AI duomenų patikimumo startuolis „Soda Data“ surinko 14 mln

0


Dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis duomenų kokybės startuolis „Soda Data NV“ šiandien paskelbė, kad baigė naują 14 mln.

Šiandienos raundą vedė esami investuotojai ir strateginiai partneriai Singular ir Point Nine. Tai įvyko praėjus maždaug trejiems su puse metų po to, kai įmonė paskutinį kartą užsitikrino finansinę paramą per papildomą 14 mln. USD finansavimo etapą 2021 m. vasario mėn.

Nyderlanduose įsikūrusi bendrovė „Soda“ teigia, kad paskutinis turas vyksta tuo metu, kai paklausa, kurią ji vadina „patikimais duomenimis“, yra didesnė nei bet kada anksčiau, o dirbtinio intelekto populiarumas didėja, o tai reiškia, kad kiekviena įmonė stengiasi gauti kuo daugiau informacijos. jie gali mokyti dirbtinio intelekto modelius.

Soda atsako į šį poreikį naudodama tai, ką ji vadina „praktišku, mažos trinties metodu“, leidžiančiu kiekvienam dirbti su patikimais ir aukštos kokybės duomenimis. Jo pagrindinis pasiūlymas yra duomenų kokybės įrankių rinkinys, žinomas kaip „SodaGPT“. Jis sujungia generatyvaus AI natūralios kalbos apdorojimo įgūdžius su specifinėmis „Soda Checks Language“ arba „SodaCL“ kalbos galimybėmis, kad vartotojo užklausas paverstų paprastais duomenų kokybės testais.

„Soda“ generalinis direktorius Maartenas Masscheleinas praėjusiais metais interviu „SiliconANGLE“ sakė, kad „SodaGPT“ yra pirmasis tokio pobūdžio generuojantis dirbtinio intelekto varomas įrankis duomenų kokybei užtikrinti. Jis sakė, kad tai „įgalina bet kokio išsilavinimo, tiek techninio, tiek ne, naudotojams taikyti be kodo metodą, kad natūraliai išreikštų ir apibrėžtų duomenų kokybės lūkesčius“.

Tokiu būdu demokratizuodamas duomenų kokybės tikrinimą, „Soda“ teigia, kad tai padeda duomenų kokybės valdymą perkelti netechniniams darbuotojams, kurie gali padėti duomenų mokslininkų komandoms nustatyti patikimumo problemas daug anksčiau per AI kūrimo gyvavimo ciklą. Tai padeda sumažinti darbo krūvį duomenų mokslo ir duomenų inžinerijos komandoms, kurios dažnai patiria duomenų valdymo užduotis.

Remiantis „SodaGPT“, „Soda Data“ praėjusiais metais debiutavo platformoje „Soda Core“, kuri yra atvirojo kodo sistema, leidžianti paprasčiau įterpti patikimumo patikras į duomenų vamzdynus. Naudodama „SodaCL“, „Soda Core“ leidžia komandoms lengvai kurti duomenų vamzdynus ir palaikyti jų kokybę įdiegiant duomenų patikrinimus kaip kodą, kad būtų padidintas patikimumo procesas atsižvelgiant į bet kokio tipo duomenų apkrovą, nesvarbu, ar tai būtų duomenų gavimas, duomenų transformavimas ar duomenų suvartojimas.

„Soda“ mano, kad nuo šių naujovių pristatymo praėjusiais metais padarė didelę pažangą, pasiekė pelningumą ir išugdė pasaulinę vartotojų bendruomenę, kurią sudaro Walt Disney Co., Grocery Delivery E-Services USA Inc., kuri veikia kaip HelloFresh, Bloomberg LP ir Abercrombie & Fitch Co. Paskutiniame atnaujinime buvo pradėta „duomenų sutarčių“ idėja, kuri leidžia duomenų grupėms valdyti duomenų kokybę kaip taikomųjų programų programavimo sąsają, panašiai kaip programinės įrangos inžinieriai palaiko programinės įrangos kokybę naudodami API.

Bendrovė teigia, kad dabar yra pasirengusi paspartinti savo veiklą visoje Šiaurės Amerikoje, o iš šiandienos turo gautus pinigus planuoja panaudoti savo pasaulinių komandų plėtrai, įskaitant rinkos operacijas. Kalbant apie veiklą, ji teigė, kad daugiausia dėmesio skirs glaudesniam AI integravimui į duomenų inžinierių darbo eigą, duomenų sluoksnio testavimo ir stebėjimo automatizavimą.

Masscheleinas teigė, kad bendrovės augimą lėmė jos nepajudinama vizija demokratizuoti duomenų kokybę. „Ši papildoma finansavimo parama suteiks mums stipriausią įmanomą platformą, leidžiančią pasinaudoti didžiulėmis investicijomis į dirbtinį intelektą, kuri išryškino kritinę duomenų kokybės vertę“, – sakė jis.

Vaizdas: SiliconANGLE / Microsoft Designer

Jūsų balsas už paramą mums yra svarbus ir padeda mums išlaikyti turinį NEMOKAMĄ.

Vienu spustelėjimu toliau palaikome mūsų misiją teikti nemokamą, išsamų ir aktualų turinį.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės „YouTube“.

Prisijunkite prie bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 15 000 #CubeAlumni ekspertų, įskaitant Amazon.com generalinį direktorių Andy Jassy, ​​„Dell Technologies“ įkūrėją ir generalinį direktorių Michaelą Delą, „Intel“ generalinį direktorių Patą Gelsingerį ir daugybę kitų šviesuolių bei ekspertų.

„TheCUBE yra svarbus pramonės partneris. Jūs, vaikinai, tikrai esate mūsų renginių dalis ir mes labai vertiname, kad atėjote, ir aš žinau, kad žmonės taip pat vertina jūsų kuriamą turinį“ – Andy Jassy

AČIŪSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -