„Apple“ pristato generatyvųjį AI „Apple Intelligence“, ateinantį į „iPhone“ ir „Mac“.

0


Apple Inc. šiandien pasaulinėje kūrėjų konferencijoje pristatė ilgai lauktą dirbtinio intelekto strategiją „Apple Intelligence“. technologija, kuri bus integruotas giliai į visus savo įrenginius ir programas, įskaitant AI asistentą „Siri“.

Bendrovė taip pat paskelbė apie partnerystę su „OpenAI“, siekdama įtraukti „ChatGPT“ į savo įrenginius, įskaitant prieigą prie GPT-4o, generatyvaus AI. įmonės pavyzdinis AI modelis, kuris leis „Siri“ siųsti klausimus į pokalbių robotą ir atsakyti į klausimus.

Priešakyje Siri tampa protingesnis ir daugiau pokalbių su šiek tiek perdarymu. Tai, kas kažkada buvo asmeninis asistentas telefonu, dabar yra gyvesnė versija su gilesniu žmonių kalbos supratimu, kurią galima sekti kartu net jei žmogus užkliūva už žodžių užduodamas klausimą arba sustoja pagalvoti, kai duoda komandą.

Padėjėjas taip pat supranta pokalbio kontekstą, taigi, jei vartotojas jau pradeda įvesti informaciją apie apsilankymą a restoranas, ir iškviečia Siri, tai nebūtina pasakyti restorano pavadinimą. ašvietoj žmogus galėtų tiesiog paklausti,Kaip man ten patekti?ir AI atsakys.

„Siri“ taip pat galės imtis veiksmų a vartotojo vardu, jų prašymu pagal komandą, suaktyvindami įvykius programose naudodami balso komandą, pvz.,Parodyk man visas mamos, Olivijos ir manęs nuotraukas.arba vartotojas gali paprašyti asistento iškelti konkretaus draugo nuotrauką, o tada pakoreguoti spalvas taip kad tai ryškesnis.

Tai būtų taip pat gebėti suprasti dar daugiau konteksto apie a vartotojo asmeninį gyvenimą, kad padėtų atsakyti į klausimus apie tvarkaraščius, pvz., kada buvo lėktuvas atvyksta, arba planuojamos išvykos. Visa ši informacija, pasak Apple, būtų surinkta iš a vartotojoasmeninis kontekstas,įskaitant žinutes, el. laiškus, kalendorių ir kitą informaciją, saugomą jų įrenginiuose.

„W„Apple Intelligence“ ir jos pokalbio kontekstas „Siri“ iš paprasto balso asistento virsta aktyviu, išmaniuoju įrankiu, kuris neprilygstamai lengvai valdo užduotis ir programas.Tim Miner, įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Pagal „People Technology“.AI konsultavimo įmonė.Ši „Siri“ integracija su įvairiomis programomis reiškia, kad vartotojai gali pasikliauti savo „iPhone“, kad atliktų sudėtingas užduotis, sumažinant rankinio įvesties poreikį, o kasdienę veiklą padaryti patogesnę ir efektyvesnę..

Pavyzdžiui, tarkime, kad naudotojas ką nors pasiima iš oro uosto ir ne puikiai prisimenu, kada lėktuvas atskrenda. Žmogus gali pasakyti,Siri, kada mano draugo skrydis atvyksta?Tai nėra būtina pasakyti, kuris draugas, nes AI padėjėjas kryžmines nuorodas į žinutes, el. laiškus ir kitą kontekstą iš telefono nustatys skrydžio laiką ir kitą informaciją, kad tai išsiaiškintų, o tada parodys atitinkamą informaciją naudodamas „Apple Intelligence“ ir bendrins skrydžio planą realiuoju laiku. Su tolesniu klausimu, pvzKiek laiko man užtruks iki oro uosto?galima peržiūrėti žemėlapį įskaitant eismą ir maršrutą.

Kalbos gebėjimai suprasti ir kurti

„Apple Intelligence“ bus pasiekiama įrenginiuose su naujais visos sistemos rašymo įrankiais, integruotais būsimose operacinėse sistemose „iOS 18“, „iPadOS 18“ ir „macOS Sequoia“ ateina vėliau šiais metais. Tai leis vartotojams greitai pritaikyti savo rašymą įvairiais būdais jie turi priprato prie generuojamųjų AI rašymo įrankių, tokių kaip teksto perrašymas, korektūra ir apibendrinimas bet kurioje programoje, kurioje yra teksto laukas.

Perrašymas leidžia vartotojams pasirinkti iš įvairių stilių kas yra jau buvo parašytaleidžianti jiems keisti toną, koreguoti požiūrį, būti kūrybiškesniems, daugiau humoristinis, o gal sušvelninti jų puošnumą, jei jie yra bando pasikalbėti su savo profesoriumi ar viršininku.

Korektūros tikslas – įsitikinti, ar nėra tų baisių gramatikos klaidų nedaryk prasmukti. t taip pat tikrina žodį pasirinkimas, ir sakinio struktūrą ir taip pat siūlo pataisymus – taip pat pateikia paaiškinimus, kodėl tie pakeitimai reikalingi. Tuo tarpu Apibendrinti numato trumpesnės originalaus teksto formos pastraipoje, ženkleliais, lentelėje arba sąraše.

Ta pati informacija įdiegiama ir kitose programose, kad vartotojai gautų geresnę patirtį toks kaip pašte, kur gautųjų nebėra tiesiog rodomos pirmosios kelios kiekvienos eilutės paštu. Nrodoma santrauka svarbu taškų.

Prioritetiniai pranešimai taip pat plūduriuoja viršuje ir pateikiami skubiausi el. laiškai, pvz., užsakymai tą pačią dieną ir įlaipinimo bilietai. Šis supratimo lygis taip pat apima pranešimus, teikiant pirmenybę svarbiems ir pateikiant pagrindines detales priekyje ir centre.

Vaizdų žaidimų aikštelė įvaizdžiui kurti

Jei vartotojai jaučiasi kūrybingi, jie gali naudoti „Image Playground“.nauja funkcija, kuri leidžia vartotojams akimirksniu greitai generuoti naujus vaizdus, ​​pasirenkant vieną iš trijų skirtingų stilių: animaciją, iliustraciją ir eskizą. tai pastatytas tiesiai į programas įskaitant Žinutės kad būtų lengva paskambinti.

Funkcija pateikia pasiūlymų rinkinį, kuris galima vartyti ir netgi leidžia vartotojams apibūdinti, ko jie nori greitas, arba naudokite vieną iš jų kontaktų, kad padėtumėte sukurti paveikslėlį. Norėdami padėti vartotojams sukurti savo vaizdas ji siūlo daugybę temų, kostiumų, aksesuarų ir vietų.

Programėlėje Notes vartotojai gali naudotisVaizdas Lazdelė,apytikslį eskizą ir aplinkinį kontekstą pakeisti ryškiu vaizdu. Arba vartotojai gali tiesiog apskritimas tuščia vieta ir „Image Playground“ naudos aplinkinį kontekstą, pvz., „Notes“ programoje jau įrašytus žodžius kaip raginimą ir pasiūlyti galimus vaizdus, ​​kurie gali paįvairinti pristatymą.

Ateina „ChatGPT“ integracija Apple platformos

Apple pasakė kad tai integruojantis ChatGPT į iOS 18, iPad 18 ir macOS Sequoia. Vartotojai galės iškvieskite jį iš daugybės programų, kad galėtumėte rašyti arba atsakyti į klausimus ir atsakymus, nereikia skambinti tiesiogiai.

Jis veiks panašiai kaip įprastas kontekstinis meniu su Apple Intelligence simboliu, bet vartotojai bus informuoti pirma prieš ką nors yra išsiųstas į „ChatGPT“. Vartotojams nereikia prisijungti, kad galėtų naudotis „ChatGPT“. ir turintys aukščiausios kokybės prenumeratą, gali pasinaudoti savo prenumerata ar jie turėtų pasirinkti, įskaitant pažangias vaizdų generavimo galimybes. „Siri“ taip pat gali prisijungti ChatGPT ekspertizėapie žinoma, Siri pirmiausia paklaus, prieš ką nors siųsdamas.

„T„Apple Intelligence“ pristatymas yra ne tik „Siri“ atnaujinimas; tai apie tai, kaip pagerinti bendrą vartotojo patirtį ir užtikrinti, kad „Apple“ liktų technologinių naujovių priešakyje,pasakė Mineris.Derinimas su OpenAI adresais Siri's trūkumus ir pozicionuoja „Apple“ kaip į ateitį mąstančią įmonę, kuri teikia pirmenybę naujovėms ir vartotojų pasitenkinimui.

„Apple“ teigė, kad ateityje po „ChatGPT“ planuoja pasiūlyti daugiau modelių, tačiau nedetalizavo, kurie iš jų yra ruošiami.

„Apple Intelligence“ ir generatyvus AI privatumas

Norėdamas išsklaidyti susirūpinimą dėl privatumo, Craig Federighi, Apple vyresnysis programinės įrangos inžinerijos viceprezidentas paaiškino, kad didžioji dalis „Apple Intelligence“ AI apdorojimo atliekama naudojant įrenginį Apple M traškučių šeima. Su šiuo įrenginyje esančia apdorojimo galia, jis sakė, tai Taip pat galima patikrinti, ar vartotojai gali valdyti savo duomenis ir tai ne yra piktnaudžiaujama.

Tačiau kai reikia didesnės apdorojimo galios ir jis turi pasiekti išeiti į debesyje, Apple sukūrė tai, ką bendrovė vadinaPrivatus debesų skaičiavimas. Federighi pasakė „leidžia Apple Intelligence lankstyti ir išplėsti savo skaičiavimo galimybes ir naudoti dar didesnius serverio modelius dar sudėtingesnėms užklausoms, kartu apsaugant jūsų privatumą..

Jis pridūrė, kad modeliai veikia serveriuose, specialiai sukurtuose naudojant „Apple“ silicį, sukurtus remiantis ta pačia technologija kaip „iPhone“ ir panašia programine įranga, kuri galima atlikti auditą. Pasak jo, nepriklausomi ekspertai gali patikrinti privatumo pažadą.

Per savo komentarą Federighi paėmė a nušautas į dirbtinio intelekto įmones ir jų debesijos paslaugas, sakydamas kad jų privatumo modeliai buvonepatikrinama.“ pretenzija Tai, kad „Private Cloud Compute“ paslauga yra patikrinama, yra nepaprasta, bet neišbandyta, todėl gali būti, ko tikėtis Apple ateitis.

„Ymūsų „iPhone“, „iPad“ ir „Mac“ atsisakys bendrauti su serveriu, nebent jo programinė įranga turi buvo viešai užregistruotas apžiūrai,Federighi pasakė.Tai nustato visiškai naują AI privatumo standartą.

Vaizdai: Apple

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -