„Arista“ išleidžia „Etherlink“ platformas, skirtas dirbtinio intelekto tinklams, orientuotas į dideles grupes

0Šią savaitę sukanka 10 metų Arista Networks Inc. kaip viešai prekiaujama įmonė, o švęsti bendrovė surengė specialų renginį Niujorko vertybinių popierių biržakuri yra ne tik birža, prekiaujanti ANET akcijomis, bet ir viena iš pirmųjų Arista klientų.

Tačiau NYSE shindigas nebuvo vienintelis būdas, kuriuo bendrovė pažymėjo IPOiversary. Arista taip pat paskelbė keletą su dirbtiniu intelektu susijusių naujienų.

Arista Trečiadienis paskelbė apie paleidimą Arista Etherlink AI platformos, kurias ji sukūrė, kad pagerintų tinklo našumą atliekant dirbtinio intelekto darbo krūvius, pvz., mokymą ir išvadas. „Arista Etherlink“ dirbtinio intelekto portfelis, aprūpintas naujomis dirbtiniu intelektu optimizuotomis „Arista EOS“ funkcijomis, gali palaikyti AI grupių dydžius nuo tūkstančių iki šimtų tūkstančių XPU. Jame naudojamos veiksmingos vienos ir dviejų pakopų tinklo topologijos, užtikrinančios puikų programų našumą, palyginti su sudėtingesniais kelių pakopų tinklais, ir siūlo pažangias stebėjimo galimybes, įskaitant srauto lygio matomumą.

Neseniai apie produktus turėjau galimybę pasikalbėti su „Arista“ vadovais Martinu Hullu, debesijos ir dirbtinio intelekto platformų viceprezidentu ir generaliniu direktoriumi, bei John Peach, vyresniuoju produktų valdymo direktoriumi. Hull pradėjo pareikšdamas akivaizdų, bet svarbų teiginį. „AI yra vienintelė investuotojų, technologijų analitiko ir klientų tema“, – sakė jis. „Ir daug diskutuojama apie tai, kuo skiriasi AI.

Jis mato keletą skirtingų veiksnių. „Tinklų, apie kuriuos kalbama, mastas yra didesnis“, – sakė jis. „Dabar taip pat projektuojame tinklus, kad jie visiškai neblokuotų. Be to, daugeliu atvejų į tinklo šerdį įdedate daugiau tinklo IO nei į kraštinį skaičiavimą. Taigi, jūs turite nulinį arba neigiamą perviršį.

Neblokavimas yra terminas, kurį daugelis pardavėjų vartoja netiksliai. Šis terminas reiškia jungiklį, kuriame visi prievadai gali veikti visu greičiu. Daugelis jungiklių daro prielaidą, kad to nebus reikalingos situacijos, o tai paprastai yra teisinga, todėl pardavėjai turi jungiklius, kurie iš dalies blokuoja srautą ir vėliau persiunčia, kad būtų išvengta spūsčių.

„Blokavimo“ jungiklis turėtų blogų rinkodaros pasekmių, todėl pardavėjai naudojo tokius aprašus kaip „beveik neblokavimas, o tai gali būti klaidinanti“. Esant AI darbo krūviams, bet koks blokavimo lygis gali sukelti našumo problemų, o pagrindiniai tinklo inžinieriai perka visiškai neblokuojančius produktus.

Arista Etherlink AI platformų atnaujinimai

„Hull“ pasidalijo informacija apie bendrovės „Etherlink“ platformas, skirtas patenkinti unikalius AI tinklo poreikius, įskaitant 7060X6 AI Leaf, 7800R4 AI Spine ir 7700R4 AI Distributed Etherlink Switch.

  • 7060X6 AI Leaf jungiklių šeimaDabar prieinamas, naudoja Broadcom Tomahawk 5 silicį, siūlantį 51,2 terabito per sekundę spartą ir 64 800 G arba 128 400 G eterneto prievadus.
  • 7800R4 AI stuburas, kuri yra klientų bandoma ir bus prieinama antroje metų pusėje, yra ketvirtos kartos Arista 7800 modulinės sistemos, kuriose yra Broadcom Jericho3-AI procesoriai su AI optimizuotu paketų vamzdynu. Jis užtikrina neblokuojančią pralaidumą, naudodamas virtualios išvesties eilės architektūrą, palaikydamas iki 460 terabitų per sekundę vienoje korpuse, atitinkančią 576 800G arba 1152 400G Ethernet prievadus.
  • 7700R4 AI paskirstytas eterinio ryšio jungiklis, taip pat bandoma klientams ir prieinama antroje metų pusėje, buvo sukurta didžiausioms AI klasteriams. Jis siūlo masiškai lygiagrečiai paskirstytą planavimą ir eismo purškimą be spūsčių, pagrįstą Jericho3-AI architektūra. 7700R4 yra nauja itin keičiamo dydžio, išmaniųjų paskirstytų sistemų serija, užtikrinanti didžiausią nuoseklų labai didelių AI grupių pralaidumą.

Bendrovė teigė, kad vienos pakopos tinklo topologija, naudojanti Etherlink platformas, palaikys daugiau nei 10 000 XPU. Dviejų pakopų tinklas su Etherlink palaiko daugiau nei 100 000 XPU. Arista teigė, kad sumažinus tinklo pakopų skaičių optimizuojamas AI programų našumas, sumažėja optinių siųstuvų-imtuvų skaičius, sumažėja sąnaudos ir padidėja patikimumas. Naudojant AI, kyla susirūpinimas dėl galios, todėl šis derinys gali iš dalies kompensuoti padidėjimą.

Visi „Arista Etherlink“ jungikliai yra suderinami su naujais „Ultra Ethernet Consortium“ standartais, kurie turėtų suteikti papildomos naudos, kai pasirodys UEC NIC.

Be to, bendrovės teigimu, „Arista“ EOS ir „CloudVision“ rinkiniai yra svarbūs naujų, į dirbtinį intelektą orientuotų tinklo platformų komponentai, įskaitant tinklų kūrimo, saugos, segmentavimo, matomumo ir telemetrijos funkcijas, užtikrinančias tvirtą ir patikimą didelės vertės AI grupių palaikymą ir darbo krūviai.

Per greitai juda paskirstytiems valdikliams

Galvodamas apie Aristos požiūrį, Hull man pasakė: „Manau, kad dauguma klientų vengė valdiklių, potinklio valdytojų ir atvirojo srauto valdiklių. Šie tinklai juda per greitai, kad juose būtų paskirstyti valdikliai. Galite turėti valdymą, todėl turime „CloudVision“ – visa informacija iš šio tinklo siunčiama į „CloudVision“ sistemą. Bet tai nėra tas pats, kas valdyti valdymo plokštumą atskirai.

Kai kurios paskutinės mintys

„Arista“ įdeda daug savo raumenų, kad pereitų prie dirbtinio intelekto pasaulio, ir palankiai vertina „Nvidia Corp“. Rezultatai jau aiškūs: bendrovė demonstruoja Ethernet vertę, nors kai kurie teigė, kad „Infiniband“ yra kelias į priekį. AI. Tinka, kad „Arista“ surengė renginį Niujorko biržoje, nes iš visų tinklo pardavėjų „Arista“ padarė geriausią darbą, susiedama savo produkto viziją ir planą su AI augimu.

Zeus Kerravala yra pagrindinis „Kerravala Consulting“ padalinio „ZK Research“ analitikas. Jis parašė šį straipsnį „SiliconANGLE“.

Nuotrauka: Arista

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -