recall“ saugo ekrano kopijas duomenų bazėje be įmontuoto šifravimo mechanizmo. Vaizdus apsaugo tik „BitLocker“ – „Windows“ funkcija, kuri užšifruoja kompiuterio atminties diską ir iššifruoja jį, kai vartotojas prisijungia. Pranešama, kad dėl šio susitarimo kiti „Windows 11“ kompiuterio ir kenkėjiškų programų naudotojai gali palyginti lengvai pasiekti „Recall“ ekrano kopijas.

„Microsoft“ teigimu, šiandien paskelbtas naujinimas išspręs šią problemą šifruodamas „Recall“ „paieškos indekso duomenų bazę“. Siekdama papildomos priemonės, bendrovė įrankį padarys prieinamą tik kompiuteriuose, kuriuose įjungta „Windows Hello“ biometrinio autentifikavimo funkcija. Vartotojai turės prisijungti prie „Windows Hello“ kiekvieną kartą, kai norės pasiekti ekrano kopijas.

Užuot įjungtas pagal numatytuosius nustatymus suderinamuose kompiuteriuose, „Recall“ bus galima pasirinkti kaip funkciją. Parinktis įjungti įrankį pasiekiama per naują sąsajos skydelį, kuriame paaiškinama, kad vartotojai vėliau gali pakeisti nustatymus ir ištrinti ekrano kopijas.

„Microsoft“ planuoja išleisti „Recall“, skirtą „Copilot+“ asmeniniams kompiuteriams birželio 18 d.

Vaizdas: Microsoft

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -