„Apple“ atideda „Apple Intelligence“ – dar dviejų naujų funkcijų ES – išleidimą

0„Apple Inc.“ šiandien paskelbė, kad „Apple Intelligence“, neseniai pristatytas dirbtinio intelekto funkcijų rinkinys, šiais metais nebus pasiekiamas Europos Sąjungoje.

Atskleidimas paskelbtas praėjus maždaug dviem savaitėms po „iPhone“ gamintojo paskelbė AI galimybes WWDC kūrėjų renginyje. „Apple Intelligence“ debiutavo kartu su keletu kitų naujų funkcijų, įskaitant du nuotolinės įrenginio prieigos įrankius, vadinamus „iPhone Mirroring“ ir „SharePlay Screen Sharing“. Šios funkcijos taip pat nebus pasiekiamos ES anksčiau nei 2025 m., pranešė „Apple“.

Bendrovė delsimą aiškino Skaitmeninių paslaugų įstatymu arba DSA – reglamentu, kurį ES įstatymų leidėjai priėmė 2022 m. Įstatyme buvo nustatyti nauji reguliavimo reikalavimai didelėms technologijų įmonėms, kuriuos Europos Komisija, bloko vykdomoji valdžia, klasifikuoja. kaip vartų sargai. Praėjusiais metais „Apple“ kartu su kitomis penkiomis įmonėmis buvo paskirta „vartų sargas“.

„Esame susirūpinę, kad DMA suderinamumo reikalavimai gali priversti mus pakenkti mūsų produktų vientisumui taip, kad kyla pavojus vartotojų privatumui ir duomenų saugumui“, – „The Verge“ sakė „Apple“ atstovas.

Į DSA įtrauktos nuostatos, pagal kurias reikalaujama, kad „gatekeeper“ įmonės kai kurias savo paslaugas suderintų su konkuruojančiais produktais. Šiose nuostatose ypatingas dėmesys skiriamas pranešimų siuntimo programoms. Pagal DSA pranešimų siuntimo programos, kurios laikomos dominuojančiomis, turi užtikrinti suderinamumą su konkuruojančiomis paslaugomis, jei tų paslaugų kūrėjai to reikalauja.

Atsakydama į „Apple“ sprendimą, Europos Komisijos pranešime teigiama, kad „ES yra patraukli 450 milijonų potencialių vartotojų rinka ir visada buvo atvira verslui bet kuriai įmonei, norinčiai teikti paslaugas Europos vidaus rinkoje. Vartų sargai kviečiami siūlyti savo paslaugas Europoje, jei jie laikosi mūsų taisyklių, kuriomis siekiama užtikrinti sąžiningą konkurenciją.

„Apple Intelligence“, „Apple“ sprendimo centre esantis funkcijų rinkinys, bus pasiekiamas „iPhone“, „iPad“ ir „Mac“ įrenginiuose. Jame yra dirbtinio intelekto pagrindu sukurtų teksto generavimo galimybių rinkinys, pavadintas „Word Tools“. Komplekte taip pat yra funkcijų, kurios naudoja neuroninius tinklus vaizdams redaguoti, pasirinktinius jaustukus ir atlikti kitas užduotis.

„Apple Intelligence“ daugelį šių užduočių gali atlikti įrenginyje. Tai pašalina poreikį siųsti vartotojų duomenis į debesį apdoroti, o tai pagerina kibernetinį saugumą. Tais atvejais, kai AI funkcijai reikia siųsti informaciją į debesį, „Apple“ žada ištrinti duomenis, kai bus įvykdytas vartotojo prašymas.

Kitos dvi galimybės, paveiktos šiandien atskleistos programinės įrangos paleidimo delsos, yra žinomos kaip „iPhone Mirroring“ ir „SharePlay“ ekrano bendrinimas. Pirmoji funkcija leidžia vartotojams valdyti savo iPhone iš Mac. SharePlay Screen Sharing leidžia vartotojui prisijungti prie kito Apple kliento įrenginio trikčių šalinimo tikslais.

Vaizdas: Unsplash

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -