Anthropic išplečia kūrėjų pultą, kad būtų galima kurti ir įvertinti AI raginimus

0Generatyvaus dirbtinio intelekto startuolis Anthropic PBC atvėrė naujas funkcijas savo foninėje konsolėje, skirtoje kūrėjams ir techninėms komandoms, kurios leis jiems generuoti, išbandyti ir įvertinti AI raginimus.

Kompanija paskelbė Antradienis, kad kūrėjai dabar gali pasiekti įmontuotą raginimą generatorius, maitinamas Anthropic AI modeliu Claude 3.5 sonetas, kuri leidžia vartotojams apibūdinti atliekamą užduotį ir AI didelės kalbos modelis sukurti jiems aukštos kokybės raginimą. Aprašymai gali būti bet kokie, pvz., „Parašykite man skirtingą dokumentą, skirtą gaunamoms klientų palaikymo užklausoms“.

Sugeneruoti raginimai apima įvesties kintamuosius kuri gali apimti tokius dalykus kaip gaunamas klientų aptarnavimo pranešimas arba kita informacija, kuri, kaip tikimasi, bus problemų valdymo dalis. Tai įtraukta į antrąją funkciją Anthropic paskelbė bandymų rinkinius raginimams.

Vartotojai gali rankiniu būdu pridėti arba importuoti bandomuosius atvejus, kuriuose pateikiami kintamųjų duomenys raginimus galima išbandyti pamatyti, kaip bus LLM reaguoti, arba paprašykite Claude automatiškai sugeneruoti bandomuosius atvejus.

Tai yra naudinga, nes gauti tikroviškus bandymo duomenis užima daug laiko ir sunku, ypač jei jo nedaug jau po ranka. Net ir turėdamas nedidelį klientų aptarnavimo pranešimų kiekį, LLM, pvz., Claude, gali generuoti daugybę įtikinamų sintetinių bandymų duomenų, kurie patikimai apims daugelį atvejų. Naudotojai taip pat gali valdyti bandomuosius atvejus, jei reikia, todėl, jei techninės komandos žino apie konkrečias problemas, kurios gali iškiltijie gali juos pridėti.

Kartą bandomieji atvejai yra generuojamivartotojai gali juos peržiūrėti ir koreguoti, kad atitiktų savo poreikius, kad kartotų, kaip jie buvo gaminami. Tai apima rankinius ir sugeneruotus bandomuosius atvejus.

Modelio įvertinimo ir tobulinimo raginimai yra dabar greičiau, nes vartotojai gali sukurti naujas savo skubių testų versijas ir pakartotinai vykdyti testus greitai kartoti. Bandomieji atvejai iš ankstesnių raginimų išlieka ir gali būti būti regeneruotas greitai pakeistuose raginimuose su kintamųjų rinkiniais.

Anthropic taip pat pridėjo galimybę palyginti dviejų ar daugiau raginimų rezultatus našumą galima įvertinti. Dėl to galima geriau suprasti, kaip raginimo modifikacija ar iteracija pakeitė išvestį. Pavyzdžiui, jei suskirstymo raginimas iš viršaus būtų pakoreguotas taip, kad tam tikrų tipų klientų skambučių prioritetas būtų didesnis, palyginti su kitais, tačiau aukštyje esančią formuluotę reikėtų pakeisti, kad geriau atkreiptų LLM dėmesį, tai galėtų būti matomas vyksta palyginime.

Bendrovė teigė, kad dalyko ekspertai taip pat gali įvertinti AI modelių atsakymus penkių balų skalėje, kad parodytų, ar pokyčiai pagerino atsako kokybę.

Anthropic teigė, kad greitosios generavimo ir išvesties palyginimo funkcijos dabar prieinamos visiems konsolės vartotojams. Dokumentacija ir vadovėliai yra prieinama bendrovės interneto svetainėje.

Vaizdas: antropinis

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -