Ataskaita: AWS išleis milijardus naujai debesų duomenų centrų infrastruktūrai Italijoje

0„Amazon.com Inc.“ debesų kompiuterijos verslas veda derybas su Italijos vyriausybe dėl galimos kelių milijardų dolerių investicijos, kuri leistų išplėsti savo duomenų centrų veiklą šalyje, atsižvelgiant į planus padidinti savo veiklą visoje Europoje.

Tai teigiama „Reuters“ pranešime, kuriame nurodomi keturi su derybomis susipažinę žmonės, sakydami, kad „Amazon Web Services Inc.“ svarsto arba išplėsti savo esamą duomenų centrą Milane, arba statyti naują kitoje šalies vietoje.

Bendrovė Italijoje įsikūrė 2020 m., įgyvendindama žadėtą ​​2 mlrd. Generali SpA

Pranešimai apie derybas gaunami tuo metu, kai AWS agresyviai didino savo plėtros į Europą planus. Neseniai bendrovė paskelbė apie planus investuoti 15,7 milijardo eurų (17,02 milijardo JAV dolerių) Aragono regione šiaurės rytų Ispanijoje, pakeisdama ankstesnį planą išleisti 2,5 milijardo eurų duomenų centrų infrastruktūrai šioje šalyje kurti.

„Reuters“ neatskleidė konkretaus skaičiaus, kiek AWS ketina investuoti Italijoje, tačiau, nors tikėtina, kad tai bus milijardai, mažai tikėtina, kad tai viršys Ispanijoje planuojamas investicijas. Netrukus jokio pranešimo nesitikima.

Praėjusiais metais AWS paskelbė apie savo ketinimą padidinti savo investicijas Europoje, kaip dalį plano sukurti serverius, kurie atitiktų Europos Sąjungos vyriausybių ir klientų griežtai reguliuojamose pramonės šakose keliamus duomenų privatumo reikalavimus. Vykdydama šią iniciatyvą, bendrovė atskleidė, kad nuo dabar iki 2040 m. investuos 7,8 milijardo eurų į naujų duomenų centrų įrengimą Vokietijoje.

Be to, AWS siekia teikti debesijos paslaugas Europos telekomunikacijų pramonei. Anksčiau šį mėnesį ji paskelbė, kad užregistravo Telefónica Germany GmbH & Co. OHG kaip klientą. Vokietijos telekomunikacijų milžinė teigė, kad per ateinančius metus į AWS debesį perkels daugiau nei 1 milijoną klientų.

Šios naujienos pranašauja debesų kompiuterijos pramonei, kuri per pastaruosius dvejus metus turėjo susidurti su įmonėmis, mažinančiomis savo išlaidas informacinėms technologijoms, nerimaujant dėl ​​didelių palūkanų normų ir lėtos ekonomikos. Debesijos paslaugų teikėjų laimei, daugelis didelių įmonių vėl pradėjo didinti savo išlaidas, o susidomėjimas dirbtiniu intelektu paskatino naują augimo etapą 270 mlrd. USD vertės debesų infrastruktūros rinkoje.

„Amazon“ konkurentai plečiasi ir Europoje. „Google Cloud“ neseniai atskleidė planą investuoti 1 milijardą eurų Italijoje, kad būtų sukurti du debesų regionai, skirti palaikyti didžiausią šios šalies banką „Intesa Sanpaolo SpA“, kuris tapo klientu 2020 m.

Tuo tarpu „Microsoft Corp.“ praėjusiais metais pranešė, kad atidarys pirmąjį Azure debesų regioną Italijoje, vykdydama 1,5 mlrd. USD investicijų planą, kuris buvo pristatytas 2020 m.

Vaizdas: SiliconANGLE / Microsoft Designer

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -