„Amazon“ išleis 230 mln. USD nemokamų debesų kreditų, skirtų kuriantiesiems dirbtinio intelekto įmonėms

0„Amazon Web Services Inc.“ šiandien paskelbė, kad skiria 230 mln. USD AWS debesies kreditų generatyvaus dirbtinio intelekto startuoliams, siekdama išlikti debesų kompiuterijos pramonės, kuri dabar lazeriu orientuota į DI įmonių pergalę, priešakyje.

Bendrovė suteiks nemokamus kreditus ankstyvosios stadijos generuojantiems DI startuoliams, suteikdama jiems prieigą prie jos skaičiavimo galios, įvairių AI modelių ir specializuotos infrastruktūros bei paslaugų, kad paskatintų juos kurti savo verslą debesijos platformoje.

AWS jau kiekvienais metais skiria apie 1 milijardą USD debesų kreditų įvairioms naujoms įmonėms, tačiau ši iniciatyva yra ypač orientuota į besikuriančias generuojančias dirbtinio intelekto įmones, norinčias pradėti savo verslą.

Mattas Woodas, AWS dirbtinio intelekto produktų viceprezidentas, teigė, kad iniciatyva skirta padėti startuoliams pradėti ir plėsti savo verslą. „Amazon“ „suteikia konstrukcinius elementus, kurių jiems reikia naujoms AI programoms, kurios turės įtakos visiems pasaulio mokymosi, bendravimo ir verslo veiklos aspektams“, – sakė jis.

Turėdami nemokamą prieigą prie AWS debesies išteklių, startuoliai galės greičiau kartotis ir prireikus pasisukti, pridūrė Wood. „Galų gale, kai jie pasieks tą namų bėgimą, jie galės dvigubai nusileisti ir saugiai, atsakingai ir nuosekliai pasiekti skalę“, – sakė jis.

Dalis šio 230 milijonų dolerių įsipareigojimo bus skirta finansuoti antrąją „Amazon“ programos „Generative AI Accelerator“ grupę, kuri yra inkubatorius, kurio tikslas – nustatyti perspektyviausius pramonės startuolius. Naudodami programą pradedančios įmonės gauna iki 1 milijono JAV dolerių vertės AWS kreditų, taip pat prieigą prie „Amazon“ AI ekspertų, patarimus ir prisistatymus investuotojams.

10 savaičių trukmės programa yra orientuota į generatyvius AI startuolius, kuriančius produktus ir paslaugas tokiose pramonės šakose kaip finansinės paslaugos, gyvosios gamtos mokslai, sveikatos priežiūra, žiniasklaida, pramogos ir tvarumas. Pradedantieji, priimti į programą, galės panaudoti gautus kreditus kurdami, mokydami, testuodami, derindami ir paleisti savo generuojamuosius AI modelius. Jie taip pat turės galimybę prisijungti prie „Nvidia Corp. Inception“ programos, kuri suteikia prieigą prie papildomų išteklių ir patirties.

Nemokamų debesų kreditų suteikimas yra gerai žinoma strategija, kurią taiko visi pagrindiniai debesų infrastruktūros tiekėjai, įskaitant „Google Cloud“ ir „Microsoft Azure“. Jie naudoja kreditus kaip priviliojimą, kad startuoliai sukurtų savo verslą atitinkamose platformose. Jei šis verslas pradės veikti, debesijos išteklių poreikis padidės ir galiausiai jie taps svarbiais klientais, generuojančiais ilgalaikes pajamas.

Anksčiau šiais metais „Amazon“ teigė plečianti savo debesų kreditų programą, kad suteiktų nemokamą prieigą prie didelių kalbų modelių iš tokių kompanijų kaip „Meta Platforms Inc.“, „Cohere Inc.“, „Mistral AI“ ir „Anthropic PBC“. Juos galima pasiekti per „Amazon Bedrock“ platformą, kurioje taip pat yra įvairių kūrėjų įrankių, skirtų kurti generatyvias AI programas.

Kuriančioms dirbtinio intelekto įmonėms nemokamų debesų kreditų perspektyva yra viliojanti, nes dirbtinio intelekto mokymas dažnai reikalauja didžiulių skaičiavimo išteklių, kurie gali greitai išeikvoti visas sukauptas grynųjų pinigų atsargas. Be prieigos prie įvairių LLM, AWS debesų kreditai taip pat apima skaičiavimo, saugojimo, duomenų bazių technologijas ir suteikia prieigą prie AI orientuotų lustų, tokių kaip „Nvidia“ grafikos apdorojimo įrenginiai ir „Amazon“ „Trainium“ ir „Inferentia2“ procesoriai.

AI įrodo, kad debesų kompiuterijos paslaugų teikėjai yra tikras pinigų gręžėjas. Naujausioje savo pajamų ataskaitoje AWS pajamos išaugo 17%, iki 9,42 mlrd.

Nors generatyvus dirbtinis intelektas yra labai daug žadanti galimybė debesų kompanijoms, AWS ir jos kolegos susiduria su antimonopolinių reguliuotojų tikrinimu dėl susirūpinimo, kad jie slopina konkurenciją pramonėje, kontroliuodami dirbtinio intelekto išteklius.

Anksčiau šiais metais JAV Federalinė prekybos komisija pradėjo tyrimą, kurio pagrindinis dėmesys buvo skiriamas tai, kaip pagrindinės technologijų įmonės investuoja į DI startuolius. Jokie mokesčiai dar nepaskelbti, tačiau pranešama, kad FTC paprašė daugiau informacijos iš debesų paslaugų teikėjų.

„Watchdogs“ Europoje ir JK taip pat tiria ryšius tarp AI startuolių ir JAV debesų infrastruktūros tiekėjų.

Vaizdas: SiliconANGLE / Microsoft Designer

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -