Apversdama kursą, „Apple“ patvirtina „Epic Games“ „iOS“ žaidimų parduotuvę

0„Apple Inc.“ šiandien leido „Epic Games Inc.“ padaryti savo vaizdo žaidimų rinką prieinamą „iOS“ naudotojams Europos Sąjungoje.

Sprendimas priimtas praėjus kelioms valandoms po to, kai „Epic“ apkaltino „iPhone“ gamintoją atmetus programą. Kartu „Epic“ paskelbė apie planus pasidalinti susirūpinimu šiuo klausimu su Europos Komisija, Europos Sąjungos vykdomąja institucija. Praėjusį mėnesį ES preliminariai nustatė, kad Apple pažeidė bloko konkurencijos taisykles savo programų platinimo taisyklėmis.

Epic vaizdo žaidimų rinka suteikia iOS vartotojams prieigą prie bendrovės mobiliųjų pavadinimų kolekcijos. Tai apima „Fortnite“, „Epic“ pavyzdinio žaidimo, „iPhone“ versiją. „Fortnite“ gali pasigirti daugiau nei 600 milijonų vartotojų įvertintas vienu metu sugeneravo daugiau nei 2 mln. USD kasdienių pajamų.

„Epic“ teigimu, „Apple“ atmetė du prašymus padaryti savo žaidimų rinką prieinamą „iPhone“ ir „iPad“. Priežastis ta, kad „Apple“ nustatė, kad rinkos dalys yra pernelyg panašios į „App Store“ sąsają. Visų pirma, „Apple“ iškilo problemų dėl mygtuko „Įdiegti“ ir etiketės su užrašu „Pirkimai programoje“.

„IPhone“ gamintojas sakė anksčiau šiandien paskelbtame pareiškime, kad ji bendradarbiauja su „Epic“, kad programa būtų paruošta paleisti. „Apple“ teigimu, vaizdo žaidimų kūrėjas pasirašė sutartį, kurioje teigiama, kad ji nepadarys savo programų pernelyg panašių į „App Store“.

„Epic Games“ savo ruožtu pareiškė, kad „Apple“ atmetimas yra savavališkas, trukdantis ir pažeidžiantis DMA, todėl mes pasidalijome savo rūpesčiais su Europos Komisija.

DMA yra ES teisės aktas, įsigaliojęs kovo mėnesį. Tam reikalaujama, kad „Apple“ palaikytų trečiųjų šalių programų prekyvietes, kurios konkuruoja su „App Store“. Praėjusį mėnesį Europos Komisija preliminariai padaryta išvada kad Apple pažeidė šį reikalavimą.

ES pareigūnai nerimauja dėl mokesčio, kurį iPhone gamintojas taiko programoms, atsisiunčiamoms per trečiųjų šalių prekyvietes. Pagrindinės technologijos mokestis, kaip žinoma, siekia 0,50 EUR už programos diegimą. ES mano, kad kai kurios kitos Apple taisyklės, taikomos trečiųjų šalių programų parduotuvėms, taip pat gali pažeisti DMA.

„iPhone“ gamintojo paslaugų teikimo sąlygos, taikomos pirkiniams programoje, taip pat buvo išnagrinėtos. „Apple“ teikia mokėjimų apdorojimo sistemą „iOS“ kūrėjams. 2020 m. „Epic Games“ atnaujino savo pavyzdinio „Fortnite“ žaidimo „iOS“ versiją, kad naudotų trečiosios šalies mokėjimų apdorojimo sistemą, todėl „Apple“ ją pašalino iš „App Store“.

Šis žingsnis pradėjo ilgus metus trukusį teisinį ginčą, kuris galiausiai pasiekė devintos apygardos apeliacinį teismą. Praėjusiais metais teismas priėmė sprendimą, kuriame buvo priimta dauguma „Apple“ argumentų. Tačiau teisėjai nusprendė, kad bendrovė turi leisti kūrėjams, tokiems kaip „Epic“, į savo programas įtraukti nuorodą į trečiųjų šalių mokėjimo platformas.

Nuotrauka: Atskleiskite purslą

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -